2 Tropisch houten beelden van Aziatische figuren 1x kakatoe 1x hert.
3 Tropisch houten Aziatische figuren. 1x Boedha 2x Bustes.
Art Deco bloemenmeisje compositie, met druiven in een korf. Met sokkel (sokkel licht beschadigd). 29x20cm.
Beeld vrouwenfiguur Art Deco.(kleine beschadiging). 35x24x11,5cm. Cond.: G
Bronzen kunstwerk1e helft 20e eeuw. Jakob en de engel met etiket Fri Heil. 26,5x18,5x6cm. Cond.: U
Antieke Aziatische bronzen dansende boeddha. 6x8x3,5cm. Cond.: U
Aardewerken beeld gesig. C.R. 1980, vrouw met brons patina 63x31x19cm. Cond.: U
7 Religieuze beeldjes ca. 1900, metaal compositie. ca. 5cm. Cond.: G
Bronsachtig beeldje van een vrouw ca. 1900. (metaal met bronspatina) 10x5x5. Cond.: G
Ongesig. bronzen beeldje vrouw met zwaan (brons vuurvergulde patina) ca. 1900. 5x8x8cm. Cond.: G
2 Aziatische figuren van tropisch hout. 1x waterbuffel 1x danser. Cond.: G