Eiken likeurkeldertje met inhoud van vier orig. karafjes met stoppen en likeurglaasje Hollands ca. 1840,21x18x18
Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit
Groenkleurig marmeren inktstel met bronzen monturen. Frans ca. 1880
Bronzen neo-gotische kandelaar op drie leeuwenpootjes. Vlaams 19e eeuws ,H21cmxø12cm.
Gietijzeren Jugendstil tafeltje. koud-beschilderd, bijzonder mooi. 70xØ35cm.
2 Glas in lood ramen om op te hangen met Jugendstil bloemmotief 60x140cm.
Rood aardewerken graap met oor. Utrechts 16e eeuws, H15cm.,ø20cm
Bijbel uit 1778, opnieuw ingebonden. Met oud zilveren beslag en sloten. 19x11x4,5cm.
Geelkoperen ajourgezaagde wandkandelaber Holl. 19e eeuw.45x35x22cm.
Fraai bewerkte tinnen cachepot Hollands. gemerkt 19e eeuw,H16cm.xø24cm.
Antiek schilpad beursje met zilveren monuren en voorstelling van driemaster zeilschip. Engeland 19e eeuws.7.5x5.5cm.
Minitrix 12127 Zwitserse krokodil bruin/zilvergrijs. Geen originele verpakking.