02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

Stel zeskantige Imarivazen
Resultaat: 140 EUR

Stel zeskantige Imarivazen

2 Imari kraagvaasjes
Startprijs 30 EUR

2 Imari kraagvaasjes

3 delen Imari
Resultaat: 25 EUR

3 Selen imari handbeschilderd met bloemdecor. 1x grote kom 14xØ26cm. 1x vierkante vaas 12x12x28cm. 1x grote bloempot 20xØ23cm.

2 Imari borden
Resultaat: 15 EUR

2 Imari borden handbeschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw Ø20cm.

2 Vaasjes
Geen vanafprijs

2 Vaasjes Gouds plateel

Twee vazen
Resultaat: 30 EUR

1 Vaas Regina - Gouda, 1 vaas Tiny - Gouda

marmeren paard met dame
Startprijs 1.200 EUR

Kunstwerk diverse hoofden
Startprijs 200 EUR

Modern kunstwerk gesig. YEPH 1984. Voet van gebeeldhouwd beton. gezichten van gegoten kalkverbinding. (kleine beschadigingen). 67x15x15cm. Cond.: G

Platelen bord
Startprijs 40 EUR

Platelen bord Gouda Rhodian

E. Patris aardewerken portret
Geen vanafprijs

E. Patris aardewerken portret op marmeren voet(beschadiging aan neus). 38x11x13cm. Cond.: R

8 Schaaltjes
Startprijs 70 EUR

8 Parelmoer schaaltjes op voet

Tableau
Startprijs 300 EUR

Porseleinen wanddecoratie, porseleinen fles

3 kunstvoorwerpen aardewerk
Resultaat: 45 EUR

2 delen glaswerk
Geen vanafprijs

vrouw met aap
Startprijs 10 EUR

Bisquit porseleinen figuur vrouw met aap

jubilarisbord 50 jaar
Startprijs 150 EUR

Jubilaris bord 50 jaar Makkum ø34cm.

2 Vazen
Startprijs 55 EUR

Twee Delftsblauwe aardewerk vazen (randschade) 19 cm

Vaas
Startprijs 30 EUR

Een blauw chinees porseleinen vaas, 27 cm (schade)

beeld meisjes
Resultaat: 1.400 EUR

Vaas
Resultaat: 10 EUR

Delftsblauwe dekselvaas

Jubilaris bord
Startprijs 150 EUR

Jubilarisbord met paradijsvogel omstreeks 1988

Art Deco lamp
Resultaat: 140 EUR

Pennenschaal
Resultaat: 45 EUR

Jugendstil bronzen pennenbakje met liggende vrouw, in oude look 35x19cm.

Kunstglazen vaas
Geen vanafprijs

Vaas van kunstglas ca. 1920 H:17cm. Økraag: 21cm. Cond.: U

3 antieke vazen glas/zilver
Resultaat: 80 EUR

(Overlay)

2 delen glas
Geen vanafprijs

2 delen glas vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. 1x vaas vermoedelijk Frankrijk ongesig. 15xØ16cm. Cond.: U. 1x vaasje ongesig. 12,5xØ8cm.

Glazen lampe kap
Geen vanafprijs

Bolvormige glazen lampekap,art-deco,omstreeks 1920, met bloemmotiefen

Groen flesje met zilvertin
Resultaat: 25 EUR

Groen flesje met zilvertin begin 20e eeuw. 20x8,5x8,5cm z.g.n. knijpfles

Knijpfles
Geen vanafprijs

Knijpfles met tinnen montuur en mondgeblazen glas ca. 1900. Zeer fraai.

Set oranje vazen
Startprijs 90 EUR

Oranjekleurige vazenset van kunstglas, nieuw. Div. afm.

2 toiletsets
Geen vanafprijs

2 delen aardewerk
Geen vanafprijs

1x Porseleinen reiger vermoedelijk Duits. 24,5x8x11cm. Cond.: U. 1x aardewerken schaaltje met pinguin. Jema Holland 135. 12,5x10x8cm. Cond.: U

4 delen serviesgoed
Geen vanafprijs

7 delen aardewerk
Geen vanafprijs

Meissen taartschaal
Geen vanafprijs

Messing taartschaal met daarin Meissen meissen porseleinen tablet (gem. meissen) ca. 1900. 11xØ40cm. Cond.: U

6 porseleinen bekers
Geen vanafprijs

6 Bekers Engels Viktorian porselein 1890 in chinese stijl gedecoreerd. 4,5xØ4,5cm.

Kavel Delfts blauw en bonbonschaaltje
Geen vanafprijs

Kavel Delfts blauw, waaronder; 1x knobbelvaas (1918) 26xØ14cm. 1x kraagvaas 26xØ15cm. 1x geribte vaas 30xØ15cm. 1x bonbonschaaltje Ø20cm.

