Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

9 delen aardewerk
Resultaat: 20 EUR

9 delen aardewerk waarvan 8 keer schenkkannen.

schotel, Qianlong
Startprijs 100 EUR

Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm

4 chinese kommen
Resultaat: 50 EUR

4 Chinese kommen

Bordje
Resultaat: 20 EUR

Imari bordje ø 15cm

Imari bord
Startprijs 70 EUR

Imari bord,blauw decor, omstreeks 1880, ø23cm

Pors. theeservies P. Regout
Startprijs 250 EUR

Wit met blauw aardewerk theeservies, decor "Castilla" en gemerkt P.Regout Maastricht ca. 1900.

bonbonschaaltje
Startprijs 50 EUR

Delfts bonbonschaaltje met zilveren hengsel

Aardewerken borden 3x
Resultaat: 20 EUR

Aardewerken borden,3x Maastricht, Chasse au Lion

6 delen aardewerk
Geen vanafprijs

6 Delen aardewerk, 3 bloempotten, 3 vaasjes

2 schotels
Startprijs 100 EUR

Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm

6 Bordjes + 2 katten + glazen doos + chinees bord
Resultaat: 10 EUR

6 Bordjes ,2 katten ,glazen doos en chinees bord

Vaas
Geen vanafprijs

Aardewerken vaas 20e eeuw. blauwgroen geglazuurd. H:65cm. Cond.: U

3 x peper&zout stel
Geen vanafprijs

3 x peper&zout stel van glas begin 20e eeuw. Cond.: G

2 karaffen
Startprijs 50 EUR

2 Krsitallen karaffen. 33xØ12cm en 35xØ13cm. Cond.: U

Glazen schaal
Resultaat: 60 EUR

Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G

2 karaffen
Startprijs 90 EUR

2 kristallen karaffen waarvan 1 antieke. 33xØ13cm en 27xØ13,5cm(Antieke). Cond.: U

Karaf + bonbonschaaltje
Startprijs 60 EUR

Bonbonschaaltje 14xØ9cm. en een kristallen whiskeykaraf van geslepen kristal. 26x9x9cm.

6 glaasjes en bonbonniere
Geen vanafprijs

6 borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

diversen glas 4x
Geen vanafprijs

4 Delen glas waaronder 2 glazen La Lique-stijl, een karaf ,een pot

2 karaffen met 7 glazen
Geen vanafprijs

2 Karaffen(H: 40cm en 36cm) en 7 glazen(H: 2x25cm en 5x20cm) eind 20e eeuw van geslepen glas. Handbeschilderd mooie kwaliteit.

plateel schaaltje
Startprijs 10 EUR

Plateel schaaltje met monogram A.X.

kavel vaasjes
Geen vanafprijs

Vaasje van glas, beschilderd en porseleinen kaarsenstandaard met ooievaardecor

2 Koektrommels
Resultaat: 60 EUR

1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.

Schaal
Startprijs 50 EUR

Arnhems plateel cakeschaaltje