Kristallen flacon met zilveren dop ca. 1890, amandelgeslepen.10x4.5x3.5cm.
Klein rond ruitkristallen karafje met zilveren dop ca. 1900. H.10cm, Ø8cm
Art Deko olie en azijnstel sig. Wiskerman,12x10cm,hoogte met hengsel 17.5 cm,zonder 12.5cm
Zilveren brillenkokertje met gegraveerde rand met monogram E.S.M. en een gouden knijpbril 12x5cm.
Zilveren soeplepel (11cm.) en suikerlepel (12cm.). Compleet gegraveerd
Gedeeltelijk verguld zilv. wandelstokknop versierd met libelle's en bloemen. Ond. gek. 19e eeuw 55 gr., 8x Ø4.5 cm..
6 Zilveren tafellepels, 5 lepels van J.van den Broek,Amsterdam 1833 en 1 lepel van J.H.Tarner 1879. Alle model Hollands glad 363gr.