Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm
Wit met blauw aardewerk theeservies, decor "Castilla" en gemerkt P.Regout Maastricht ca. 1900.
Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm
6 Bordjes ,2 katten ,glazen doos en chinees bord
Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G
2 kristallen karaffen waarvan 1 antieke. 33xØ13cm en 27xØ13,5cm(Antieke). Cond.: U
Bonbonschaaltje 14xØ9cm. en een kristallen whiskeykaraf van geslepen kristal. 26x9x9cm.
6 borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw
2 Karaffen(H: 40cm en 36cm) en 7 glazen(H: 2x25cm en 5x20cm) eind 20e eeuw van geslepen glas. Handbeschilderd mooie kwaliteit.
Vaasje van glas, beschilderd en porseleinen kaarsenstandaard met ooievaardecor
1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.
6 Delig koffieservies, Kaiser Thuringen ong 1960, met botervloot, jus kom en 2 dekschalen
2 antieke porseleinen Chinese schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø22,5cm. Cond.: G
Blauw Chinees aardewerken juskom ca. 1880-1900. oortje is gerepareerd. 6x22x11cm.
Serviesje satsuma ca. 1920 bestaande uit; 1x koffiekan, melk-&suikerpotje, 4 kop en schotels. Cond.: G
4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G
3x Kop en schotel China 18e eeuws Chien Lung. Blauw met bloemenmotieven, minimale bschadigingen. Schotels: Ø13cm. Kopjes: 5xØ8cm.
Kutani rijstkom met figuren beschilderde ring. 5,5xØ13,5cm. Fijne beschildering.
4 grote rijstkommen 19e eeuws, capuzijner binnenkant met vismotieven.
Imari porselein 18e eeuws. 2 schotels en 6 kopjes, mooie kwaliteit kleine beschadigingen. Cond.: R
Chinees porselein 19e eeuws. 7 koppen, 2 schotels en een eierschaal. (kleine beschadigingen). Kopjes: 9xØ9cm. Schotels: Ø13cm. Cond.: R
Japans handbeschilderd poreseleinen serviesje, minimale beschadiging. mooie kwaliteit begin 20e eeuw. Cond.: G
4 Kopjes en schotels China 18e eeuws met motieven van figuren en landschappen. Chien Lung. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: Ø7cm.
4 Kopjes en 3 schotels. China 18e eeuws peterselie decor. Kang Shy schotels met lichte beschadigingen. Schotels: Ø14cm. Kopjes: 5xØ8cm.
2 Kop en schotels voor thee. China 18e eeuws met bloemmotieven. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: 4xØ7cm.
2 Kutani theekannetjes met fijne bschildering(landschapsdecor). Japans ca.1900, 1 handgreep is gelijmd.
6 Theekopjes China 18e eeuws. ca. 1750. Beschilderd met landschapsdecor. 3,5xØ6cm.
17e Eeuws Chinees blauw bord met afbeelding van een haas ca.1680. Rand gerestaureerd +scheurtje. 6xØ31cm. Cond.: R
2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G
3 Aardewerk tabakspotten 19e eeuws. Chinees (kleine beschadiging). Cond.: R
2 Kutani vaasjes h16,5cm. en een klein pijpvaasje ca. 1900. Cond.: G (1 chip)
3 x Flora plateel Gouda, afbeeldingen van reiger. 2 stuks 11x24cm, 1 maal 14x27cm.
Gouda plateel Jardinierre begin 20e eeuw. (467 Corona Gouda Holland). 35x21x9cm.
1x Plateel lamp (beschadigd) 91xØ22cm. 1x modern aardewerken vaas 52xØ21cm. Cond.: G
3 Delen aardewerk. 1x sigarettenhouder porselein Turmac Constantinople Brevette. 18x7x16,5cm. 1x keramiek plaquette Westraven Utrecht. 10x5x1,3. 1x vaasje Ivora Gouda Holland (B). 2 kleine chips. 5x...
Stel Arnhem plateel vaasjes begin 20e eeuw. (Densee 197 GVK). 12,5xØ7cm. Cond.: U
Grote platelen vaas met bloemen eind 20e eeuws. gemerkt Gouda plateel Holland 723 H:29cm.
2 Delen plateel. Beide gemerkt Gouda plateel Oud Gouda Zuid Holland, waarvan een klomp (28cm) en een damesschoentje hangend (27cm). eind 20e eeuws
Kavel van 9 kleine keulse potten met blauw beschilderd en 4 kleine keulse kannetjes.
Kavel; 7 delig italiaans porselein, 2 kandelaars, 2 vazen, 1 klomp, dekseldoos en cashpot
Kavel diversen w.o; 1x Servies (beschadigd), 1x Aziatisch koperen vaasje. Cond.: G, 1x Aardewerken vaas, Cond.: G, 1x keramiek figuur (beschadigd).
Divers aardewerk. 10 delig koffieservies Engels Art Deco Windsor Cond.: G. 1x vaasje ongesig. 13,5xØ9cm. Cond.: G. 1x vaasje Gouda Mullan 10,5xØ11cm. Cond.: G.
Kavel diversen w.o.3 decoratie reprodukties in lijst,blauw emaille koffiepot handbeschilderd met landschapdecor,aardewerken juskom,engels aardewerk beeldje,50e jaren borstelset met spiegeltje en een h...
Grote blauwe aardewerken schotel. Engels met een stadsdecor. gem. Victoria Wade J. Sonstone 20e eeuws. H:12cm
Twee Delftsblauwe kastvazen gemerkt v. Duijn (schade). Rond 1860. Vogel beschadigd
1x Groene opaline vaas beschilderd met bloemen. 25xØ11,5cm. 1x klein ovaal spiegeltje met bloemen. 18x10,5cm
Kavel keulse potten met blauw beschilderd. diverse afm. middel groot.
Tegeltableau in lijst, 6 tegeltjes voorstellend Koninklijke Marechaussee in verschillende uniformen. 29x39cm.
6 Delen aardewerk. 1x tabakspot Duits (Langnauer) 17xØ11,5cm. Cond.: U. 2x borden (Grindley England) Ø22cm. Cond.: U. 2x bordjes Hollands. 1x vaasje met bloemmotief 9xØ10,5cm. Cond.: U
Aardewerken petit four stelletje. houder met 20 schoteltjes. gem. Fayence fabriek Arnhem Holland. 1e helft 20e eeuw. Cond.: G