02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

marmeren paard met dame
Startprijs 1.200 EUR

tegel met dodovogel
Resultaat: 700 EUR

5 Chinese borden
Startprijs 600 EUR

5 Chinese borden, 18e eeuw, chieng lung

Delfts blauw knobbelvaas
Startprijs 550 EUR

Delfts blauw porseleinen knobbelvaas gem. Porcelyne Fles ca. 1930., H 60cm.

5 delig kaststel
Startprijs 500 EUR

5 Delig Delftsblauw aardewerk kaststel (2 deksels ontbreken) gemerkt:L.P.K.(lampetkan),Holland 19e eeuw, beschadigd.

Vaas
Startprijs 500 EUR

Vaas
Startprijs 500 EUR

Vaas
Resultaat: 600 EUR

Plateel vaas (3446 Unique metallique) K.P.Z. 23,5xØ16cm. Cond.: U

Platelen bloempot
Startprijs 500 EUR

Grote Gouda platelen bloempot.(121 Holland). 25xØ33cm.

2x tulpenvaas
Startprijs 450 EUR

2 Aardewerken tulpenvazen met 4 bronzen puto's en 4 liggende bronzen leeuwen als poten. Elke vaas heeft 36 gaten voor de tulpen en is beschilderd met puto's en bloemen. 23x23x87cm.

5 kabinetkommen
Startprijs 400 EUR

5 Chinees porseleinen kabinet kommen decor "Amsterdams bont". Chien-Lung 18e eeuws.H 7cmx Ø15cm.

beeld meisjes
Resultaat: 1.400 EUR

Pors. beeld vrouwfiguur
Resultaat: 350 EUR

Japans porseleinen beeld van vrouwfiguur (Quan-Yin) ca. 1930, 50x14x15cm

Dekselvaas A.K.
Startprijs 300 EUR

Delfts polychroom aardewerk dekselvaas gemerkt A.K. 19e eeuw.H 43x Ø23cm

Keramiek beeld
Startprijs 300 EUR

Gekleurd keramiek beeld van vrouwfiguur in avondjurk. Gem. Royal Duse ca. 1930,H22x19x26cm

2 Fam Rose borden
Resultaat: 225 EUR

2 Chinese Fam Rose borden Chien-Lung periode 18e eeuw, Ø 23cm.

Glazen vaasje
Startprijs 300 EUR

Glazen Jugendstil vaasje, mooie kwaliteit. 13x18,5xØ13cm. Cond.: G

Delftsblauwe sierschotel
Startprijs 300 EUR

Delftsblauwe aardewerk sierschotel met fruitschaaldecor Hollands 18e eeuws Ø34cm.

Tableau
Startprijs 300 EUR

Porseleinen wanddecoratie, porseleinen fles

Stel platelen vaasjes
Startprijs 300 EUR

Stel Arnhem plateel vaasjes begin 20e eeuw. (Densee 197 GVK). 12,5xØ7cm. Cond.: U

2 Plateel vazen
Startprijs 300 EUR

2 Vazen, Arnhem's plateel (Flora AM 171). 21xØ9cm.

Keramiek dame
Startprijs 250 EUR

Keramieken beeld van een dame. W. Kamp geglazuurd. Cond.: U, 35.5x20x10 cm

Tegel met schaap
Startprijs 250 EUR

Delftsblauw aardewerk tegel met schaap Holland 17e eeuw.13x13cm

2 siervazen
Resultaat: 250 EUR

2 Kantonees siervazen gekleurd. China 19e eeuw.H23cmx Ø12cm