Zilveren dienblad met handgrepen, Empire-stijl. 925/000, 2370 gr. 46x36cm
4 Delig zilveren koffie en theeservies Eng. gek. Birmingham jl. 1934/1935, 1220 gr.
Zilveren servies 0,835 w.o; 1x koffiekan,H17, 1x melkkannetje H 7.5 en 1x suikerpot H 8 cm.ca. 1910 Empire stijl in goede staat, 750gr.,
Zilveren lantaarntje bevestigd aan zilveren standaard Portugal gekeurd ca. 1900, 415 gr. H24cm. Ø11cm.
Ajour gezaagde zilveren broodmand met parelrand. Duitsland 800/00,301 gr., 26x15x6-9cm
Grote Engelse zilveren schaal op voet met hengsel, Londen 1906,569gr.22x17x6cm
12 Zilveren petit-four schaaltjes buitenl. gek. (900) ca. 1920 met kabelrand.442 gr. Ø10cm.
Antiek Hollands zilveren trekpotje met ivoren knop, H.Balfoort, Utrecht 1872,202 gr.,h.12cm,ø13cm.
Antiek Hollands zilveren trekpotje, leuk bolvormig met parelrandje uit 1901, J.M.van Kempen & Zonen,238gr.,H.12cm.,ø10cm
Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
Gesatineerde Belgische zilveren aspergetang met bladgravering,131 gr.,l.24cm