Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 houten beelden
Resultaat: 40 EUR

2 Tropisch houten Aziatische danseressen.

2 houten beelden
Geen vanafprijs

2 Tropisch houten beelden van Aziatische figuren 1x kakatoe 1x hert.

2 houten beelden
Geen vanafprijs

2 Tropisch houten Aziatische Bustes. man en vrouw

3 diverse houten beeldjes
Geen vanafprijs

3 Tropisch houten Aziatische figuren. 1x Boedha 2x Bustes.

3 houten beeldjes
Geen vanafprijs

3 Aziatische waterbuffels van tropisch hout. mooie kwaliteit.

2 houten beeldjes
Geen vanafprijs

2 Tropisch houten Aziatische figuren. 2x vogels.

Houten beeld
Geen vanafprijs

Oud Afrikaans beeld van tropisch hout en een rokje van touw. Cond.: G

Bronzen figuur
Startprijs 750 EUR

Raoul Larche (1860-1912 Frankrijk) bronzen figuur van een staande vrouw, mooie patina. 31x10cm.

Bronzen beeldje
Startprijs 700 EUR

Louis Kley (1833-1911 Frankrijk). Bronzen beeldje van een zittende dame op stoel met bloem, mooie patina. 30x10x16cm.

Groot houtsnijwerk
Startprijs 50 EUR

Groot aziatisch houtsnijwerk voorstellende boedha

Bronzen hond
Geen vanafprijs

Bronzen hond zonder voetstuk ca. 1920. Cond.: G

Bloemenmeisje compositie
Resultaat: 80 EUR

Art Deco bloemenmeisje compositie, met druiven in een korf. Met sokkel (sokkel licht beschadigd). 29x20cm.

2 Bronzen vazen
Startprijs 150 EUR

2 Bronzen vazen Jugendstil. Bruin gepatineerd. 15,5x8cm.

2 Bronzen vazen
Startprijs 100 EUR

2 Bronzen Jugendstil vaasjes. 5,5x5cm.

Ivoren mariabeeld
Startprijs 400 EUR

Ivoren mariabeeld ongesig. 36x11x9cm.(antiek).

Bronzen beeldje met ivoor
Resultaat: 800 EUR

Rene-Paul Marquet. 1875 Frankrijk. Hollands meisje brons met ivoren handen en gezicht. 17x10x9cm. Bijzonder mooi stuk

Plaquette
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chineese plaquette. Bijzonder mooi uitgewerkt natuursteen. 26x20cm.

Aansteker
Resultaat: 15 EUR

Aansteker begin 20e eeuw van een liggende leeuw, bronskleurig

Asbak
Startprijs 80 EUR

Marmeren asbak met clown, begin 20e eeuw. 10x12,5x12,5cm.

Beeld jongedame
Geen vanafprijs

Beeld vrouwenfiguur Art Deco.(kleine beschadiging). 35x24x11,5cm. Cond.: G

cloisonné
Resultaat: 80 EUR

2 cloisonné vazen Asien ca. 1960 op houten voet gedecoreerd met vlinders en bloemen, 24x28xø14 cm.

Bronzen kunstwerk
Geen vanafprijs

Bronzen kunstwerk1e helft 20e eeuw. Jakob en de engel met etiket Fri Heil. 26,5x18,5x6cm. Cond.: U

Bronzen dansende boedha
Geen vanafprijs

Antieke Aziatische bronzen dansende boeddha. 6x8x3,5cm. Cond.: U

Bronzen jongentje
Geen vanafprijs

Bronzen jongetje ca. 1900 (vermoed. Weens). 7x2,5x1,5cm. Cond.: G

2 cl. vazen
Resultaat: 65 EUR

2 cloisonne vazen met sokkel. Rozendecor 27xØ15cm.

Borstbeeld
Startprijs 350 EUR

Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.

Aardewerken beeld C.R.
Geen vanafprijs

Aardewerken beeld gesig. C.R. 1980, vrouw met brons patina 63x31x19cm. Cond.: U

buste vrouw + kruik
Startprijs 1.350 EUR

Marmeren buste van een vrouw met kruik omstreeks 1925

7 Religieuze beeldjes
Resultaat: 30 EUR

7 Religieuze beeldjes ca. 1900, metaal compositie. ca. 5cm. Cond.: G

Mariabeeld speksteen
Geen vanafprijs

Spekstenen Mariabeeld gesig. Charles Maillard 1876 Frankrijk. N.D. de Lourdes. 37x9x8cm. Cond.: U

