Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op paneel, dorpsgezicht met vesting 33x50cm. Cond.: G
Eugene Gabriel Louis Isabey (1803 Parijs - 1886 Parijs), olieverf op linnen (oude bedoeking), het binnenhalen van de vangst 64x93cm. Cond.: U
Omgeving Jan Vonck en Matthijs Bloem (gekeurd door het Dordts museum, zie bijlage), olieverf op linnen(oude bedoeking en inschilderingen), stilleven met dode reiger. 77x99cm. Cond.: G
Georgius Heerebaart (1829 - 1915 Amsterdam), olieverf op paneel, romantisch landschap met figuren 25x20cm. Cond.: U
Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - Laren), olieverf op linnen, De Apotheker 30x39cm. Cond.: U
Gesig. Emil Rizek (Oostenrijk 1901 - 1985), gouache ingelijst achter glas, vrachtscheepje in binnenhaven te Bergen op Zoom.
Freek van den Berg 1918 Amsterdam (genoemd een der laatste fauvisten), aquarel op papier getiteld My Fair Lady. 37x54cm. Cond.: G
Joop Stierhout (Arnhem 1911-Amsterdam), olieverf op linnen 50x70cm. Cond.: U
Willem Cornelis Rip (1856 -1922 Den Haag), aquarel op papier, poldergezicht met molens 50x37cm. Cond.: U
Adriaan Philipus La Riviere (1857 Rotterdam - 1941) olieverf op linnen 39x30cm. Cond.: M
Nico Vrielink 2007, olieverf op linnen, de vrouw van Nico Vrielink 30x40cm. Cond.: U
Arnold Marc Gorter (Almelo 1866- Amsterdam 1933), aquarel op papier, koeien langs de Vordense beek 53x42cm. Cond.: G
H. Hulk(1842-1937), olieverf op paneel, zeilboot op woeste zee 18x24cm. Cond.: G
Albert Jurardus van Prooyen (Groningen 1834 - 1898 Amsterdam), olieverf op paneel, romatisch landschap met figuren. 31x20cm. Cond.: U
Gesig. J. Altink, gemengde techniek op papier, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G