Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

9 delen aardewerk
Resultaat: 20 EUR

9 delen aardewerk waarvan 8 keer schenkkannen.

schotel, Qianlong
Startprijs 100 EUR

Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm

4 chinese kommen
Resultaat: 50 EUR

4 Chinese kommen

Bordje
Resultaat: 20 EUR

Imari bordje ø 15cm

Imari bord
Startprijs 70 EUR

Imari bord,blauw decor, omstreeks 1880, ø23cm

Pors. theeservies P. Regout
Startprijs 250 EUR

Wit met blauw aardewerk theeservies, decor "Castilla" en gemerkt P.Regout Maastricht ca. 1900.

bonbonschaaltje
Startprijs 50 EUR

Delfts bonbonschaaltje met zilveren hengsel

Aardewerken borden 3x
Resultaat: 20 EUR

Aardewerken borden,3x Maastricht, Chasse au Lion

6 delen aardewerk
Geen vanafprijs

6 Delen aardewerk, 3 bloempotten, 3 vaasjes

2 schotels
Startprijs 100 EUR

Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm

6 Bordjes + 2 katten + glazen doos + chinees bord
Resultaat: 10 EUR

6 Bordjes ,2 katten ,glazen doos en chinees bord

Vaas
Geen vanafprijs

Aardewerken vaas 20e eeuw. blauwgroen geglazuurd. H:65cm. Cond.: U

3 x peper&zout stel
Geen vanafprijs

3 x peper&zout stel van glas begin 20e eeuw. Cond.: G

2 karaffen
Startprijs 50 EUR

2 Krsitallen karaffen. 33xØ12cm en 35xØ13cm. Cond.: U

Glazen schaal
Resultaat: 60 EUR

Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G

2 karaffen
Startprijs 90 EUR

2 kristallen karaffen waarvan 1 antieke. 33xØ13cm en 27xØ13,5cm(Antieke). Cond.: U

Karaf + bonbonschaaltje
Startprijs 60 EUR

Bonbonschaaltje 14xØ9cm. en een kristallen whiskeykaraf van geslepen kristal. 26x9x9cm.

6 glaasjes en bonbonniere
Geen vanafprijs

6 borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

diversen glas 4x
Geen vanafprijs

4 Delen glas waaronder 2 glazen La Lique-stijl, een karaf ,een pot

2 karaffen met 7 glazen
Geen vanafprijs

2 Karaffen(H: 40cm en 36cm) en 7 glazen(H: 2x25cm en 5x20cm) eind 20e eeuw van geslepen glas. Handbeschilderd mooie kwaliteit.

plateel schaaltje
Startprijs 10 EUR

Plateel schaaltje met monogram A.X.

kavel vaasjes
Geen vanafprijs

Vaasje van glas, beschilderd en porseleinen kaarsenstandaard met ooievaardecor

2 Koektrommels
Resultaat: 60 EUR

1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.

Schaal
Startprijs 50 EUR

Arnhems plateel cakeschaaltje

Platelen bord, zonnebloem
Startprijs 15 EUR

Platelen bord zonnebloem, decor Gouda Iris

Servies Kaiser Thuringen
Resultaat: 15 EUR

6 Delig koffieservies, Kaiser Thuringen ong 1960, met botervloot, jus kom en 2 dekschalen

Gemberpot met console
Geen vanafprijs

Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G

2 chinese schotels
Geen vanafprijs

2 antieke porseleinen Chinese schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø22,5cm. Cond.: G

Juskom
Resultaat: 50 EUR

Blauw Chinees aardewerken juskom ca. 1880-1900. oortje is gerepareerd. 6x22x11cm.

Serviesje satsuma
Resultaat: 60 EUR

Serviesje satsuma ca. 1920 bestaande uit; 1x koffiekan, melk-&suikerpotje, 4 kop en schotels. Cond.: G

Schotel
Startprijs 30 EUR

Een blauw aardewerk schotel, Makkum 22 cm. Rond 1970

4 Chinese schotels
Geen vanafprijs

4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G

2 Kop en schotels
Resultaat: 40 EUR

2 Kop en schotels 18e eeuws. 7,5xØ11cm. en 7xØ10,5cm.

3x Kop en schotel
Resultaat: 60 EUR

3x Kop en schotel China 18e eeuws Chien Lung. Blauw met bloemenmotieven, minimale bschadigingen. Schotels: Ø13cm. Kopjes: 5xØ8cm.

Kutani rijstkom
Geen vanafprijs

Kutani rijstkom met figuren beschilderde ring. 5,5xØ13,5cm. Fijne beschildering.

4 grote rijstkommen
Geen vanafprijs

4 grote rijstkommen 19e eeuws, capuzijner binnenkant met vismotieven.

