Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie juwelenkistje
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws mahonie juwelenkistje met bronzen klauwpootjes. compleet. 22x13,5x14cm. Cond.: G

kapstok
Resultaat: 40 EUR

Eiken houten kapstok met snijwerk en leeuwekoppen, 6 haken, ca.1900. 96x20x39cm

Ovale spiegel
Geen vanafprijs

Een eikenhouten gezwarte ovalen spiegel met facet geslepen spiegel. ca. 1920. 82x56cm.

Mah.kabinet
Startprijs 1.600 EUR

Mahony kabinet, 18e eeuw,242x174x62

coulissentafel
Startprijs 220 EUR

Uittrek/coulissentafel Duits ca. 1840 Lodewijkstijl. Beuken en mahonie opgelegd. Uittrekbaar tot ca. 3m. Geen inlegbladen. 113x85x73cm.

klaptafel mahonie
Startprijs 100 EUR

Mahonie klaptafel 70-er jaren. Zgn. Gatelake 53x32x53cm.

kapstok
Resultaat: 140 EUR

Massief eiken wandgarderobe in de 60-er jaren gemaakt van een front van een dekenkist ca. 1780. 127x25x66cm.

Mahonie penant
Resultaat: 250 EUR

Meidenkast Hollands ca. 1830-1840. Massief eiken, bloemmahonie opgelegd. 96x43x93cm.

Salontafel
Resultaat: 30 EUR

Ronde mahoniehouten salontafel, ø100 cm.,H.56 cm. blad massief, poot fineer.

Staande klok
Resultaat: 225 EUR

Eiken Duitse staande klok ca. 1910. Deur met facet geslepen glas.190x53x27cm.

Klokkenstel
Resultaat: 200 EUR

Art Nouveau klokkenstel van verschillende kleuren natuursteen met gedreven bronzen relief (beschadigd). Cond.: R

Schommelstoel
Resultaat: 20 EUR

Eiken schommelstoel ca. 1970. 103x60x77cm.

noten stoeltje
Resultaat: 27 EUR

Noten stoeltje met groen leer. 80x53x54cm.

Secretaire
Startprijs 850 EUR

Massief eiken Empire secretaire. Holland ca. 1820. Interieur met vele schuiflaadjes en tabernakeldeurtje. 96x51x152cm.

Hangvitrinekast
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten hangvitrinekast 60x19x55cm.

Po
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehout met aardewerken po. 19e eeuw. 39x34x50cm. Cond.: U

Lederen stoel
Resultaat: 45 EUR

Louis Quinze stijl armleunstoel 70-er jaren. Notengekleurd beukenhout. 107x66x60cm.

Kapstok
Geen vanafprijs

Kapstok Art Nouveau met 5 messing hangers.104x25x20cm

Tafel
Startprijs 50 EUR

Eetkamertafel, 76x135x95cm. Begin 20e eeuw

Ronde spiegel
Resultaat: 20 EUR

Een zwart gekleurde ronde spiegel met facet geslepen spiegel. ca. 1930. Ø38cm.

Mahonie penant
Startprijs 225 EUR

Penantkast. Holland ca. 1870 met gecontourneerde paneeldeurtjes. Massief eiken, mahonie opgelegd. 107x50x100cm.

Stoeltje
Resultaat: 27 EUR

Engels mahoniehouten bijzetstoeltje met goede stoffering

Zeeuwse Kast
Startprijs 500 EUR

Eikenhouten zeeuwse kast ca. 1860. 152x60x180cm.

Grote pers
Resultaat: 100 EUR

Grote pers,

tapijtje
Resultaat: 50 EUR

Antiek perzisch tapijt, voorstellend een rode kelim. 150x113cm.

Kleed
Resultaat: 100 EUR

Feraghan tapijt Bulgarije, fijn geknoopt. 300x170cm.

Schuine klepsecretaire
Startprijs 2.500 EUR

Schuine klepsecretaire Engels ca. 1780 met wortelnoten opgelegd. Prachtig interieur met tabernakel deurtje, keldertje en 6 kleine lades. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 102x50x97cm.

Spiegel met bloemmotief
Geen vanafprijs

Spiegel met bloemmotief en een facet geslepen spiegel

Tapijt Gabbeh 143x100cm.
Startprijs 130 EUR

Tapijt Gabbeh 143x100cm.