Chinese druipschotel
Resultaat: 80 EUR

Chinese druipschotel, 19de eeuws, ø40cm. Begin 20e eeuw

Meissen bord
Startprijs 80 EUR

Meissen bord omstreeks 1900, met doorbroken rand, zwiebelmuster motief.

2 x gebaksbord
Resultaat: 10 EUR

2 Gebaksbordjes, 1 maal zwiebelmuster motief, 1 maal bloemmotief

Delftsblauwe sierschotel
Startprijs 300 EUR

Delftsblauwe aardewerk sierschotel met fruitschaaldecor Hollands 18e eeuws Ø34cm.

4 blauwe borden
Geen vanafprijs

4 blauwe borden

schotel
Startprijs 30 EUR

Delftsblauwe aardewerken schotel met zeilboot, 37 cm. Midden 20e eeuw

Petrus Regout bord
Resultaat: 20 EUR

Petrus Regout bord, man zit unox worst te eten

wandborden 2x
Geen vanafprijs

Wandborden 2x, Blauw van Makkum met bloemmotief (1 met chip)

4 Japanse kop en schotels
Geen vanafprijs

4 Japanse kop en schotels met bloem- en figurendecor ca. 1960. Kopjes.: 5,5xØ5,5cm. Schotels.: Ø11cm.

6 delig servies
Startprijs 30 EUR

6 Delig Japans serviesje met figurendecor ca. 1920. 6x kopje met geschulpte rand 5xØ10cm. 6x kleine bordjes Ø14cm. en 6x bordjes Ø19cm. met geschulpte rand. 1 bordje met chip, rest gaaf.

Japanse vaas
Startprijs 50 EUR

Japanse kraagvaas ca. 1900 afbeeldend krijgers te paard. Cond.: G, klein gaatje geboord aan de zijkant en chipje aan de bovenkant. 42xØ20cm.

Kaststel 5x
Startprijs 40 EUR

4 borden
Startprijs 20 EUR

Kavel diversen
Resultaat: 15 EUR

Keuls potje
Geen vanafprijs

Oude Keulse pot met blauw beschilderd in goede staat. 21xØ15cm. Cond.: U

Bonbonschaal
Resultaat: 5 EUR

Blauw aardewerken bonbonschaaltje in waaiervorm, beschilderd met boten eind 20e eeuw. 30x24cm.

Fruitschaal
Startprijs 35 EUR

Grote blauw aardewerken fruitschaal op voet met gecontourneerde rand. Beschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw. 17xØ40cm.

Plateel bloempot
Startprijs 150 EUR

Plateel bloempot ,H 16cm,Ø26cm.

petrus regout borden
Geen vanafprijs

3 Petrus regout borden

3 delen aardewerk
Geen vanafprijs

1x Flora plateel dekselvaas 12xØ21cm. Cond.: U, 1x knobbelvaasje gemerkt. 16xØ11cm Cond.: U. 1 x kaarskandelaar Juweel Gouda. 19xØ10cm, handvat gelijmd. Cond.: M

Gouds plateel vaas
Geen vanafprijs

Gouds plateel vaas Unique Flora 30-er jaren. H:22cm Ø16cm Cond.: U

Vaas Flora Gouda Holland Rimini
Geen vanafprijs

Vaas Flora Gouda Holland Rimini (plateel) gesig. J.B. 29xØ16cm. Cond.: U

Gouda plateel vaas.
Geen vanafprijs

Gouda plateel vaas Zuid Holland (R). 47xØ17cm. Cond.: U

Gouda plateel vaas
Geen vanafprijs

Gouda plateel vaas Unica decor W.V. 34. deksel gelijmd. 55xØ17cm. Cond.: R

2 Jugendstil vaasjes
Resultaat: 80 EUR

Aardewerken bord
Resultaat: 520 EUR

Groot aardewerken bord eind 19e eeuw. 9xØ48cm.

Meissen servies
Resultaat: 140 EUR

Taartschaal
Resultaat: 30 EUR

Taartschaal Jugendstil. Keramiek met metalen voet

schaaltje meissen
Resultaat: 22 EUR

Meissen schaaltje met bloemdecor nr. 53605. begin 20e eeuw. 12x9cm.

