Jaap van Kregten 1871-1937 Den Haag, olieverf op linnen, Twents landschap met boerderij en koeien, 50x70 cm. Cond.:U
Gesig. Johannes 1950, olieverf op linnen, Boerenhoeve. 40x60cm. Cond.: G
Gesig. E. Klausen, olieverf op paneel, Rivierlandschap met boerderij. 24x18cm. Cond.: R
Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met koeien, 60x80cm. Cond: G
Gesig. A. van Dijk, olieverf op linnen, landschap met brug en rivier (Belgie). 35x45cm. Cond.: R
Gesig. M. Corper, olieverf op linnen, landschap met figuren. 61x41cm. Cond.: G
Gesig. Robbers, olieverf op linnen, landschap met bomen 40x80cm. Cond: G
Gesig. A. Sleeswijk olieverf op linnen, boerenhoeve met drenkput. 50x70cm. Cond.:U
Gesig. W.J. v/d Brijnen, olieverf op linnen, voorstellende stilleven met Heilig Kruis, 40x50cm., Cond.:G
Gesig. Hockeren '45, olieverf op linnen, boerderij met bomen. 40x50cm. Cond.: G
Johann Georg Arsenius(1818-1903 Zweden), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren. Cond.: G
Staron and Meyer ca. 1900, handwerk op damast, figuren bij een beekje. 17x34cm. Cond.: G
Ongesig. olieverf op linnen, Poldergezicht met molen. 30x40cm. Cond.: R
Ongesig. houtskool op papier, portret van een vrouw. mooie kwaliteit. 29x39cm. Cond.: G
Francois Dolhen, Vlaamse school Belgie 20e eeuw, olieverf op paneel, branding bij ondergaande zon. 29x23cm. Cond.: G
Naar J.H. Mastenbroek, olieverf op paneel, werkers op de kade. 32x15cm. Cond.: G
G. Hofer, litho op papier, bloemstilleven ovaal. 82x38cm. Cond.: G
Onduid. gesig. pastel op papier, stilleven met aardewerk. 48x33cm. Cond.: G