Tapijt Gabbeh 122x86cm.
Startprijs 120 EUR

Tapijt Gabbeh 122x86cm.

bloemstandaard
Startprijs 60 EUR

Zilverkleurige bloemstandaard

Rechthoekige spiegel
Geen vanafprijs

Een rechthoekige spiegel met bruine lijsten en goudkleurige randjes met facet geslepen spiegel. ca. 1910

naaitafel gestoken
Startprijs 100 EUR

Massief teakhouten handwerktafel Indonesie ca. 1940. handgestoken met div. figuren. 51x40x65cm.

Eikenhouten buffetkast
Resultaat: 220 EUR

Eikenhouten buffetkast Henry II, Frankrijk ca. 1890. Deels gefineerd. 140x50x252cm.

Eikenhouten bordenrek
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten bordenrek, 60x100cm.

Rond Engels bijzettafeltje
Startprijs 160 EUR

Rond Engels bijzettafeltje uit massief eiken opgedraaide 3-spants poot. 71xØ61cm.

Klokje
Geen vanafprijs

Klokje, jaarloper, messing met glas

Eikenhouten secretaire
Startprijs 750 EUR

Empire eikenhouten secretaire ca. 1840.

Zeeuwse kast
Startprijs 600 EUR

Zeeuwse kast, massief eiken in renesaince stijl. Front met 6 gestoken panelen in diverse uitvoeringen. Omstreeks 1880.Hoogwaardige kwaliteit

linnenkast grenen
Resultaat: 150 EUR

Grenenhouten linnenkast. 157x60x194cm.ca.1900

Twee kistjes
Geen vanafprijs

1x Kampfer kist uitgesneden 25x14x12,5cm. 1x Aziatische kist met slangen en paradijsvogels 20x20x7cm.

Lederen stoel
Resultaat: 20 EUR

Lederen oorfauteuille 98x80x70cm.

Eikenhouten chiffoniere
Startprijs 700 EUR

Eikenhouten chiffoniere ca. 1840. 5 laden. 105x44x164cm.

Spiegel
Resultaat: 100 EUR

Vergulde spiegel met facet geslepen spiegel ca. 1930 Frankrijk. Boven een uitgesneden kroon met bloemdecor. 77x142cm.

Eiken tweedeurs kast
Geen vanafprijs

Eiken tweedeurs kast ca. 1840 op ronde bolpoten

Kussenkast
Startprijs 500 EUR

Renesaince stijl kussenkast,met 3 besneden koppen in koplijst, 197x160x55 cm

Eikenhouten rolluikkastje
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten rolluikkastje ca. 1920. Van notenkleurig beukenhout.

Vitrinekast
Startprijs 350 EUR

Wortelnoten barok vitrinekast ca. 1960. Gerestaureerd; Bovenkast oud, onderkast later. 115x43x202cm.

Salontafel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten salontafel met 2 lades.0.49x1.45x0.70m

Drents kabinet
Startprijs 2.000 EUR

Drents kabinet ca. 1810

4-ladencommode
Startprijs 150 EUR

Eikenhouten laden commode Duitsland 108x62x78cm. Omstreeks 1900

Frans schrijfbureau
Startprijs 1.000 EUR

Frans schrijfbureau met opzet ca. 1870 op gedraaide poten. Alle schuifladen met snijwerk. Gerestaureerd meubel

Miniatuur commode
Resultaat: 40 EUR

Miniatuur mahonie commode(waarschijnlijk koloniaal), ca. 1900. 18x9x23cm.

2 stoelen
Resultaat: 20 EUR

1x mahonie Biedermeier eetkamerstoel met een gesneden kroon met roosjes. 1x eiken armelunstoel

Grenen spiegel
Geen vanafprijs

Grenenhouten opzetspiegel van een wascommode met een facet geslepen spiegel. 103x102cm.

Notenhouten buffetkast
Resultaat: 180 EUR

Notenhouten Henry Deux jachtbuffetkast met 4 bewerkte panelen. Onder 2 deuren met honden, boven met bloemen. 124x50x247cm.

Art Deco stijl stoel
Resultaat: 275 EUR

Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder.

Art Deco stijl stoel
Resultaat: 275 EUR

Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder.

Tapijt Sarogh 396x288cm
Startprijs 1.250 EUR

Tapijt Sarogh 396x288cm

Tapijt Gabbeh 173x115cm.
Startprijs 200 EUR

Tapijt Gabbeh 173x115cm.

Halve maantafel
Resultaat: 90 EUR

Wortelnoten halve-maan tafel met 2 lades ca. 1970. Met bronzen delen en intarsia. 65x35x73cm.

