19e Eeuws mahonie juwelenkistje met bronzen klauwpootjes. compleet. 22x13,5x14cm. Cond.: G
Eiken houten kapstok met snijwerk en leeuwekoppen, 6 haken, ca.1900. 96x20x39cm
Een eikenhouten gezwarte ovalen spiegel met facet geslepen spiegel. ca. 1920. 82x56cm.
Ronde mahoniehouten salontafel, ø100 cm.,H.56 cm. blad massief, poot fineer.
Art Nouveau klokkenstel van verschillende kleuren natuursteen met gedreven bronzen relief (beschadigd). Cond.: R
Een zwart gekleurde ronde spiegel met facet geslepen spiegel. ca. 1930. Ø38cm.
Een rechthoekige spiegel met bruine lijsten en goudkleurige randjes met facet geslepen spiegel. ca. 1910
1x Kampfer kist uitgesneden 25x14x12,5cm. 1x Aziatische kist met slangen en paradijsvogels 20x20x7cm.
Miniatuur mahonie commode(waarschijnlijk koloniaal), ca. 1900. 18x9x23cm.
1x mahonie Biedermeier eetkamerstoel met een gesneden kroon met roosjes. 1x eiken armelunstoel
Grenenhouten opzetspiegel van een wascommode met een facet geslepen spiegel. 103x102cm.
Vruchtenhouten miniatuurkastje met koperen beslag. ca. 1900. Cond.: G
Biedermeier theedoos mahonie met pallisander en ivoren voetjes .ca. 1860. Cond.: U. 108x112x75cm.