02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

Stadsgezicht Amsterdam C. De Bruin
Startprijs 900 EUR

Louis Stutterheim
Resultaat: 450 EUR

Jan Altink
Startprijs 750 EUR

Gesig. J. Altink, gemengde techniek op papier, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G

Jan v.d.Zee
Startprijs 250 EUR

Gesig. J. v. d. Zee, gouache op papier, portret 40x50cm. Cond.: G

Jaap van Kregten boerderij met koeien
Geen vanafprijs

v. Kregten, landschap met molen
Startprijs 100 EUR

Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met stenderkastmolen. 50x70cm. Cond.: U

Johannes, boerenhoeve
Resultaat: 45 EUR

E.Klausen, rivierlandschap
Resultaat: 30 EUR

Theo Wolvecamp,
Resultaat: 220 EUR

v. Kregten landschap met koeien
Resultaat: 40 EUR

B.Baaijens
Startprijs 85 EUR

Bertus Baaijens Enschede naar Ruysdael, olieverf op linnen 60x90 cm. Cond.:U

Miralles.
Startprijs 3.500 EUR

B.Baaijens
Resultaat: 55 EUR

V. Reichelt
Startprijs 600 EUR

V. Reichelt, olieverf op linnen, portret van een naakte dame. Cond.: G

Pieneman
Startprijs 1.400 EUR

Klaas Bernink
Resultaat: 275 EUR

v. Beek, stadsgezicht A'dam
Resultaat: 190 EUR

J.H. Weijns
Startprijs 350 EUR

J.H. Weijns(1864-1945 Rotterdam), aquarel op papier, portret van een heer. 39x45cm. Cond.: U

B.Baaijens
Resultaat: 60 EUR

Joh.ter Horst
Startprijs 100 EUR

S. Coleman
Startprijs 800 EUR

J.ten Kate , bosgezicht
Startprijs 80 EUR

Gesig. J ten Cate, olieverf op linnen, bosgezicht met paard en wagen. 50x70cm. Cond.: U

Bert Henri Bolink
Startprijs 450 EUR

Cornelia van der Hart
Startprijs 300 EUR

Cornelia van der Hart(1851-1940 Den Haag), olieverf op paneel, danseres met tutu. 12,5x19,5cm. Cond.: U

Max Drechsler hooi binden
Startprijs 70 EUR

Aquarel, terras met parasol
Startprijs 80 EUR

Ond. gesig. aquarel, terras met parasol 22x32cm. Cond.: G

B. Genzmer
Resultaat: 540 EUR

J. Diepeveen, Tulp
Startprijs 125 EUR

J. Diepeveen, olieverf op paneel, Enschede tulp. 50x35cm. Cond.: U

Theo Goedvriendt
Startprijs 700 EUR

Theo Goedvriendt (1879-1969 Warnsveld), olieverf op linnen, paddestoelen. 35x42cm. Cond.: G

B.Baaijens
Startprijs 65 EUR

Bertus Baaijens Enschede olieverf op linnen, "Dinkel bij de Lutte" 40x50 cm. Cond.:U

Kerkinterieur
Startprijs 700 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, Kerkinterieur 19e eeuws 40x60cm. Cond.: G

Duseppa?
Startprijs 80 EUR

Wim Helden
Resultaat: 100 EUR

A. van Dijk, brug en rivier
Resultaat: 55 EUR

Hanneke Nobel
Startprijs 50 EUR

Hanneke Nobel, olieverf op linnen, zelfportret. 40x50cm. Cond.: G

B.Baaijens
Startprijs 65 EUR

Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "De Bommelas"40x50 cm. Cond.:U

P.Horak
Resultaat: 35 EUR

Pavel Horak, olieverf op paneel, De Snoek. 28x68cm. Cond.: G

A.S.G.Steinhage
Resultaat: 30 EUR

Landschap met figuren
Geen vanafprijs

Rijlaarsdam
Resultaat: 3.100 EUR

J. C. Roelandse, poldergezicht
Resultaat: 250 EUR

J.A. Rust, aquarel
Startprijs 380 EUR

Johan Adolph Rust (1828-1915), aquarel op papier, landschap met dorp. 41x25cm. Cond.: G

B.Baaijens
Startprijs 65 EUR

Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Singraven Denekamp" 40x50 cm. Cond.:U

Fedor van Kregten
Startprijs 2.000 EUR

Gerard Cornelis Krol, de watermolen
Startprijs 300 EUR

Gerard Cornelis Krol(1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen, 45x60cm. Cond.: U

Hermanus Jan Hendrik
Startprijs 650 EUR

J. Veen, landschap met molen
Startprijs 150 EUR

Gesig. J. Veen, olieverf op linnen, landschap met molen in de Haagse school stijl. Cond.: U

Robbers, landschap met bomen
Resultaat: 50 EUR

Adri Visser
Startprijs 350 EUR

Adri Visser 1887 - Den Haag, olieverf op linnen, gezicht op Dordrecht 43x36cm. Cond.: U

Gerard Cornelis Krol
Startprijs 250 EUR

Gerard Cornelis Krol(1882-1950 Enschede), olieverf op linnen, herfstmorgen in Denekamp, 50x60cm. Cond.: G

E.V.T. Leech
Startprijs 150 EUR

E.V.T. Leech 1903 Engeland, olieverf op linnen 40x60cm. Cond.: G

B.Baaijens
Startprijs 85 EUR

Olieverf op linnen,Bertus Baaijens Enschede"De Kroezeboom" 50x70 cm, Cond.U

A. Coent
Geen vanafprijs

gesig. A. Coent 1918, olieverf op paneel, landschap. 38x46cm. Cond.: R

Theo Goedvriend, stilleven
Startprijs 250 EUR

Theo Goedvriend(1879-1969 Warnsveld), olieverf op linnen, Aziatisch stilleven. 34x29cm. Cond.: M

