Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Champagnekoeler met 6 glazen
Resultaat: 15 EUR

Champagnekoeler met 6 glazen. Champagne Pommery Reims France.

9 wekkers
Resultaat: 85 EUR

Kavel met 8 Junghans wekkers, en 1 Meiji wekker. Cond.: G

Set biljartballen
Geen vanafprijs

Set biljartballen Super Aramith Deluxe

Spaarpot clown
Resultaat: 60 EUR

50-er jaren spaarpot in de vorm van een clown H:13,5cm.

2 wijnfleshouders
Geen vanafprijs

2 Zilverkleurige wijnfleshouders. 1x in de vorm van een gevlochten mand. 1x in de vorm van een slee.

Scheepsbarometer
Resultaat: 250 EUR

Geelkoperen scheepsbarometer. ca 1900

Defect-zoeker
Resultaat: 35 EUR

Defect zoeker voor machines, turbines, dynamo's etc. Voor de oldtimer bezitter. NP: 150 euro

lepelrekje
Resultaat: 15 EUR

Lepelrekje van eikenhout met 4 lepels. ca 1880

Japans Tableau
Geen vanafprijs

Japans Tableau van 2 personen in een tuin. Hout met diverse steensoorten ingelegd. Mooie kwaliteit rond 19e eeuw. (1 stukje ontbreekt). 35x18x1cm. Cond.: G

Gobelin in lijst
Resultaat: 30 EUR

Gobelin in lijst, voorstellend jachttafereel 154x65cm.

Kavel 25 diversen
Resultaat: 70 EUR

17 messen, 6 (aparte) aanstekers, 2 zaklantaarns. Cond.: G

Jugendstil schaal
Resultaat: 15 EUR

Vertinde jugendstil schaal ingelegd met tegel voorzien van bloemdecor

3 kalenders
Resultaat: 170 EUR

3 Complete kalenders van Roessel en Co Amsterdam 20-er en 30-er jaren. 1x KRO omroepkalender 44x28cm. 1x 45x25cm. 1x Europa-Zuid Amerika lijn 44x29,5cm. Alle ongebruikt.

cloisonné
Resultaat: 10 EUR

Cloisonné dekselpot en 6 tinnen lepels

Jugendstil vaas
Resultaat: 35 EUR

Jugendstil vaas, koper met messing. 15x11xØ12cm. Cond.: U

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Staande opaline petroleumlamp met bedrukte voorstelling (binnenglas ontbreekt)

Kavel passers en pennen
Geen vanafprijs

5 Passers in etui, 3 losse passers en een doosje met ca. 40 pennen o.a. Parker.

Wandelstok
Geen vanafprijs

Metalen oude wandelstok met zilveren dop begin 20e eeuw. H:98cm. Cond.: G

Wandelstok
Geen vanafprijs

Aziatische wandelstok ca. 1900 met ivoor of been in de vorm van een slang. H: 89cm. Cond.: G

Wandelstok
Geen vanafprijs

Afrikaanse wandelstok van tropisch hout met negervoorstelling. H:86cm Cond.: G

Aziatische bamboe pijp
Geen vanafprijs

Antieke Aziatische bamboe pijp. Zilveren mondstuk en rijkelijk besneden. Cond.: U

2 Wandelstokken en paraplu
Resultaat: 50 EUR

1x Wandelstok met chinese voorstelling. 1x wandelstok met parelmoer ingelegd. 1x paraplu met natuurstenen grip. begin 20e eeuw. Cond.: G

3 Dienbladen
Startprijs 15 EUR

3 Diverse handbeschilderde dienbladen, ca 1960-1980

Hanglamp
Geen vanafprijs

Hanglamp met 6 armen,met albasten kapjes

7 oude pijpen
Resultaat: 70 EUR

7 Oude pijpen van hout, meerschuim, aardewerk en koper uit Azie en Nederland 19e en 20e eeuw. div. afm.

Bureaulamp rood/bruin
Resultaat: 30 EUR

Bronskleurige bureaulamp in oude stijl. H:40cm.

2 x kandelaars
Startprijs 15 EUR

2 Verzilverde kandelaars met parelrand

Schildpad doosje
Geen vanafprijs

Schildpaddoosje met een uitgewerkte schildpaddraak op het deksel ca. 1900. Japans of Chinees(kleine barstjes). 9x6x4,5cm.

Schildpad doos
Geen vanafprijs

Schildpad doos met goudbeschildering ca. 1900, bamboe met een vogel afgebeeld(beschadigd. Japans. 18x9x5,5.