2 schotels en 6 kopjes Imari
Resultaat: 60 EUR

Imari porselein 18e eeuws. 2 schotels en 6 kopjes, mooie kwaliteit kleine beschadigingen. Cond.: R

6 aardewerken kopjes
Resultaat: 40 EUR

6 Chinees keramiek kopjes. ca. 1900. 6xØ7,5cm. Cond.: G

7 chinese koppen en 2 schotels
Geen vanafprijs

Chinees porselein 19e eeuws. 7 koppen, 2 schotels en een eierschaal. (kleine beschadigingen). Kopjes: 9xØ9cm. Schotels: Ø13cm. Cond.: R

Japans serviesje
Resultaat: 60 EUR

Japans handbeschilderd poreseleinen serviesje, minimale beschadiging. mooie kwaliteit begin 20e eeuw. Cond.: G

4 Kopjes en schotels
Resultaat: 60 EUR

4 Kopjes en schotels China 18e eeuws met motieven van figuren en landschappen. Chien Lung. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: Ø7cm.

4 Kopjes en 3 schotels
Geen vanafprijs

4 Kopjes en 3 schotels. China 18e eeuws peterselie decor. Kang Shy schotels met lichte beschadigingen. Schotels: Ø14cm. Kopjes: 5xØ8cm.

2 Kop en schotels
Geen vanafprijs

2 Kop en schotels voor thee. China 18e eeuws met bloemmotieven. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: 4xØ7cm.

2 Kutani theekannetjes
Geen vanafprijs

2 Kutani theekannetjes met fijne bschildering(landschapsdecor). Japans ca.1900, 1 handgreep is gelijmd.

6 Theekopjes
Resultaat: 80 EUR

6 Theekopjes China 18e eeuws. ca. 1750. Beschilderd met landschapsdecor. 3,5xØ6cm.

Japanse vaas
Startprijs 200 EUR

Japans porseleinen vaas ca. 1900. 48xØ26cm. Cond.: U

Chinees blauw bord
Resultaat: 1.900 EUR

17e Eeuws Chinees blauw bord met afbeelding van een haas ca.1680. Rand gerestaureerd +scheurtje. 6xØ31cm. Cond.: R

Chinees bord
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuw chinees bord met bloemdecor Cheng Long. Ø23cm. Cond.: G

2 chinese borden
Geen vanafprijs

2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G

3 Aardewerk tabakspotten
Resultaat: 40 EUR

3 Aardewerk tabakspotten 19e eeuws. Chinees (kleine beschadiging). Cond.: R

3 Japanse Kutani vaasjes
Geen vanafprijs

2 Kutani vaasjes h16,5cm. en een klein pijpvaasje ca. 1900. Cond.: G (1 chip)

6 Kop en schotels satsuma
Geen vanafprijs

6 Kop en schotels satsuma. ca 1920. 1 oortje is gelijmd

3 Flora plateel Gouda
Geen vanafprijs

3 x Flora plateel Gouda, afbeeldingen van reiger. 2 stuks 11x24cm, 1 maal 14x27cm.

2 Plateel vazen
Startprijs 300 EUR

2 Vazen, Arnhem's plateel (Flora AM 171). 21xØ9cm.

plateel
Resultaat: 150 EUR

Gouda plateel Jardinierre begin 20e eeuw. (467 Corona Gouda Holland). 35x21x9cm.

Vaas
Geen vanafprijs

Aardewerk vaas Gouda-Holland

Platelen bloempot
Startprijs 500 EUR

Grote Gouda platelen bloempot.(121 Holland). 25xØ33cm.

Bloempot en Vaas
Geen vanafprijs

Aardewerk bloempot en vaas

Plateel lamp + aard. vaas
Geen vanafprijs

1x Plateel lamp (beschadigd) 91xØ22cm. 1x modern aardewerken vaas 52xØ21cm. Cond.: G

3 delen aardewerk
Geen vanafprijs

3 Delen aardewerk. 1x sigarettenhouder porselein Turmac Constantinople Brevette. 18x7x16,5cm. 1x keramiek plaquette Westraven Utrecht. 10x5x1,3. 1x vaasje Ivora Gouda Holland (B). 2 kleine chips. 5x...

Stel platelen vaasjes
Startprijs 300 EUR

Stel Arnhem plateel vaasjes begin 20e eeuw. (Densee 197 GVK). 12,5xØ7cm. Cond.: U

Vaas
Resultaat: 600 EUR

Plateel vaas (3446 Unique metallique) K.P.Z. 23,5xØ16cm. Cond.: U

vaas plateel
Geen vanafprijs

Grote platelen vaas met bloemen eind 20e eeuws. gemerkt Gouda plateel Holland 723 H:29cm.