Rotgans
Startprijs 20 EUR

M. Rotgans '81, potloodtekening op papier getiteld "De Bank". Cond.: G

Joop Kroppf, bloemstilleven
Startprijs 450 EUR

Gesig. Joop Kroppf, olieverf op linnen, bloemstilleven. 50x60cm. Cond.: G

B.Baaijens
Startprijs 65 EUR

Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Buurse" 40x50 cm. Cond:U

Jugendstil schilderij
Resultaat: 350 EUR

A. Sleeswijk, boerenhoeve
Resultaat: 35 EUR

Schilderij
Startprijs 150 EUR

W.J.v.d Brijnen.kruis
Geen vanafprijs

Gesig. Fiem, bloemstilleven
Startprijs 170 EUR

Gesig. Fiem, olieverf op linnen, bloemstilleven 50x60cm. Cond.: U

B.Baaijens
Startprijs 75 EUR

Bertus Baaijens Enschede olieverf op linnen, kasteel Bad Bentheim, 60x80 cm. Cond.:U

Hockeren '45, boerderij
Resultaat: 35 EUR

P.Horak
Startprijs 35 EUR

Pavel Horak, olieverf op paneel, papegaai 30x37cm. Cond.: G

Zeefdruk op papier
Geen vanafprijs

Zeefdruk op papier
Geen vanafprijs

Gerard Cornelis Krol
Startprijs 250 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, Het Aamsveen 51x77cm. Cond.: G

naakte vrouw
Startprijs 275 EUR

Schilderij naakte vrouw,19e/20ste eeuw,olieverf op linnen,ond.gesign. Cond.M,afm.60x80cm.

Jaap van Kregten
Startprijs 250 EUR

Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878-1967 Ermelo), olievrf op linnen, De stenderkast van Buurse 50x70cm. Cond.: U

R.Witleven 3x olieverf
Startprijs 30 EUR

3x R. Witleven, olieverf op papier. Abstracte landschappen. 23x16cm, 22x14cm, 22x19cm. Cond.: G

J. Arsenius
Geen vanafprijs

Johann Georg Arsenius(1818-1903 Zweden), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren. Cond.: G

B.Baaijens
Startprijs 65 EUR

Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Buurse beek" 40x50 cm. Cond.:U

Staron and Meyer
Geen vanafprijs

Staron and Meyer ca. 1900, handwerk op damast, figuren bij een beekje. 17x34cm. Cond.: G

Poldergezicht met molen
Resultaat: 35 EUR

kavel 4 prenten,1 ets
Startprijs 15 EUR

4 prenten Roodenburg en een ets op papier onduid. gesig. 28x20cm, 30x24cm, 28x20cm, 30x20cm, 25x29cm. Cond.: S

Portret van een vrouw
Geen vanafprijs

Ongesig. houtskool op papier, portret van een vrouw. mooie kwaliteit. 29x39cm. Cond.: G

landschap met molen
Resultaat: 35 EUR

Olieverf op linnen,landschap met molen,40x50 cm. Cond.:U

Francois Dolhen
Geen vanafprijs

Francois Dolhen, Vlaamse school Belgie 20e eeuw, olieverf op paneel, branding bij ondergaande zon. 29x23cm. Cond.: G

naar J.H. Mastenbroek
Resultaat: 60 EUR

B.Baaijens
Startprijs 65 EUR

Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Molen bij water" 40x50 cm. Cond.U

B.Baaijens
Startprijs 45 EUR

Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen,"Berkeboom in Buurse" 24x30 cm. Cond:U

Hofer, bloemstilleven
Resultaat: 30 EUR

M.C. Kooseman Schakel, bloemen in vaas
Startprijs 100 EUR

M.C. Kooseman Schakel(1894-1939 Amsterdam), olieverf op linnen, bloemstilleven. bloemen in vaas 40x50cm. Cond.: G

Landschap met boerenschuur
Geen vanafprijs

Ongesig. Landschap met boerenschuur, 50x70cm. Cond.: G

Treurende clown
Geen vanafprijs

Ongesig., treurende clown, olieverf op linnen. 50x70cm. Cond.: M

gesig. Paul Rink, stilleven
Startprijs 150 EUR

Gesig. Paul Rink, olieverf op linnen, stilleven met bijbel. 40x60cm. Cond.: G

Aquarel met potten
Resultaat: 50 EUR

Onduid. gesig. pastel op papier, stilleven met aardewerk. 48x33cm. Cond.: G

Picasso
Resultaat: 200 EUR

E.J.W. Aalscholver
Geen vanafprijs

Gesig., E.J.W. Aalscholver 30-er jaren, pastel op papier. 23x43cm. Cond.: G

J. Deense
Startprijs 200 EUR

Gesig. J. Deense, olieverf op linnen, moderne compositie. 41x59cm. Cond.: G

Ed Lespeneny
Resultaat: 20 EUR

Ed Lespeneny 1895, aquarel op papier, postkoets met figuren. 32x24cm. Cond.: G

Gerhard Arnold, cafeinterieur
Resultaat: 340 EUR

2 Pentekeningen
Resultaat: 30 EUR

2 Pentekeningen

B. Hermans
Startprijs 350 EUR

B. Hermans ca. 1930, olieverf op paneel,bloemstilleven 30x40cm. Cond.: U

Johannes Hilverdink
Resultaat: 300 EUR