2 Schildpad sieradendoosjes
Resultaat: 70 EUR

2 Antiek schildpad uitklapbare sieradendoosjes ca. 1910. Scharniersysteem is defect maar wel te repareren. 7x11x8cm en 6,5x10x6,5cm

Borstelsetje
Geen vanafprijs

Art deco borstelsetje met een facet geslepen spiegeltje en zilveren initialen. ca. 1930. 33x27cm.

Doos kinderspeelgoed
Resultaat: 25 EUR

Doos divers kinderspeelgoed, o.a: dambord compleet, diverse dominospellen, kwartetten,puzzels en kaartspellen

Kavel oud speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Divers oud speelgoed. 1x ijzeren carrousel. 1x gietijzeren koets met paarden. 1xspaarpotje. 1x opbergdoosje. 1x setje dobbelstenen. Cond.: G

Borstelsetje schildpad
Geen vanafprijs

Borstelsetje met 3 borstels, midden 20e eeuw. 30x16cm.

Poppenhuis meubelset
Resultaat: 30 EUR

Poppenhuis meubelset, messing met porseleinen plaatjes. bestaande uit 2 bankjes, schommelstoel, en tafeltje met 4 stoelen. Cond.: G

Bromtol
Startprijs 50 EUR

Oude blikken bromtol begin 20e eeuw.

Trapauto
Resultaat: 90 EUR

Gele kinder trapauto van blik. Merk Marquant. 95x45x54cm.

3 armige kaarsenkandelaar
Startprijs 20 EUR

3 Armige kaarsenkandelaar met parelrand

3 spaarpotten Fobrux
Resultaat: 40 EUR

3 Spaarpotten Art Deco Fobrux geemailleerd. H: 1x 14,5cm, 2x 13,5cm.

Staten bijbel
Resultaat: 500 EUR

Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit

Schild achter glas
Geen vanafprijs

Jugendstil plaquette (Christus op metalen relief). eiken lijst, 48x54cm.

1 Coupe en schaal
Startprijs 10 EUR

1 Glazen coupe en een bonbonschaal

Mokka servies
Startprijs 70 EUR

Zwaar verzilverd mokka servies met tablet

2 Perzische kannen
Resultaat: 30 EUR

2 Perzische kannen ca. 1900. (Koffie en thee) koper filigrain met gekleurde stenen. 10x14x8cm. en 12x18x10cm.

Replica Kris
Geen vanafprijs

Replica kris

2 Replica pistolen
Geen vanafprijs

2 Replica pistolen

3 houten houders
Geen vanafprijs

3 Houten houders begin 20e eeuw gemaakt van div. houtsoorten. 10x9x3cm, 13x3,5x6,5cm en 10x6,5x1cm. Cond.: U

3 armige kaarsenstandaard op voet
Resultaat: 35 EUR

Verzilverde 3 armige kaarsenstandaard op voet H.50cm

Tinnen oorkannetje
Startprijs 80 EUR

Tinnen oorkannetje (amphora) Frans 19e eeuw.

8 diverse doosjes/kistjes
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 8 diverse doosjes/kistjes

7 diverse doosjes/kistjes
Geen vanafprijs

7 diverse doosjes/kistjes

8 diverse doosjes/kistjes
Geen vanafprijs

Kavel van 8 diverse doosjes/kistjes

7 delen tingoed
Resultaat: 75 EUR

7 Delen tingoed. 1x antieke schenkkan 21xØ10cm. 1x presenteerschaaltje Art Deco (gero). 9xØ10,5cm. 3 delig koffieservies Art Deco. 1x fruitschaal Art Deco (gero). 10xØ24cm.. 1x tabaksdoos Art Deco 24...

Diverse lampen en lampekappen
Geen vanafprijs

4 Lampen en 3 lampekappen, begin 20e eeuw.

7 maatbekers tin
Geen vanafprijs

7 Tinnen maatbekers. Diverse stempels ca 1970. Hoogte van 20xØ10,5cm tot 4,5xØ3cm.

Kraantjeskan + eierkoker
Resultaat: 25 EUR

Tinnen kraantjeskan ca. 1970 H:39cm. Oude eierkoker gem. G. Whitfield 26xØ14cm.

3 tinnen Jugendstil houders
Geen vanafprijs

3 Tinnen Jugendstil houders 3,5xØ2,5cm.

6 lepels
Resultaat: 15 EUR

6 Verzilverde lepels in cassette

Groot tinnen bord
Resultaat: 30 EUR

Groot tinnen bord. Antiek met keurmerk 3xØ42cm.

Koetslamp
Resultaat: 20 EUR

Grote koetslamp van messing en koper en 4 facet geslepen glaasjes afgewerkt met bovenop een adelaar. Origineel met kaars. 93x20x20cm.

Kistje van krokodillenleer
Resultaat: 30 EUR

Kistje van hout bekleed met krokodillenleer begin 20e eeuw. 25x29x17cm.

