Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

9 delen aardewerk
Resultaat: 20 EUR

9 delen aardewerk waarvan 8 keer schenkkannen.

Aardewerken borden 3x
Resultaat: 20 EUR

Aardewerken borden,3x Maastricht, Chasse au Lion

6 delen aardewerk
Geen vanafprijs

6 Delen aardewerk, 3 bloempotten, 3 vaasjes

Vaas
Geen vanafprijs

Aardewerken vaas 20e eeuw. blauwgroen geglazuurd. H:65cm. Cond.: U

3 x peper&zout stel
Geen vanafprijs

3 x peper&zout stel van glas begin 20e eeuw. Cond.: G

Glazen schaal
Resultaat: 60 EUR

Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G

6 glaasjes en bonbonniere
Geen vanafprijs

6 borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

diversen glas 4x
Geen vanafprijs

4 Delen glas waaronder 2 glazen La Lique-stijl, een karaf ,een pot

2 karaffen met 7 glazen
Geen vanafprijs

2 Karaffen(H: 40cm en 36cm) en 7 glazen(H: 2x25cm en 5x20cm) eind 20e eeuw van geslepen glas. Handbeschilderd mooie kwaliteit.

kavel vaasjes
Geen vanafprijs

Vaasje van glas, beschilderd en porseleinen kaarsenstandaard met ooievaardecor

2 Koektrommels
Resultaat: 60 EUR

1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.

Servies Kaiser Thuringen
Resultaat: 15 EUR

6 Delig koffieservies, Kaiser Thuringen ong 1960, met botervloot, jus kom en 2 dekschalen

Gemberpot met console
Geen vanafprijs

Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G

2 chinese schotels
Geen vanafprijs

2 antieke porseleinen Chinese schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø22,5cm. Cond.: G

Juskom
Resultaat: 50 EUR

Blauw Chinees aardewerken juskom ca. 1880-1900. oortje is gerepareerd. 6x22x11cm.

Serviesje satsuma
Resultaat: 60 EUR

Serviesje satsuma ca. 1920 bestaande uit; 1x koffiekan, melk-&suikerpotje, 4 kop en schotels. Cond.: G

4 Chinese schotels
Geen vanafprijs

4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G

2 Kop en schotels
Resultaat: 40 EUR

2 Kop en schotels 18e eeuws. 7,5xØ11cm. en 7xØ10,5cm.

3x Kop en schotel
Resultaat: 60 EUR

3x Kop en schotel China 18e eeuws Chien Lung. Blauw met bloemenmotieven, minimale bschadigingen. Schotels: Ø13cm. Kopjes: 5xØ8cm.

Kutani rijstkom
Geen vanafprijs

Kutani rijstkom met figuren beschilderde ring. 5,5xØ13,5cm. Fijne beschildering.

4 grote rijstkommen
Geen vanafprijs

4 grote rijstkommen 19e eeuws, capuzijner binnenkant met vismotieven.

2 schotels en 6 kopjes Imari
Resultaat: 60 EUR

Imari porselein 18e eeuws. 2 schotels en 6 kopjes, mooie kwaliteit kleine beschadigingen. Cond.: R

6 aardewerken kopjes
Resultaat: 40 EUR

6 Chinees keramiek kopjes. ca. 1900. 6xØ7,5cm. Cond.: G

7 chinese koppen en 2 schotels
Geen vanafprijs

Chinees porselein 19e eeuws. 7 koppen, 2 schotels en een eierschaal. (kleine beschadigingen). Kopjes: 9xØ9cm. Schotels: Ø13cm. Cond.: R