3 Selen imari handbeschilderd met bloemdecor. 1x grote kom 14xØ26cm. 1x vierkante vaas 12x12x28cm. 1x grote bloempot 20xØ23cm.
Modern kunstwerk gesig. YEPH 1984. Voet van gebeeldhouwd beton. gezichten van gegoten kalkverbinding. (kleine beschadigingen). 67x15x15cm. Cond.: G
E. Patris aardewerken portret op marmeren voet(beschadiging aan neus). 38x11x13cm. Cond.: R
Jugendstil bronzen pennenbakje met liggende vrouw, in oude look 35x19cm.
(Overlay)
2 delen glas vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. 1x vaas vermoedelijk Frankrijk ongesig. 15xØ16cm. Cond.: U. 1x vaasje ongesig. 12,5xØ8cm.
Bolvormige glazen lampekap,art-deco,omstreeks 1920, met bloemmotiefen
Groen flesje met zilvertin begin 20e eeuw. 20x8,5x8,5cm z.g.n. knijpfles
1x Porseleinen reiger vermoedelijk Duits. 24,5x8x11cm. Cond.: U. 1x aardewerken schaaltje met pinguin. Jema Holland 135. 12,5x10x8cm. Cond.: U
Messing taartschaal met daarin Meissen meissen porseleinen tablet (gem. meissen) ca. 1900. 11xØ40cm. Cond.: U
6 Bekers Engels Viktorian porselein 1890 in chinese stijl gedecoreerd. 4,5xØ4,5cm.
Kavel Delfts blauw, waaronder; 1x knobbelvaas (1918) 26xØ14cm. 1x kraagvaas 26xØ15cm. 1x geribte vaas 30xØ15cm. 1x bonbonschaaltje Ø20cm.
Meissen bord omstreeks 1900, met doorbroken rand, zwiebelmuster motief.
Delftsblauwe aardewerk sierschotel met fruitschaaldecor Hollands 18e eeuws Ø34cm.
4 Japanse kop en schotels met bloem- en figurendecor ca. 1960. Kopjes.: 5,5xØ5,5cm. Schotels.: Ø11cm.
6 Delig Japans serviesje met figurendecor ca. 1920. 6x kopje met geschulpte rand 5xØ10cm. 6x kleine bordjes Ø14cm. en 6x bordjes Ø19cm. met geschulpte rand. 1 bordje met chip, rest gaaf.
Japanse kraagvaas ca. 1900 afbeeldend krijgers te paard. Cond.: G, klein gaatje geboord aan de zijkant en chipje aan de bovenkant. 42xØ20cm.
Oude Keulse pot met blauw beschilderd in goede staat. 21xØ15cm. Cond.: U
Blauw aardewerken bonbonschaaltje in waaiervorm, beschilderd met boten eind 20e eeuw. 30x24cm.
Grote blauw aardewerken fruitschaal op voet met gecontourneerde rand. Beschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw. 17xØ40cm.
1x Flora plateel dekselvaas 12xØ21cm. Cond.: U, 1x knobbelvaasje gemerkt. 16xØ11cm Cond.: U. 1 x kaarskandelaar Juweel Gouda. 19xØ10cm, handvat gelijmd. Cond.: M
Gouds plateel vaas Unique Flora 30-er jaren. H:22cm Ø16cm Cond.: U
Vaas Flora Gouda Holland Rimini (plateel) gesig. J.B. 29xØ16cm. Cond.: U
Gouda plateel vaas Unica decor W.V. 34. deksel gelijmd. 55xØ17cm. Cond.: R
Meissen schaaltje met bloemdecor nr. 53605. begin 20e eeuw. 12x9cm.
2 Delen porselein begin 20e eeuw. 1x porseleinen beeldje chinees. ongem. vermoedelijk Frankrijk. beschadiging aan losse hoed. 27x10x10cm. 1 x porseleinen lampevoet Duits gemerkt. 19,5x12x8cm. .
1x Porseleinen Rosenthal Duits medaillon (handbeschilderd). 5,5x3,5x0,5cm. Cond.: U. 1 x porseleinen vaas vermoedelijk Frankrijk 19e eeuw. handbeschilderd met schepen. 15,5xØ10cm. Cond.: G
1x Porseleinen libelle ongesig. 14x17x4,5cm. 1x porseleinen figuur gesig. Aeras 15x13x7,5cm.
Blauw Petrus Regout eetservies. 6 borden, 6 ontbijtbordjes, 6 diepe borden, 2 dekselterrines, grote ronde schaal en een vleesbord
Porseleinen meissen houder 18e-19e eeuws. Handbeschilderd (zonder deksel). 5,5x5x3cm. Cond.: U
Delfts 3 delig kaststel van keramiek, 2e helft 20e eeuw. handbeschilderd. Cond.: G
Japans figuur (Geisha), mooie kwaliteit porselein, gemerkt en genummerd. 16x17,5x7,5cm. Cond.: G
Porseleinen beeld van een zittende vrouw met rozen. gem. Royal Dux. 24x25x21cm. Cond.: U
2 porseleinen figuren(bisquit), ca. 1900, monogram E.G. (vermoed. Engels) 13x7x4cm en 12x7x4,5cm. Cond.: G
Japans porseleinen beeld van vrouwfiguur (Quan-Yin) ca. 1930, 50x14x15cm
3 Porseleinen vrouwen,tweemaal met kruik, eenmaal met bloemenmand