Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp
Startprijs 1.000 EUR

Kapitale bronzen 12- lichts kroonlamp met kristallen pegels

Eiken likeurkeldertje
Startprijs 500 EUR

Eiken likeurkeldertje met inhoud van vier orig. karafjes met stoppen en likeurglaasje Hollands ca. 1840,21x18x18

Scheepskompas
Startprijs 500 EUR

Scheepskompas

Staten bijbel
Resultaat: 500 EUR

Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit

Nationaal kassa
Resultaat: 400 EUR

Nationaal kassa, 442 K13 83

Marmeren inktstel
Startprijs 325 EUR

Groenkleurig marmeren inktstel met bronzen monturen. Frans ca. 1880

Bronzen kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Bronzen neo-gotische kandelaar op drie leeuwenpootjes. Vlaams 19e eeuws ,H21cmxø12cm.

jachthoorn
Startprijs 300 EUR

Jachthoorn, 19e eeuw

Gietijzeren tafeltje
Startprijs 300 EUR

Gietijzeren Jugendstil tafeltje. koud-beschilderd, bijzonder mooi. 70xØ35cm.

kerkkandelaar
Resultaat: 275 EUR

Geelkoperen kerkkandelaar in deco-stijl gesig. Esser/Weert en ontwerp van J.F. Baksteen Fecit.H23cm., ø20cm.

2 Glas in lood ramen
Resultaat: 240 EUR

2 Glas in lood ramen om op te hangen met Jugendstil bloemmotief 60x140cm.

rood aardewerken graap
Startprijs 220 EUR

Rood aardewerken graap met oor. Utrechts 16e eeuws, H15cm.,ø20cm

Bijbel
Startprijs 220 EUR

Bijbel uit 1778, opnieuw ingebonden. Met oud zilveren beslag en sloten. 19x11x4,5cm.

Mahonie wieg
Startprijs 200 EUR

Antieke mahonie wieg, kinderspeelgoed. Cond.: U

Lamp
Startprijs 200 EUR

Messing lamp met kristallen behangen

4 Tinnen maten
Startprijs 190 EUR

4 Tinnen maten, Portugal geijkt ca. 1860

Tiffanylamp 5406
Startprijs 175 EUR

Grote Tiffany hanglamp met bloemdecor en bronzen afwerking. 3 fittingen 55xØ40cm.

Wandkandelaar
Startprijs 170 EUR

Geelkoperen ajourgezaagde wandkandelaber Holl. 19e eeuw.45x35x22cm.

Tinnen cachepot
Startprijs 160 EUR

Fraai bewerkte tinnen cachepot Hollands. gemerkt 19e eeuw,H16cm.xø24cm.

spiegel
Startprijs 150 EUR

Biedermeier spiegel met kuif en goudkleurige lijst, 165x70cm.

Schildpad beursje
Resultaat: 125 EUR

Antiek schilpad beursje met zilveren monuren en voorstelling van driemaster zeilschip. Engeland 19e eeuws.7.5x5.5cm.

Groot kavel modeltrein benodigdheden
Resultaat: 150 EUR

3 Dozen diverse modeltreinbenodigdheden o.a; ca. 8 modelhuisjes en 5 zakken decoratiematerialen. 5 Transformators van Minitrix en Titan. 1x Marklin decoder s 88. rails, schakelaars, doosje met elect...

Fleischmann 7897 N "piccolo"
Resultaat: 160 EUR

Fleischmann 7897 N "piccolo" gelim. editie, bestaande uit "Damflok mit tender 39 105", "Postwagon 99 511 groen, 4x Personenwagon groen 49 001, 41 504, 61 42 en 62 049". Inclusief originele verpakking....

Minitrix 12127 locomotief
Resultaat: 150 EUR

Minitrix 12127 Zwitserse krokodil bruin/zilvergrijs. Geen originele verpakking.