Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

4 delig servies
Startprijs 1.700 EUR

4 Delig zilveren servies, 925/000, 3405 gram

Dienblad
Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren dienblad met handgrepen, Empire-stijl. 925/000, 2370 gr. 46x36cm

Zilver
Startprijs 1.200 EUR

Zilveren Bouilloir Viktoriaans Sterling zilver

Kandelaar 5-armig
Startprijs 900 EUR

Zilveren kandelaar 5-armig. 1775gr,sterling 925/000

4 Delig zilv. servies
Startprijs 825 EUR

4 Delig zilveren koffie en theeservies Eng. gek. Birmingham jl. 1934/1935, 1220 gr.

Zilveren servies
Resultaat: 600 EUR

Zilveren servies 0,835 w.o; 1x koffiekan,H17, 1x melkkannetje H 7.5 en 1x suikerpot H 8 cm.ca. 1910 Empire stijl in goede staat, 750gr.,

visschep zilver
Resultaat: 450 EUR

Antieke Hollandse zilveren visschep, ajour gezaagd met ivoren heft, mooi gegraveerdN Chartrer,Oosterhout- 1850,130gr.,l32cm.

Zilveren lantaarntje
Startprijs 450 EUR

Zilveren lantaarntje bevestigd aan zilveren standaard Portugal gekeurd ca. 1900, 415 gr. H24cm. Ø11cm.

visschep
Startprijs 425 EUR

Antieke Hollandse zilveren visschep 1821,115gr.,l33cm,

tabaksdoos
Startprijs 400 EUR

Zilveren gegraveerde ovale tabaksdoos 0835 ,AD 1861

broodmand
Startprijs 400 EUR

Ajour gezaagde zilveren broodmand met parelrand. Duitsland 800/00,301 gr., 26x15x6-9cm

koekdoos
Startprijs 400 EUR

Zilveren koekjesdoos 347 gr.,H10cm, 15x11 cm.

pijpcomfoor
Resultaat: 400 EUR

Antiek gecountourneerde zilveren Hollands pijpcomfoor met gravering en koperen binnenbak op houten voet. H.Oosterveen, Meppel 1854, totaal gewicht 350 gr.,17x12x12cm.

3-delig servies
Startprijs 400 EUR

Zilveren Art-deco servies, Engeland Scheffield 1883 (3 delig),kan 652gr.,melk en suiker 298 gr.

hengselschaal
Resultaat: 420 EUR

Grote Engelse zilveren schaal op voet met hengsel, Londen 1906,569gr.22x17x6cm

12 zilv. schaaltjes
Startprijs 380 EUR

12 Zilveren petit-four schaaltjes buitenl. gek. (900) ca. 1920 met kabelrand.442 gr. Ø10cm.

trekpotje
Startprijs 375 EUR

Antiek Hollands zilveren trekpotje met ivoren knop, H.Balfoort, Utrecht 1872,202 gr.,h.12cm,ø13cm.

sektkoeler
Resultaat: 375 EUR

Zilveren sektkoeler, 790 gram Sterling 925/000

trekpotje
Startprijs 350 EUR

Antiek Hollands zilveren trekpotje, leuk bolvormig met parelrandje uit 1901, J.M.van Kempen & Zonen,238gr.,H.12cm.,ø10cm

Theestoof
Startprijs 330 EUR

Zilveren theestoof 925/000,ø18 H6cm,661 gr.

fruitschaal
Resultaat: 330 EUR

Zilveren fruitschaal op 3 pootjes, sterling 925/000

Hengselmandje
Resultaat: 330 EUR

Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.

Tablet met parelrand
Resultaat: 350 EUR

Zilveren tablet met parelrand en greepjes 925/000, 669gr.

aspergetang
Startprijs 300 EUR

Gesatineerde Belgische zilveren aspergetang met bladgravering,131 gr.,l.24cm