Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 chinese borden
Geen vanafprijs

2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G

3 Aardewerk tabakspotten
Resultaat: 40 EUR

3 Aardewerk tabakspotten 19e eeuws. Chinees (kleine beschadiging). Cond.: R

3 Japanse Kutani vaasjes
Geen vanafprijs

2 Kutani vaasjes h16,5cm. en een klein pijpvaasje ca. 1900. Cond.: G (1 chip)

6 Kop en schotels satsuma
Geen vanafprijs

6 Kop en schotels satsuma. ca 1920. 1 oortje is gelijmd

3 Flora plateel Gouda
Geen vanafprijs

3 x Flora plateel Gouda, afbeeldingen van reiger. 2 stuks 11x24cm, 1 maal 14x27cm.

2 Plateel vazen
Startprijs 300 EUR

2 Vazen, Arnhem's plateel (Flora AM 171). 21xØ9cm.

plateel
Resultaat: 150 EUR

Gouda plateel Jardinierre begin 20e eeuw. (467 Corona Gouda Holland). 35x21x9cm.

Vaas
Geen vanafprijs

Aardewerk vaas Gouda-Holland

Platelen bloempot
Startprijs 500 EUR

Grote Gouda platelen bloempot.(121 Holland). 25xØ33cm.

Bloempot en Vaas
Geen vanafprijs

Aardewerk bloempot en vaas

Plateel lamp + aard. vaas
Geen vanafprijs

1x Plateel lamp (beschadigd) 91xØ22cm. 1x modern aardewerken vaas 52xØ21cm. Cond.: G

3 delen aardewerk
Geen vanafprijs

3 Delen aardewerk. 1x sigarettenhouder porselein Turmac Constantinople Brevette. 18x7x16,5cm. 1x keramiek plaquette Westraven Utrecht. 10x5x1,3. 1x vaasje Ivora Gouda Holland (B). 2 kleine chips. 5x...

Stel platelen vaasjes
Startprijs 300 EUR

Stel Arnhem plateel vaasjes begin 20e eeuw. (Densee 197 GVK). 12,5xØ7cm. Cond.: U

Vaas
Resultaat: 600 EUR

Plateel vaas (3446 Unique metallique) K.P.Z. 23,5xØ16cm. Cond.: U

vaas plateel
Geen vanafprijs

Grote platelen vaas met bloemen eind 20e eeuws. gemerkt Gouda plateel Holland 723 H:29cm.

2x plateel
Geen vanafprijs

2 Delen plateel. Beide gemerkt Gouda plateel Oud Gouda Zuid Holland, waarvan een klomp (28cm) en een damesschoentje hangend (27cm). eind 20e eeuws

kavel div.keulse potten
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 9 kleine keulse potten met blauw beschilderd en 4 kleine keulse kannetjes.

7 delig porselein, 2 kandelaars, 2 vazen, 1 klomp, dekseldoos en cashpot
Resultaat: 15 EUR

Kavel; 7 delig italiaans porselein, 2 kandelaars, 2 vazen, 1 klomp, dekseldoos en cashpot

Keukenset
Geen vanafprijs

Nieuwwaardig keramisch keukenset. 13 delig met Art-Deco motief. Cond.: U

4 diverse bloempotten
Resultaat: 11 EUR

4 Diverse bloempotten,gemerkt:Alcobaca Portugal

Kavel diversen
Geen vanafprijs

Kavel diversen w.o; 1x Servies (beschadigd), 1x Aziatisch koperen vaasje. Cond.: G, 1x Aardewerken vaas, Cond.: G, 1x keramiek figuur (beschadigd).

Divers aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Divers aardewerk. 10 delig koffieservies Engels Art Deco Windsor Cond.: G. 1x vaasje ongesig. 13,5xØ9cm. Cond.: G. 1x vaasje Gouda Mullan 10,5xØ11cm. Cond.: G.

2 bordjes
Geen vanafprijs

2 blauwe bordjes van Royal Koninklijk Delft

kavel diversen
Resultaat: 15 EUR

Kavel diversen w.o.3 decoratie reprodukties in lijst,blauw emaille koffiepot handbeschilderd met landschapdecor,aardewerken juskom,engels aardewerk beeldje,50e jaren borstelset met spiegeltje en een h...