Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren peperstrooier
Startprijs 30 EUR

Zilveren peperstrooier

2 vorkjes +suikerschep
Resultaat: 40 EUR

2 zilveren vleesvorkjes en een suikerschep ca. 1850. handgreepje met gravures, etui van latere datum.

6 lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

6 zilveren suikerlepels ca. 1850 met gravures in de handgreep, cassette van later datum.

Zoutvaatje
Startprijs 40 EUR

Zilveren zoutvaatje, sterling, 134 gr.H. 11 cm.

Zilv. sierlepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren sierlepel met Rembrandtieke voorstellingen Holl. gek. 1912.L 15cm., 30 gr.

Zilv. taartvork
Startprijs 40 EUR

Zilveren taartvork Holl. gek. 1942, 32 gr., L20 cm.

4 Delen zilver
Startprijs 40 EUR

4 Delen zilver 3x servetringen, 1x lepetje, 39 gr.

Zilveren mosterdpothoudertje
Startprijs 40 EUR

Zilveren mosterdpothoudertje. Engels 1918

Zilveren zoutvaatje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren zoutvaatje

Knopenhaak
Startprijs 40 EUR

Zilveren knopenhaak

Knopenhaak
Startprijs 40 EUR

Zilveren knopenhaak

Knopenhaak
Startprijs 40 EUR

Zilveren knopenhaak

Zilveren peperstrooier
Startprijs 50 EUR

Zilveren peperstrooier, jaarletter A,61 gr. Ø3.5 H8cm.

Verzilverd tablet
Startprijs 50 EUR

Verzilverd ovaalvormig tablet met gecontourneerde rand.37x27 cm

munten 2x
Startprijs 50 EUR

2 Zilveren munten

Zilveren peperstrooier
Startprijs 50 EUR

Zilveren peperstrooier

Peperstrooier
Resultaat: 50 EUR

Peperstrooier

Zilveren vorkje en lepeltje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren vorkje en lepeltje

2 Zilveren vorkjes
Startprijs 50 EUR

2 Zilveren zuurvorkjes Hollands 14cm. hoog 34gr.

10 Verguld zilv. zuurvorkjes
Resultaat: 45 EUR

10 Verguld zilveren zuurvorkjes in "Niello" techniek Russisch gek. ca. 1930. L9.5 cm.

Zilveren mosterdpot
Resultaat: 60 EUR

Zilveren mosterdpot met blauwe glas inzet, 57 gr. 9x5x5.5 cm.

Zilv. wandelstokknop
Startprijs 60 EUR

Zilveren wandelstokknop versierd met boeddhafiguren ca. 1900, 22gr., Ø 3cm.

2 Delen zilv. couvert
Startprijs 60 EUR

2 Delig zilveren couvert (kinderbestek) Holl. gek. 1918, 70gr., L17cm.

Roomschep + suikerschep
Startprijs 60 EUR

Roomschep + suikerschep