Delftsblauw/polychroom aardewerk tegel met dodovogel Holland. begin 17e eeuw.13x13cm
Delfts blauw porseleinen knobbelvaas gem. Porcelyne Fles ca. 1930., H 60cm.
5 Delig Delftsblauw aardewerk kaststel (2 deksels ontbreken) gemerkt:L.P.K.(lampetkan),Holland 19e eeuw, beschadigd.
Grote glazen vaas begin 20e eeuw. gesig. gegue. Mooie kwaliteit. 44xØ35cm. Cond.: U
2 Aardewerken tulpenvazen met 4 bronzen puto's en 4 liggende bronzen leeuwen als poten. Elke vaas heeft 36 gaten voor de tulpen en is beschilderd met puto's en bloemen. 23x23x87cm.
5 Chinees porseleinen kabinet kommen decor "Amsterdams bont". Chien-Lung 18e eeuws.H 7cmx Ø15cm.
Demeter H. Chiparus(1888-1950 Roemenie-Frankrijk), meisjes op een bank. Groen gepatineerde composiet met goud opgehoogd. 26x41x11cm. Cond.: G
Japans porseleinen beeld van vrouwfiguur (Quan-Yin) ca. 1930, 50x14x15cm
Delfts polychroom aardewerk dekselvaas gemerkt A.K. 19e eeuw.H 43x Ø23cm
Gekleurd keramiek beeld van vrouwfiguur in avondjurk. Gem. Royal Duse ca. 1930,H22x19x26cm
Delftsblauwe aardewerk sierschotel met fruitschaaldecor Hollands 18e eeuws Ø34cm.
Stel Arnhem plateel vaasjes begin 20e eeuw. (Densee 197 GVK). 12,5xØ7cm. Cond.: U
Keramieken beeld van een dame. W. Kamp geglazuurd. Cond.: U, 35.5x20x10 cm