buste meisje
Startprijs 1.100 EUR

Grote dubbele marmeren buste van een jongens en meisjes hoofd, omstreeks 1930

Christus hoofd
Startprijs 460 EUR

Houten christus hoofd 19e eeuw

houten h.smid
Startprijs 2.150 EUR

Groot houten beeld voorstellende smid met hamer en tang ca. 1800 zeer zeldzaam

Sebastian aan kruis
Startprijs 1.600 EUR

Polychroom beeld, Sebastian aan kruis, 16e eeuw

buste,man
Startprijs 1.000 EUR

Marmeren buste, man 19e eeuw

beeld S.Jean
Startprijs 460 EUR

Polychroom houten beeld S.Jean 19e eeuw

Grote madonna
Startprijs 825 EUR

Grote Madonna,19e eeuw Zuid-Duitsland

Christus kind
Startprijs 280 EUR

Houten beeld Christus kind, 19e eeuw

Bronzen lamp
Resultaat: 390 EUR

Groen gepatineerde zwaar bronzen lamp met kinderen en paddestoelen(fijn gedecoreerd). gesig. Wever. 38xØ23cm. Cond.: U

Beeldje van een vrouw
Resultaat: 30 EUR

Bronsachtig beeldje van een vrouw ca. 1900. (metaal met bronspatina) 10x5x5. Cond.: G

Bronzen vrouw aan ketting
Startprijs 100 EUR

Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.

Bronzen Boedha
Resultaat: 125 EUR

Antieke bronzen Aziatische boedha. 20x7x11cm. Cond.: U

Bronzen olifant
Geen vanafprijs

Bronzen olifant met ivoren slagtanden gem. Austria. begin 1900. 6x6,5x0,5cm. Cond.: U

Bronzen plaquette
Startprijs 60 EUR

Zware bronzen plaquette met Breugheliaanse voorstellingen 2e helft 20e eeuw. 35x30cm.

Bronzen beeldje vrouw met zwaan
Geen vanafprijs

Ongesig. bronzen beeldje vrouw met zwaan (brons vuurvergulde patina) ca. 1900. 5x8x8cm. Cond.: G

2 houten beeldjes
Geen vanafprijs

2 Aziatische houten beelden, mooie kwaliteit. Cond.: G

Houten beeld
Geen vanafprijs

Aziatisch tropisch houten beeld. Cond.: G

2 houten beeldjes
Resultaat: 60 EUR

2 Aziatische figuren van tropisch hout. 1x waterbuffel 1x danser. Cond.: G

Houten beeld
Resultaat: 60 EUR

Tropisch houten Aziatisch beeld van een danseres. H:50cm. Cond.: G

2 houten beeldjes
Geen vanafprijs

2 Aziatische beeldjes van tropenhout. 1x vrouw, 1x buste van een vrouw. Cond.: G

Houten beeld
Geen vanafprijs

Aziatisch tropisch houten beeld, voorstellend vrouw met mand. Cond.: G

H.Antonius
Startprijs 1.400 EUR

Heilige Antonius met kind, Antwerpen 16e eeuw

madonnabeeld
Startprijs 750 EUR

Houten madonna, F.Weerts, 19e eeuw, art-deco

madonna met kind
Startprijs 300 EUR

Polychroom Madonna met kind 19e eeuw

negerkoning
Startprijs 670 EUR

Houten negerkoning, 19e eeuw

Houten beeld
Resultaat: 60 EUR

Aziaitisch tropisch houten beeld, voorstellend 2 figuren. Cond.: G

2 kraanvogels
Startprijs 50 EUR

2 antieke kraanvogels, hout en ivoor. 15x18,5x5cm. Cond.: G

Ivoren hoofd
Startprijs 400 EUR

Ivoren buste(antiek) van een Afrikaanse vrouw. fijn uitgewerkt. gesig. Dambi Lapes. Met console 24x10x10cm. Cond.: U

Etui met ivoren schrijfgerei
Geen vanafprijs

Etui met ivoren schrijfgerei 19e eeuws. (7 voorwerpen). Cond.: G

Ivoren hoofd zonder console
Startprijs 400 EUR

Antiek ivoren figuur, portret van een meisje, mooie kwaliteit. 20x10cm. Cond.: G

ivoren groepje
Resultaat: 332 EUR

Chinees antiek ivoren groep, zeldzaam (mooie kwaliteit), diverse kleine voorwerpen. 11x10x7cm. Cond.: U

6 delen antiek ivoor
Geen vanafprijs

6 Delen antiek ivoor. 5x messenleggers 8,5x3x3cm. Cond.: U. 1x ivoren handvat van een wandelstok. 9,5xØ4cm.

Ivoren borstbeeld
Startprijs 100 EUR

Antiek ivoren borstbeeld. Afrikaans portret van een vrouw. 12x3x4cm. Cond.: G

Ivoren borstbeeld
Startprijs 100 EUR

Antiek ivoren borstbeeld (Maria). Cond.: G

Ivoren olifantje
Startprijs 100 EUR

Antiek ivoren beeldje van een olifant. 10,5x5cm.

