02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

Jan te Wierik drieluik
Startprijs 11.000 EUR

J.H.B. Koekkoek
Startprijs 6.600 EUR

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op paneel, dorpsgezicht met vesting 33x50cm. Cond.: G

E.Isabey
Startprijs 6.000 EUR

Eugene Gabriel Louis Isabey (1803 Parijs - 1886 Parijs), olieverf op linnen (oude bedoeking), het binnenhalen van de vangst 64x93cm. Cond.: U

Miralles.
Startprijs 3.500 EUR

Stilleven met dode reiger
Startprijs 2.500 EUR

Omgeving Jan Vonck en Matthijs Bloem (gekeurd door het Dordts museum, zie bijlage), olieverf op linnen(oude bedoeking en inschilderingen), stilleven met dode reiger. 77x99cm. Cond.: G

Rijlaarsdam
Resultaat: 3.100 EUR

Georgius Heerebaart
Startprijs 2.200 EUR

Georgius Heerebaart (1829 - 1915 Amsterdam), olieverf op paneel, romantisch landschap met figuren 25x20cm. Cond.: U

Jan Rijlaarsdam
Startprijs 2.000 EUR

Fedor van Kregten
Startprijs 2.000 EUR

Willem van Nieuwenhoven
Startprijs 1.700 EUR

Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - Laren), olieverf op linnen, De Apotheker 30x39cm. Cond.: U

Emil Rizek, Gouache
Startprijs 1.500 EUR

Gesig. Emil Rizek (Oostenrijk 1901 - 1985), gouache ingelijst achter glas, vrachtscheepje in binnenhaven te Bergen op Zoom.

Pieneman
Startprijs 1.400 EUR

Freek v.d. Berg, my fair lady
Startprijs 1.100 EUR

Freek van den Berg 1918 Amsterdam (genoemd een der laatste fauvisten), aquarel op papier getiteld My Fair Lady. 37x54cm. Cond.: G

Joop Stierhout
Resultaat: 920 EUR

W.C. Rip
Startprijs 1.100 EUR

Willem Cornelis Rip (1856 -1922 Den Haag), aquarel op papier, poldergezicht met molens 50x37cm. Cond.: U

Adriaan Philipus La Riviere
Startprijs 1.100 EUR

Adriaan Philipus La Riviere (1857 Rotterdam - 1941) olieverf op linnen 39x30cm. Cond.: M

Nico Vrielink, de vrouw
Startprijs 1.100 EUR

Nico Vrielink 2007, olieverf op linnen, de vrouw van Nico Vrielink 30x40cm. Cond.: U

Arnold Marc Gorter
Resultaat: 900 EUR

Stadsgezicht Amsterdam C. De Bruin
Startprijs 900 EUR

Gesig. Filarski
Startprijs 800 EUR

Gesig. Filarski, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: R

Schilderij Hulk
Resultaat: 800 EUR

S. Coleman
Startprijs 800 EUR

A.J. van Prooyen, landschap
Startprijs 750 EUR

Albert Jurardus van Prooyen (Groningen 1834 - 1898 Amsterdam), olieverf op paneel, romatisch landschap met figuren. 31x20cm. Cond.: U

Jan Altink
Startprijs 750 EUR

Gesig. J. Altink, gemengde techniek op papier, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G