Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bakje porselein
Startprijs 10 EUR

Porseleinen bakje met 3 engelen

schotel blauw
Resultaat: 30 EUR

Grote blauwe aardewerken schotel. Engels met een stadsdecor. gem. Victoria Wade J. Sonstone 20e eeuws. H:12cm

Matador
Startprijs 15 EUR

Porseleinen beeldje voorstellende matador

2 Kastvazen
Resultaat: 100 EUR

Twee Delftsblauwe kastvazen gemerkt v. Duijn (schade). Rond 1860. Vogel beschadigd

Opaline vaas en spiegeltje
Geen vanafprijs

1x Groene opaline vaas beschilderd met bloemen. 25xØ11,5cm. 1x klein ovaal spiegeltje met bloemen. 18x10,5cm

kavel div.keulse potten
Startprijs 30 EUR

Kavel keulse potten met blauw beschilderd. diverse afm. middel groot.

tegeltableau Kon.Marechaussee
Startprijs 25 EUR

Tegeltableau in lijst, 6 tegeltjes voorstellend Koninklijke Marechaussee in verschillende uniformen. 29x39cm.

6 delen aardewerk
Geen vanafprijs

6 Delen aardewerk. 1x tabakspot Duits (Langnauer) 17xØ11,5cm. Cond.: U. 2x borden (Grindley England) Ø22cm. Cond.: U. 2x bordjes Hollands. 1x vaasje met bloemmotief 9xØ10,5cm. Cond.: U

Petit four stelletje
Geen vanafprijs

Aardewerken petit four stelletje. houder met 20 schoteltjes. gem. Fayence fabriek Arnhem Holland. 1e helft 20e eeuw. Cond.: G

Imari kraagvaas
Geen vanafprijs

Imari kraagvaas met geschulpte rand met figuren. ca. 1900, 26xØ11cm

2 Imari borden
Resultaat: 120 EUR

2 Imari borden

Imari schotel
Resultaat: 50 EUR

Grote Imari schotel ca. 1900 met div. bloemdecoren Ø40cm. Gaaf.

Imari schotel
Startprijs 80 EUR

Octagonale Japans Imari schotel, 26 cm

Imari hengselschaaltje
Resultaat: 30 EUR

Imari hengselschaaltje

Imari bord
Startprijs 10 EUR

Imari bord vogels en bloemen, Japan 1900

2 Imari borden
Resultaat: 90 EUR

2 Imari borden

Stel imari dekselvazen
Startprijs 140 EUR

Stel imari dekselvazen, H 25x Ø12.5cm

3 Imari borden
Resultaat: 150 EUR

3 Imari borden

imari schotel
Startprijs 30 EUR

grote Imari porseleinen schotel ø30cm.

Stel Imari vazen
Resultaat: 150 EUR

Stel Imari vazen

Imari bord
Resultaat: 180 EUR

Imari bord

Imaribord achthoekig
Startprijs 70 EUR

Imaribord achthoekig

2 Imari vaasjes
Startprijs 30 EUR

2 Imari vaasjes

2 Imari pijpvaasjes
Resultaat: 25 EUR

2 Imari pijpvaasjes