3 Chinese bordjes
Resultaat: 70 EUR

3 Chinese bordjes, 18e eeuw met bladmotief, 1 met haarscheur

5 Chinese borden
Startprijs 600 EUR

5 Chinese borden, 18e eeuw, chieng lung

2 delen porselein begin 20e eeuw.
Geen vanafprijs

2 Delen porselein begin 20e eeuw. 1x porseleinen beeldje chinees. ongem. vermoedelijk Frankrijk. beschadiging aan losse hoed. 27x10x10cm. 1 x porseleinen lampevoet Duits gemerkt. 19,5x12x8cm. .

Blauwe vaas
Startprijs 50 EUR

Ballustervormige vaas,omstreeks 1910

3 borden
Resultaat: 180 EUR

2 borden
Startprijs 70 EUR

2 Borden mislukte revolutie 1914-1918

Satsuma porseleinen lamp.
Resultaat: 100 EUR

Rosenthal vaas
Startprijs 75 EUR

Vaas Rosenthal,ontwerp J.J.v.d.Vaart. 13x15x7cm.cond.:U

Vazen 2x
Geen vanafprijs

Vazen 2x met kraag ( 1 gerestaureerd)

2 delen porselein
Geen vanafprijs

1x Porseleinen Rosenthal Duits medaillon (handbeschilderd). 5,5x3,5x0,5cm. Cond.: U. 1 x porseleinen vaas vermoedelijk Frankrijk 19e eeuw. handbeschilderd met schepen. 15,5xØ10cm. Cond.: G

K.P.M. Bord
Startprijs 70 EUR

K.P.M. Bord, Ø26cm.,omstreeks 1920

K.P.M. bord
Startprijs 70 EUR

K.P.M. bord,Ø26cm., omstreeks 1920

Handbeschilderde schaal met dekselpot
Resultaat: 60 EUR

Bierfles
Startprijs 15 EUR

Oude bierfles met beschildering

3 delen aardewerk
Geen vanafprijs

Kerstbord
Startprijs 90 EUR

Porseleinen bord gemerkt Rosenthal, Weihnachten 1978, Ø 30cm.

2 delen porselein begin 20e eeuw
Geen vanafprijs

1x Porseleinen libelle ongesig. 14x17x4,5cm. 1x porseleinen figuur gesig. Aeras 15x13x7,5cm.

P.Regout servies
Startprijs 120 EUR

Blauw Petrus Regout eetservies. 6 borden, 6 ontbijtbordjes, 6 diepe borden, 2 dekselterrines, grote ronde schaal en een vleesbord

Porseleinen meissen houder
Geen vanafprijs

Porseleinen meissen houder 18e-19e eeuws. Handbeschilderd (zonder deksel). 5,5x5x3cm. Cond.: U

Kaststel 3 delig
Geen vanafprijs

Delfts 3 delig kaststel van keramiek, 2e helft 20e eeuw. handbeschilderd. Cond.: G

japans figuur
Startprijs 125 EUR

Japans figuur (Geisha), mooie kwaliteit porselein, gemerkt en genummerd. 16x17,5x7,5cm. Cond.: G

porseleinen dame
Startprijs 150 EUR

Porseleinen beeld van een zittende vrouw met rozen. gem. Royal Dux. 24x25x21cm. Cond.: U

Klok bisquit porselein
Geen vanafprijs

Majolica bloempot
Geen vanafprijs

Majolica bloempot

Porseleinen buste van een vrouw
Resultaat: 110 EUR

2 porseleinen figuren
Geen vanafprijs

2 porseleinen figuren(bisquit), ca. 1900, monogram E.G. (vermoed. Engels) 13x7x4cm en 12x7x4,5cm. Cond.: G

Beeld porselein
Startprijs 15 EUR

Beeld porselein voorstellende edelman en edelvrouw

Pors. beeld vrouwfiguur
Resultaat: 350 EUR

Japans porseleinen beeld van vrouwfiguur (Quan-Yin) ca. 1930, 50x14x15cm

Porseleinen figuur
Startprijs 80 EUR

Porseleinen figuur Thuringen omstreeks 1910,H 20x Ø8cm.

3 porseleinen vrouwen
Resultaat: 40 EUR

3 Porseleinen vrouwen,tweemaal met kruik, eenmaal met bloemenmand