2x plateel
Geen vanafprijs

2 Delen plateel. Beide gemerkt Gouda plateel Oud Gouda Zuid Holland, waarvan een klomp (28cm) en een damesschoentje hangend (27cm). eind 20e eeuws

kavel div.keulse potten
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 9 kleine keulse potten met blauw beschilderd en 4 kleine keulse kannetjes.

7 delig porselein, 2 kandelaars, 2 vazen, 1 klomp, dekseldoos en cashpot
Resultaat: 15 EUR

Kavel; 7 delig italiaans porselein, 2 kandelaars, 2 vazen, 1 klomp, dekseldoos en cashpot

Keukenset
Geen vanafprijs

Nieuwwaardig keramisch keukenset. 13 delig met Art-Deco motief. Cond.: U

4 diverse bloempotten
Resultaat: 11 EUR

4 Diverse bloempotten,gemerkt:Alcobaca Portugal

Kavel diversen
Geen vanafprijs

Kavel diversen w.o; 1x Servies (beschadigd), 1x Aziatisch koperen vaasje. Cond.: G, 1x Aardewerken vaas, Cond.: G, 1x keramiek figuur (beschadigd).

Divers aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Divers aardewerk. 10 delig koffieservies Engels Art Deco Windsor Cond.: G. 1x vaasje ongesig. 13,5xØ9cm. Cond.: G. 1x vaasje Gouda Mullan 10,5xØ11cm. Cond.: G.

2 bordjes
Geen vanafprijs

2 blauwe bordjes van Royal Koninklijk Delft

kavel diversen
Resultaat: 15 EUR

Kavel diversen w.o.3 decoratie reprodukties in lijst,blauw emaille koffiepot handbeschilderd met landschapdecor,aardewerken juskom,engels aardewerk beeldje,50e jaren borstelset met spiegeltje en een h...

Bakje porselein
Startprijs 10 EUR

Porseleinen bakje met 3 engelen

schotel blauw
Resultaat: 30 EUR

Grote blauwe aardewerken schotel. Engels met een stadsdecor. gem. Victoria Wade J. Sonstone 20e eeuws. H:12cm

Matador
Startprijs 15 EUR

Porseleinen beeldje voorstellende matador

2 Kastvazen
Resultaat: 100 EUR

Twee Delftsblauwe kastvazen gemerkt v. Duijn (schade). Rond 1860. Vogel beschadigd

Opaline vaas en spiegeltje
Geen vanafprijs

1x Groene opaline vaas beschilderd met bloemen. 25xØ11,5cm. 1x klein ovaal spiegeltje met bloemen. 18x10,5cm

kavel div.keulse potten
Startprijs 30 EUR

Kavel keulse potten met blauw beschilderd. diverse afm. middel groot.

tegeltableau Kon.Marechaussee
Startprijs 25 EUR

Tegeltableau in lijst, 6 tegeltjes voorstellend Koninklijke Marechaussee in verschillende uniformen. 29x39cm.

6 delen aardewerk
Geen vanafprijs

6 Delen aardewerk. 1x tabakspot Duits (Langnauer) 17xØ11,5cm. Cond.: U. 2x borden (Grindley England) Ø22cm. Cond.: U. 2x bordjes Hollands. 1x vaasje met bloemmotief 9xØ10,5cm. Cond.: U

Petit four stelletje
Geen vanafprijs

Aardewerken petit four stelletje. houder met 20 schoteltjes. gem. Fayence fabriek Arnhem Holland. 1e helft 20e eeuw. Cond.: G

Imari kraagvaas
Geen vanafprijs

Imari kraagvaas met geschulpte rand met figuren. ca. 1900, 26xØ11cm

2 Imari borden
Resultaat: 120 EUR

2 Imari borden

Imari schotel
Resultaat: 50 EUR

Grote Imari schotel ca. 1900 met div. bloemdecoren Ø40cm. Gaaf.

Imari schotel
Startprijs 80 EUR

Octagonale Japans Imari schotel, 26 cm

Imari hengselschaaltje
Resultaat: 30 EUR

Imari hengselschaaltje

Imari bord
Startprijs 10 EUR

Imari bord vogels en bloemen, Japan 1900

2 Imari borden
Resultaat: 90 EUR

2 Imari borden

Stel imari dekselvazen
Startprijs 140 EUR

Stel imari dekselvazen, H 25x Ø12.5cm

3 Imari borden
Resultaat: 150 EUR

3 Imari borden

imari schotel
Startprijs 30 EUR

grote Imari porseleinen schotel ø30cm.

Stel Imari vazen
Resultaat: 150 EUR

Stel Imari vazen

Imari bord
Resultaat: 180 EUR

Imari bord

Imaribord achthoekig
Startprijs 70 EUR

Imaribord achthoekig

2 Imari vaasjes
Startprijs 30 EUR

2 Imari vaasjes

2 Imari pijpvaasjes
Resultaat: 25 EUR

2 Imari pijpvaasjes