Miniatuur porseleinkast
Startprijs 420 EUR

Wortelnoten miniatuur porseleinkast, 18/19e eeuw

Miniatuurkastje
Resultaat: 20 EUR

Vruchtenhouten miniatuurkastje met koperen beslag. ca. 1900. Cond.: G

eendeurs broodspinde
Startprijs 1.500 EUR

Geheel massief eiken eendeurs Duitse broodspinde ca.1800, met geborst deurpaneel.140x55x168cm.

Kleedje
Resultaat: 40 EUR

Klein handgeknoopt perzisch tapijtje 53x53cm.

Tapijt Gabbeh 116x82cm.
Startprijs 100 EUR

Tapijt Gabbeh 116x82cm.

Tapijt Nahawand 165x110cm.
Startprijs 250 EUR

Tapijt Nahawand 165x110cm.

Biedermeier bank
Resultaat: 400 EUR

Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.

5 stoelen
Resultaat: 180 EUR

5 biedermeier stoelen. Holland 1860 op gebogen poten met gestoken kuif.Massief mahonie

tafel
Startprijs 100 EUR

Ronde Biedermeier tafel ca. 1850 met 3-spant poot en massief mahonie blad.

Noten stoeltje
Resultaat: 90 EUR

Massief noten armfauteuille in Louis Seize stijl ca. 1880 op gedraaide poten. 57x61x83cm.

mahonie kuifstoel
Startprijs 300 EUR

Mahonie stoel met grote kuif, ca.1880. 68x75x133cm.

mahonie stoel
Resultaat: 150 EUR

Mahonie armfauteuille ca.1860. 64x72x105cm.

Art Deco stijl zetel
Startprijs 350 EUR

Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.

Art Deco stijl zetel
Startprijs 350 EUR

Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.74x77x97cm.

Berevel met kop
Startprijs 950 EUR

Bureau
Startprijs 120 EUR

Eikenhouten engels klepbureautje omstreeks 1930, 100x75x45cm.

Driehoektafeltje
Geen vanafprijs

Art Deco tafeltje (Amsterdamse school stijl). Eiken met divers biesvormig inleg werk

Biedermeier theedoos
Geen vanafprijs

Biedermeier theedoos mahonie met pallisander en ivoren voetjes .ca. 1860. Cond.: U. 108x112x75cm.

Commode Louis XV stijl
Startprijs 280 EUR

Commode Louis XV stijl,111x47x82cm.

Art Deco stijl stoel
Resultaat: 275 EUR

Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.

Art Deco stijl stoel
Startprijs 200 EUR

Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.

Spiegel
Startprijs 20 EUR

Kleine spiegel in de vorm van een zonnetje. Klein stukje ontbreekt Ø50cm.

Antieke wieg
Startprijs 70 EUR

Antieke wieg van massief iepen. Met bloemmotief beschilderd. ca. 1910.

rond tafeltje
Geen vanafprijs

Mahonie rond tafeltje 40-er jaren 52xØ50cm.

Ovaalspiegel
Startprijs 400 EUR

Ovaalspiegel eiken met snijwerk omstreeks 1880 105x125cm.

piano Bechstein
Startprijs 500 EUR

Piano zwart, C.Bechstein. 163x68x130cm.

Art Deco stijl stoel
Resultaat: 275 EUR

Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.

Art Deco stijl stoel
Startprijs 200 EUR

Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.

Plantentafeltje
Startprijs 50 EUR

Plantentafeltje met draai- en kerfwerk

cartelklok
Startprijs 150 EUR

Zweedse cartelklok, ca 1940

Muntenkabinetje
Resultaat: 40 EUR

Chinees Lak-muntenkabinetje, gedecoreerd met bloemen en vogels, ca. 1900. 30x30x16cm.

jugendstil wekker
Resultaat: 70 EUR

Jugendstil vertinde wekker, met geslepen glas. (klein hoekje uit,rechtsboven). 15x8x8cm.

2 Jugendstil klokjes
Resultaat: 280 EUR

2 Jugendstil klokjes. 1x metalen (niet compleet).. 1x Noten met metaal (niet compleet).

2 Klokjes en een speeldoosje
Geen vanafprijs

2 Klokjes en een speeldoosje. 1x reiswekker Kienzle(defect) 13x6x7,5cm. 1x bureauklokje 30-er jaren Frankrijk. 9xØ8cm. 1x speeldoosje Duits. 6xØ7cm.

klokkenstel
Resultaat: 100 EUR

Marmeren klokkenstel 3 delig eind 19e eeuw. (compleet).