Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G
6 borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw
2 Karaffen(H: 40cm en 36cm) en 7 glazen(H: 2x25cm en 5x20cm) eind 20e eeuw van geslepen glas. Handbeschilderd mooie kwaliteit.
Vaasje van glas, beschilderd en porseleinen kaarsenstandaard met ooievaardecor
1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.
2 antieke porseleinen Chinese schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø22,5cm. Cond.: G
4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G
3x Kop en schotel China 18e eeuws Chien Lung. Blauw met bloemenmotieven, minimale bschadigingen. Schotels: Ø13cm. Kopjes: 5xØ8cm.
4 grote rijstkommen 19e eeuws, capuzijner binnenkant met vismotieven.
Imari porselein 18e eeuws. 2 schotels en 6 kopjes, mooie kwaliteit kleine beschadigingen. Cond.: R
Chinees porselein 19e eeuws. 7 koppen, 2 schotels en een eierschaal. (kleine beschadigingen). Kopjes: 9xØ9cm. Schotels: Ø13cm. Cond.: R