2 stenen figuren
Geen vanafprijs

2 stenen figuren. 1x leopard (Egyptisch motief) beschadigd 29x16x8cm. Cond.: S. 1x heilig figuur 33x10x6cm. Cond.: G

Bronzen pul E. Agaard
Geen vanafprijs

Edward Agaard Kopenhagen, bronzen pul met vikingschepen en korenschoven. 11xØ8,5cm. Cond.: U

Bronzen miniatuurpotje
Geen vanafprijs

Antieke bronzen miniatuurpotje ca. 1900 (uitgewerkt). 3,5x4,5x3,5cm. Cond.: U

Bronzen meisje
Resultaat: 25 EUR

Bronzen sculptuur op marmeren voet van een spelend meisje 23xØ10cm.

Bronzen Maria met kind
Resultaat: 30 EUR

Bronzen Maria met kind ca. 1900 5x3x2cm. Cond.: G

Bronzen dame
Startprijs 60 EUR

Bronzen sculptuur op marmeren sokkel van een dame met bloemenmand. Gesig. R. Valton eind 20e eeuw 28xØ13cm.

kandelaars
Startprijs 220 EUR

Stel bronzen empire kandelaars,19e eeuw, H24cm.

Bronzen haan
Resultaat: 100 EUR

Bronzen sculptuur van een haan op marmeren sokkel eind 20e eeuw. 20x14x33cm.

Bronzen hond
Resultaat: 50 EUR

Bronzen sculptuur met marmeren sokkel van een hond staande op een waterbak. Eind 20e eeuw 20x15x25cm.

Bronzen wierrookhouder
Geen vanafprijs

Aziatische bronzen wierrookhouder, brons bruine patina. 21xØ21cm. ca. 1900 cond.G

Bronzen beeld
Startprijs 250 EUR

Bronzen sculpture voorstellend naakte vrouw liggend op kussen

Diana met hert
Startprijs 2.400 EUR

Bronzen figuur, Diana met hert 19e eeuw,H61cm.x29x20

Bronzen beeld, Marley Horse
Startprijs 900 EUR

Bronzen beeld van een "Marley Horse" gesig. Coustou. Frans 19e eeuws, H40x32x15cm.

naakte vrouw
Startprijs 720 EUR

Bronzen figuur, naakte vrouw 19e eeuw H 70cm

dame met eenden
Resultaat: 60 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: dame met eenden, op marmeren sokkel

Bronzen sculpture jachthond
Startprijs 300 EUR

Bronzen sculpture van jachthond gesig. J. Mene ca. 1900.

laaf op blad
Resultaat: 80 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: laaf op blad

3 figuren
Resultaat: 50 EUR

Bronzen kunstwerk in de vorm van 3 figuren samen gesmolten, staand op een voet voorstellend een zonnewijzer, groen gepatineerd. ø10 cm H21 cm.

2 Houtsnijwerken
Startprijs 20 EUR

2 Houtsnijwerken beelden aziatisch

Ivoren beeldje
Startprijs 350 EUR

Ivoren beeldje(antiek) van een Chinese vrouwfiguur met lotusbloem 19e eeuw.H 24cm

Eiken beeld Christus
Startprijs 400 EUR

Eiken religieus beeld met voorstelling van "De Zegende Christus". Hollands/Vlaams 19e eeuws.58x26x6cm

2 palmhouten beeldjes
Startprijs 200 EUR

2 Palmhouten Japanse vrouwenfiguurtjes ca. 1900,H 15-16cm xØ 5.5cm

2 bronzen siervaasjes
Startprijs 400 EUR

2 Bronzen siervaasjes op witmarmeren voetjes. Frankrijk 19e eeuw.H17cmx Ø 7cm

Bronzen knoppenvijzel
Startprijs 120 EUR

Bronzen knoppenvijzel met stamper Hollands biedermeier ca. 1860, 12x12x20cm

Bronzen kandelaar
Startprijs 200 EUR

Bronzen kandelaar in barokstijl Frankrijk 18e/19e eeuw.,H45cm xØ15cm

Bronzen portret
Startprijs 775 EUR

Bronzen portret, buste van Marie Antoinette Frankrijk 19e eeuw. Gesig. Bulio, 0h28x14x8cm

Bronzen kloosterbel
Startprijs 200 EUR

Bronzen kloosterbel Vlaams 18e eeuw.,10x Ø10cm

Bronzen portret
Startprijs 120 EUR

Bronzen portret, buste van een vrouwfiguur op houten sokkeltje. Frankrijk ca. 1880 H17cm x Ø7cm

Bronzen beeld, manfiguur
Startprijs 1.100 EUR

Bronzen beeld van manfiguur voorstellende "Lorenzo de medici" gem. Rolland a Paris 19e eeuw, 30x11x13cm

Houten beeld Christus
Startprijs 275 EUR

Eieknhouten beeld van Jezus Christus (Heilig Hart beeld), gesig. J. Sys ca. 1900, 50x18x12 cm

Beeld
Resultaat: 40 EUR

Samak buste van een vrouw