Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 houten beelden
Resultaat: 40 EUR

2 Tropisch houten Aziatische danseressen.

2 houten beelden
Geen vanafprijs

2 Tropisch houten beelden van Aziatische figuren 1x kakatoe 1x hert.

2 houten beelden
Geen vanafprijs

2 Tropisch houten Aziatische Bustes. man en vrouw

3 diverse houten beeldjes
Geen vanafprijs

3 Tropisch houten Aziatische figuren. 1x Boedha 2x Bustes.

3 houten beeldjes
Geen vanafprijs

3 Aziatische waterbuffels van tropisch hout. mooie kwaliteit.

2 houten beeldjes
Geen vanafprijs

2 Tropisch houten Aziatische figuren. 2x vogels.

Houten beeld
Geen vanafprijs

Oud Afrikaans beeld van tropisch hout en een rokje van touw. Cond.: G

Bronzen hond
Geen vanafprijs

Bronzen hond zonder voetstuk ca. 1920. Cond.: G

Bloemenmeisje compositie
Resultaat: 80 EUR

Art Deco bloemenmeisje compositie, met druiven in een korf. Met sokkel (sokkel licht beschadigd). 29x20cm.

Aansteker
Resultaat: 15 EUR

Aansteker begin 20e eeuw van een liggende leeuw, bronskleurig

Beeld jongedame
Geen vanafprijs

Beeld vrouwenfiguur Art Deco.(kleine beschadiging). 35x24x11,5cm. Cond.: G

Bronzen kunstwerk
Geen vanafprijs

Bronzen kunstwerk1e helft 20e eeuw. Jakob en de engel met etiket Fri Heil. 26,5x18,5x6cm. Cond.: U

Bronzen dansende boedha
Geen vanafprijs

Antieke Aziatische bronzen dansende boeddha. 6x8x3,5cm. Cond.: U

Bronzen jongentje
Geen vanafprijs

Bronzen jongetje ca. 1900 (vermoed. Weens). 7x2,5x1,5cm. Cond.: G

Aardewerken beeld C.R.
Geen vanafprijs

Aardewerken beeld gesig. C.R. 1980, vrouw met brons patina 63x31x19cm. Cond.: U

7 Religieuze beeldjes
Resultaat: 30 EUR

7 Religieuze beeldjes ca. 1900, metaal compositie. ca. 5cm. Cond.: G

Mariabeeld speksteen
Geen vanafprijs

Spekstenen Mariabeeld gesig. Charles Maillard 1876 Frankrijk. N.D. de Lourdes. 37x9x8cm. Cond.: U

Beeldje van een vrouw
Resultaat: 30 EUR

Bronsachtig beeldje van een vrouw ca. 1900. (metaal met bronspatina) 10x5x5. Cond.: G

Bronzen Boedha
Resultaat: 125 EUR

Antieke bronzen Aziatische boedha. 20x7x11cm. Cond.: U

Bronzen olifant
Geen vanafprijs

Bronzen olifant met ivoren slagtanden gem. Austria. begin 1900. 6x6,5x0,5cm. Cond.: U

Bronzen beeldje vrouw met zwaan
Geen vanafprijs

Ongesig. bronzen beeldje vrouw met zwaan (brons vuurvergulde patina) ca. 1900. 5x8x8cm. Cond.: G

2 houten beeldjes
Geen vanafprijs

2 Aziatische houten beelden, mooie kwaliteit. Cond.: G

Houten beeld
Geen vanafprijs

Aziatisch tropisch houten beeld. Cond.: G

2 houten beeldjes
Resultaat: 60 EUR

2 Aziatische figuren van tropisch hout. 1x waterbuffel 1x danser. Cond.: G