7 diverse doosjes/kistjes
Geen vanafprijs

Kavel van 7 diverse doosjes/kistjes

9 diverse doosjes/kistjes
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 9 diverse doosjes/kistjes

Schildpad doosje
Startprijs 150 EUR

Antiek schildpad sieradendoosje uit 1883 met zilver en opschrift: Olympia Deventer 1883, beschadigd. 16x8x5cm.

Tinnen roomstel
Resultaat: 50 EUR

2 Delig tinnen roomstel. Suikerpot en melkkannetje Engels ca. 1900.Kannetje H9, suikerpotje H 10.5cm

Dienblad Art Nouveau
Geen vanafprijs

Dienblad Art Nouveau van hout. Goudkleurig met Art Nouveau borduursel (mooie kwaliteit). 50x39x2,5cm.

Lampje Tiffany
Startprijs 50 EUR

Lampje Tiffany stijl groen/paars

Crucifix
Geen vanafprijs

Crucifix op een eikenhouten kruis. 80x40cm.

Oude stofzuiger
Geen vanafprijs

Oude stofzuiger, merk: Famulus.

3 armige kaarsenkandelaar
Startprijs 15 EUR

3 Armige kaarsenkandelaar, met parelrand. Eind 20e eeuw

Vogelkooitje
Startprijs 20 EUR

Klein vogelkooitje met lade

Jugendstil vaas
Resultaat: 55 EUR

Jugendstil koperen prijsbeker. Select et Donnay. H: 37,5cm.

wanddecoratie
Startprijs 10 EUR

2x Wanddecoratie

Beddepan
Geen vanafprijs

Smeedijzeren beddenpan met koperen deksel

Koperen standaard
Geen vanafprijs

Koperen standaard ter presentatie van een beeld (religieus).

Divers koperwerk
Startprijs 30 EUR

Divers koperwerk, waaronder een paraplubak, vaas en een standaard

Lamp
Resultaat: 50 EUR

Staande Jugendstil stijl lamp met tulpenglazen

Kavel diverse brillen/vergrootglazen
Geen vanafprijs

Kavel diverse brillen/vergrootglazen

Borduurwerk
Geen vanafprijs

2 Ingelijste borduurwerken

3 oude lijsten
Geen vanafprijs

3 Oude lijsten begin 1900. 1x houten lijst met goud en leeuwekoppen eind 19e eeuw 18,5x2,5x1,5cm. 1x houten lijst Art Nouveau van tropisch hout met goud. 27x18x1,5cm. 1x koperen lijst Art Deco met bla...

Paraplubak + messing mandje
Geen vanafprijs

Paraplubak en messing mandje

3 sieradendoosjes
Geen vanafprijs

3 Sieradendoosjes van glas (beschadigd) en natuursteen.

Frans boek Jugendstil
Resultaat: 80 EUR

Frans boek ca. 1900 Jugendstil. L'univers et L'Humanite premier volume, Editeur: Paris Bong.

Houten kruis
Startprijs 80 EUR

Houten kruis met zilveren Corpus Christie, Frankrijk ca. 1880, 42x12x18cm.

Lamp
Startprijs 100 EUR

Messing lamp met kristallen behangen 60er jaren

Tinnen dienblad
Resultaat: 27 EUR

Tinnen dienblad met theepot, suikerpot, melkkannetje en voorraadpot.

Kavels 15 oude camera's
Geen vanafprijs

15 Diverse oude camera's o.a. Kodak, Minolta, Canon, Zeiss

Lamp
Startprijs 200 EUR

Messing lamp met kristallen behangen

Sleutelkastje, bloemen
Resultaat: 45 EUR

Olieverf op paneel ongesign., bloemstilleven,, 20x25 cm., dient als sleutelkastje 48.5x44cm.

Kapstok + diversen
Geen vanafprijs

Een eiken kapstok, 3 delen messing, 2 oude wasstampers en een koffiemolen

Hanglamp
Geen vanafprijs

Een moderne in hoogte verstelbare hanglamp met glazen kap. Ø33cm.

2 x lampjes
Startprijs 15 EUR

2 Messing wandlampjes met glazen kapjes

Gietijzeren tafeltje
Startprijs 300 EUR

Gietijzeren Jugendstil tafeltje. koud-beschilderd, bijzonder mooi. 70xØ35cm.

Hoeketagere
Geen vanafprijs

Art Deko hoeketagere(Amsterdamse school stijl). metaal met stof.

Kavel van 3 stempels
Startprijs 70 EUR

3 Stempels van hout, 1x apostel, 1x kerkelijk, 1x Maria met kind

3 Stempels
Startprijs 75 EUR

3 Stempels van hout, 1x sarcofaag, 4 mannen bij tafel, 1x kardinaal