Gesig. J. Altink, gemengde techniek op papier, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met stenderkastmolen. 50x70cm. Cond.: U
Bertus Baaijens Enschede naar Ruysdael, olieverf op linnen 60x90 cm. Cond.:U
V. Reichelt, olieverf op linnen, portret van een naakte dame. Cond.: G
J.H. Weijns(1864-1945 Rotterdam), aquarel op papier, portret van een heer. 39x45cm. Cond.: U
Gesig. J ten Cate, olieverf op linnen, bosgezicht met paard en wagen. 50x70cm. Cond.: U
Cornelia van der Hart(1851-1940 Den Haag), olieverf op paneel, danseres met tutu. 12,5x19,5cm. Cond.: U
Ond. gesig. aquarel, terras met parasol 22x32cm. Cond.: G
J. Diepeveen, olieverf op paneel, Enschede tulp. 50x35cm. Cond.: U
Theo Goedvriendt (1879-1969 Warnsveld), olieverf op linnen, paddestoelen. 35x42cm. Cond.: G
Bertus Baaijens Enschede olieverf op linnen, "Dinkel bij de Lutte" 40x50 cm. Cond.:U
Ongesig. olieverf op paneel, Kerkinterieur 19e eeuws 40x60cm. Cond.: G
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "De Bommelas"40x50 cm. Cond.:U
Johan Adolph Rust (1828-1915), aquarel op papier, landschap met dorp. 41x25cm. Cond.: G
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Singraven Denekamp" 40x50 cm. Cond.:U
Gerard Cornelis Krol(1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen, 45x60cm. Cond.: U
Gesig. J. Veen, olieverf op linnen, landschap met molen in de Haagse school stijl. Cond.: U
Adri Visser 1887 - Den Haag, olieverf op linnen, gezicht op Dordrecht 43x36cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol(1882-1950 Enschede), olieverf op linnen, herfstmorgen in Denekamp, 50x60cm. Cond.: G
Olieverf op linnen,Bertus Baaijens Enschede"De Kroezeboom" 50x70 cm, Cond.U
Theo Goedvriend(1879-1969 Warnsveld), olieverf op linnen, Aziatisch stilleven. 34x29cm. Cond.: M
Gesig. Joop Kroppf, olieverf op linnen, bloemstilleven. 50x60cm. Cond.: G
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Buurse" 40x50 cm. Cond:U
Gesig. Fiem, olieverf op linnen, bloemstilleven 50x60cm. Cond.: U
Bertus Baaijens Enschede olieverf op linnen, kasteel Bad Bentheim, 60x80 cm. Cond.:U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, Het Aamsveen 51x77cm. Cond.: G
Schilderij naakte vrouw,19e/20ste eeuw,olieverf op linnen,ond.gesign. Cond.M,afm.60x80cm.
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878-1967 Ermelo), olievrf op linnen, De stenderkast van Buurse 50x70cm. Cond.: U
3x R. Witleven, olieverf op papier. Abstracte landschappen. 23x16cm, 22x14cm, 22x19cm. Cond.: G
Johann Georg Arsenius(1818-1903 Zweden), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren. Cond.: G
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Buurse beek" 40x50 cm. Cond.:U
Staron and Meyer ca. 1900, handwerk op damast, figuren bij een beekje. 17x34cm. Cond.: G
4 prenten Roodenburg en een ets op papier onduid. gesig. 28x20cm, 30x24cm, 28x20cm, 30x20cm, 25x29cm. Cond.: S
Ongesig. houtskool op papier, portret van een vrouw. mooie kwaliteit. 29x39cm. Cond.: G
Francois Dolhen, Vlaamse school Belgie 20e eeuw, olieverf op paneel, branding bij ondergaande zon. 29x23cm. Cond.: G
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Molen bij water" 40x50 cm. Cond.U
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen,"Berkeboom in Buurse" 24x30 cm. Cond:U
M.C. Kooseman Schakel(1894-1939 Amsterdam), olieverf op linnen, bloemstilleven. bloemen in vaas 40x50cm. Cond.: G
Gesig. Paul Rink, olieverf op linnen, stilleven met bijbel. 40x60cm. Cond.: G
Onduid. gesig. pastel op papier, stilleven met aardewerk. 48x33cm. Cond.: G
Gesig., E.J.W. Aalscholver 30-er jaren, pastel op papier. 23x43cm. Cond.: G
Gesig. J. Deense, olieverf op linnen, moderne compositie. 41x59cm. Cond.: G
Ed Lespeneny 1895, aquarel op papier, postkoets met figuren. 32x24cm. Cond.: G
B. Hermans ca. 1930, olieverf op paneel,bloemstilleven 30x40cm. Cond.: U