Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie juwelenkistje
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws mahonie juwelenkistje met bronzen klauwpootjes. compleet. 22x13,5x14cm. Cond.: G

kapstok
Resultaat: 40 EUR

Eiken houten kapstok met snijwerk en leeuwekoppen, 6 haken, ca.1900. 96x20x39cm

Ovale spiegel
Geen vanafprijs

Een eikenhouten gezwarte ovalen spiegel met facet geslepen spiegel. ca. 1920. 82x56cm.

Salontafel
Resultaat: 30 EUR

Ronde mahoniehouten salontafel, ø100 cm.,H.56 cm. blad massief, poot fineer.

Klokkenstel
Resultaat: 200 EUR

Art Nouveau klokkenstel van verschillende kleuren natuursteen met gedreven bronzen relief (beschadigd). Cond.: R

Po
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehout met aardewerken po. 19e eeuw. 39x34x50cm. Cond.: U

Kapstok
Geen vanafprijs

Kapstok Art Nouveau met 5 messing hangers.104x25x20cm

Ronde spiegel
Resultaat: 20 EUR

Een zwart gekleurde ronde spiegel met facet geslepen spiegel. ca. 1930. Ø38cm.

Stoeltje
Resultaat: 27 EUR

Engels mahoniehouten bijzetstoeltje met goede stoffering

tapijtje
Resultaat: 50 EUR

Antiek perzisch tapijt, voorstellend een rode kelim. 150x113cm.

Spiegel met bloemmotief
Geen vanafprijs

Spiegel met bloemmotief en een facet geslepen spiegel

Rechthoekige spiegel
Geen vanafprijs

Een rechthoekige spiegel met bruine lijsten en goudkleurige randjes met facet geslepen spiegel. ca. 1910

Eikenhouten bordenrek
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten bordenrek, 60x100cm.

Klokje
Geen vanafprijs

Klokje, jaarloper, messing met glas

Twee kistjes
Geen vanafprijs

1x Kampfer kist uitgesneden 25x14x12,5cm. 1x Aziatische kist met slangen en paradijsvogels 20x20x7cm.

Lederen stoel
Resultaat: 20 EUR

Lederen oorfauteuille 98x80x70cm.

Eiken tweedeurs kast
Geen vanafprijs

Eiken tweedeurs kast ca. 1840 op ronde bolpoten

Miniatuur commode
Resultaat: 40 EUR

Miniatuur mahonie commode(waarschijnlijk koloniaal), ca. 1900. 18x9x23cm.

2 stoelen
Resultaat: 20 EUR

1x mahonie Biedermeier eetkamerstoel met een gesneden kroon met roosjes. 1x eiken armelunstoel

Grenen spiegel
Geen vanafprijs

Grenenhouten opzetspiegel van een wascommode met een facet geslepen spiegel. 103x102cm.

Miniatuurkastje
Resultaat: 20 EUR

Vruchtenhouten miniatuurkastje met koperen beslag. ca. 1900. Cond.: G

Driehoektafeltje
Geen vanafprijs

Art Deco tafeltje (Amsterdamse school stijl). Eiken met divers biesvormig inleg werk

Biedermeier theedoos
Geen vanafprijs

Biedermeier theedoos mahonie met pallisander en ivoren voetjes .ca. 1860. Cond.: U. 108x112x75cm.

rond tafeltje
Geen vanafprijs

Mahonie rond tafeltje 40-er jaren 52xØ50cm.