19e Eeuws mahonie juwelenkistje met bronzen klauwpootjes. compleet. 22x13,5x14cm. Cond.: G
Eiken houten kapstok met snijwerk en leeuwekoppen, 6 haken, ca.1900. 96x20x39cm
Een eikenhouten gezwarte ovalen spiegel met facet geslepen spiegel. ca. 1920. 82x56cm.
Uittrek/coulissentafel Duits ca. 1840 Lodewijkstijl. Beuken en mahonie opgelegd. Uittrekbaar tot ca. 3m. Geen inlegbladen. 113x85x73cm.
Massief eiken wandgarderobe in de 60-er jaren gemaakt van een front van een dekenkist ca. 1780. 127x25x66cm.
Meidenkast Hollands ca. 1830-1840. Massief eiken, bloemmahonie opgelegd. 96x43x93cm.
Ronde mahoniehouten salontafel, ø100 cm.,H.56 cm. blad massief, poot fineer.
Eiken Duitse staande klok ca. 1910. Deur met facet geslepen glas.190x53x27cm.
Art Nouveau klokkenstel van verschillende kleuren natuursteen met gedreven bronzen relief (beschadigd). Cond.: R
Massief eiken Empire secretaire. Holland ca. 1820. Interieur met vele schuiflaadjes en tabernakeldeurtje. 96x51x152cm.
Louis Quinze stijl armleunstoel 70-er jaren. Notengekleurd beukenhout. 107x66x60cm.
Een zwart gekleurde ronde spiegel met facet geslepen spiegel. ca. 1930. Ø38cm.
Penantkast. Holland ca. 1870 met gecontourneerde paneeldeurtjes. Massief eiken, mahonie opgelegd. 107x50x100cm.
Schuine klepsecretaire Engels ca. 1780 met wortelnoten opgelegd. Prachtig interieur met tabernakel deurtje, keldertje en 6 kleine lades. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 102x50x97cm.
Een rechthoekige spiegel met bruine lijsten en goudkleurige randjes met facet geslepen spiegel. ca. 1910
Massief teakhouten handwerktafel Indonesie ca. 1940. handgestoken met div. figuren. 51x40x65cm.
Eikenhouten buffetkast Henry II, Frankrijk ca. 1890. Deels gefineerd. 140x50x252cm.
Rond Engels bijzettafeltje uit massief eiken opgedraaide 3-spants poot. 71xØ61cm.
Zeeuwse kast, massief eiken in renesaince stijl. Front met 6 gestoken panelen in diverse uitvoeringen. Omstreeks 1880.Hoogwaardige kwaliteit
1x Kampfer kist uitgesneden 25x14x12,5cm. 1x Aziatische kist met slangen en paradijsvogels 20x20x7cm.
Vergulde spiegel met facet geslepen spiegel ca. 1930 Frankrijk. Boven een uitgesneden kroon met bloemdecor. 77x142cm.
Renesaince stijl kussenkast,met 3 besneden koppen in koplijst, 197x160x55 cm
Eikenhouten rolluikkastje ca. 1920. Van notenkleurig beukenhout.
Wortelnoten barok vitrinekast ca. 1960. Gerestaureerd; Bovenkast oud, onderkast later. 115x43x202cm.
Frans schrijfbureau met opzet ca. 1870 op gedraaide poten. Alle schuifladen met snijwerk. Gerestaureerd meubel
Miniatuur mahonie commode(waarschijnlijk koloniaal), ca. 1900. 18x9x23cm.
1x mahonie Biedermeier eetkamerstoel met een gesneden kroon met roosjes. 1x eiken armelunstoel
Grenenhouten opzetspiegel van een wascommode met een facet geslepen spiegel. 103x102cm.
Notenhouten Henry Deux jachtbuffetkast met 4 bewerkte panelen. Onder 2 deuren met honden, boven met bloemen. 124x50x247cm.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder.
Wortelnoten halve-maan tafel met 2 lades ca. 1970. Met bronzen delen en intarsia. 65x35x73cm.
Vruchtenhouten miniatuurkastje met koperen beslag. ca. 1900. Cond.: G
Geheel massief eiken eendeurs Duitse broodspinde ca.1800, met geborst deurpaneel.140x55x168cm.
Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.
5 biedermeier stoelen. Holland 1860 op gebogen poten met gestoken kuif.Massief mahonie
Massief noten armfauteuille in Louis Seize stijl ca. 1880 op gedraaide poten. 57x61x83cm.
Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.
Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.74x77x97cm.
Art Deco tafeltje (Amsterdamse school stijl). Eiken met divers biesvormig inleg werk
Biedermeier theedoos mahonie met pallisander en ivoren voetjes .ca. 1860. Cond.: U. 108x112x75cm.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.
Antieke wieg van massief iepen. Met bloemmotief beschilderd. ca. 1910.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.
Chinees Lak-muntenkabinetje, gedecoreerd met bloemen en vogels, ca. 1900. 30x30x16cm.
Jugendstil vertinde wekker, met geslepen glas. (klein hoekje uit,rechtsboven). 15x8x8cm.
2 Jugendstil klokjes. 1x metalen (niet compleet).. 1x Noten met metaal (niet compleet).
2 Klokjes en een speeldoosje. 1x reiswekker Kienzle(defect) 13x6x7,5cm. 1x bureauklokje 30-er jaren Frankrijk. 9xØ8cm. 1x speeldoosje Duits. 6xØ7cm.