Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Jaap van Kregten boerderij met koeien
Geen vanafprijs

Jaap van Kregten 1871-1937 Den Haag, olieverf op linnen, Twents landschap met boerderij en koeien, 50x70 cm. Cond.:U

Johannes, boerenhoeve
Resultaat: 45 EUR

Gesig. Johannes 1950, olieverf op linnen, Boerenhoeve. 40x60cm. Cond.: G

E.Klausen, rivierlandschap
Resultaat: 30 EUR

Gesig. E. Klausen, olieverf op paneel, Rivierlandschap met boerderij. 24x18cm. Cond.: R

v. Kregten landschap met koeien
Resultaat: 40 EUR

Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met koeien, 60x80cm. Cond: G

A. van Dijk, brug en rivier
Resultaat: 55 EUR

Gesig. A. van Dijk, olieverf op linnen, landschap met brug en rivier (Belgie). 35x45cm. Cond.: R

Landschap met figuren
Geen vanafprijs

Gesig. M. Corper, olieverf op linnen, landschap met figuren. 61x41cm. Cond.: G

Robbers, landschap met bomen
Resultaat: 50 EUR

Gesig. Robbers, olieverf op linnen, landschap met bomen 40x80cm. Cond: G

A. Coent
Geen vanafprijs

gesig. A. Coent 1918, olieverf op paneel, landschap. 38x46cm. Cond.: R

A. Sleeswijk, boerenhoeve
Resultaat: 35 EUR

Gesig. A. Sleeswijk olieverf op linnen, boerenhoeve met drenkput. 50x70cm. Cond.:U

W.J.v.d Brijnen.kruis
Geen vanafprijs

Gesig. W.J. v/d Brijnen, olieverf op linnen, voorstellende stilleven met Heilig Kruis, 40x50cm., Cond.:G

Hockeren '45, boerderij
Resultaat: 35 EUR

Gesig. Hockeren '45, olieverf op linnen, boerderij met bomen. 40x50cm. Cond.: G

Zeefdruk op papier
Geen vanafprijs

Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:First Maiden, 36x79 cm, Cond.:U

Zeefdruk op papier
Geen vanafprijs

Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:Entourage, 36x79 cm, Cond.:U

J. Arsenius
Geen vanafprijs

Johann Georg Arsenius(1818-1903 Zweden), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren. Cond.: G

Staron and Meyer
Geen vanafprijs

Staron and Meyer ca. 1900, handwerk op damast, figuren bij een beekje. 17x34cm. Cond.: G

Poldergezicht met molen
Resultaat: 35 EUR

Ongesig. olieverf op linnen, Poldergezicht met molen. 30x40cm. Cond.: R

Portret van een vrouw
Geen vanafprijs

Ongesig. houtskool op papier, portret van een vrouw. mooie kwaliteit. 29x39cm. Cond.: G

landschap met molen
Resultaat: 35 EUR

Olieverf op linnen,landschap met molen,40x50 cm. Cond.:U

Francois Dolhen
Geen vanafprijs

Francois Dolhen, Vlaamse school Belgie 20e eeuw, olieverf op paneel, branding bij ondergaande zon. 29x23cm. Cond.: G

naar J.H. Mastenbroek
Resultaat: 60 EUR

Naar J.H. Mastenbroek, olieverf op paneel, werkers op de kade. 32x15cm. Cond.: G

Hofer, bloemstilleven
Resultaat: 30 EUR

G. Hofer, litho op papier, bloemstilleven ovaal. 82x38cm. Cond.: G

Landschap met boerenschuur
Geen vanafprijs

Ongesig. Landschap met boerenschuur, 50x70cm. Cond.: G

Treurende clown
Geen vanafprijs

Ongesig., treurende clown, olieverf op linnen. 50x70cm. Cond.: M

Aquarel met potten
Resultaat: 50 EUR

Onduid. gesig. pastel op papier, stilleven met aardewerk. 48x33cm. Cond.: G