Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren beugeltas
Resultaat: 60 EUR

Zilveren beugeltas

2 Zilveren strooiers
Startprijs 60 EUR

2 Zilveren strooiers

Kavel divers verzilverd
Startprijs 60 EUR

Kavel divers verzilverd

Zilverkleurig servies
Startprijs 60 EUR

Verzilverd servies, 5 delig

Kristallen flacon
Resultaat: 70 EUR

Kristallen flacon met zilveren dop ca. 1890, amandelgeslepen.10x4.5x3.5cm.

2 delig slacouvert
Startprijs 70 EUR

2 delig slacouvert met been. Holl. gek. 1944. L18cm.

Stoofje
Resultaat: 70 EUR

Miniatuur zilveren stoofje

Schoenlepels 2x
Resultaat: 70 EUR

2 Zilveren schoenlepels

Servetringen 6x
Startprijs 70 EUR

6 Zilveren servetringen

Doos
Resultaat: 70 EUR

Ruitkristallen doos met zilveren deksel

schaartje
Resultaat: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren schaartje,19 gr. l. 11cm.

naaldenkoker
Startprijs 75 EUR

Antiek Hollands zilveren naaldenkoker met schildje,14gr.,l 10cm.

Kristallen karafje
Resultaat: 100 EUR

Klein rond ruitkristallen karafje met zilveren dop ca. 1900. H.10cm, Ø8cm

Verzilverde tambouret
Startprijs 80 EUR

Verzilverde tambouret, H 13cm.,Ø24cm

Art Deko olie en azijnstel
Startprijs 80 EUR

Art Deko olie en azijnstel sig. Wiskerman,12x10cm,hoogte met hengsel 17.5 cm,zonder 12.5cm

12 zilveren lepeltjes
Startprijs 80 EUR

12 Zilveren lepeltjes

Verzilverde schaal
Startprijs 80 EUR

Verzilverde aanbiedschaal met handvat 28x28x12

Zilveren brillenkokertje
Startprijs 80 EUR

Zilveren brillenkokertje met gegraveerde rand met monogram E.S.M. en een gouden knijpbril 12x5cm.

Zilveren sauslepel + suikerlepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren soeplepel (11cm.) en suikerlepel (12cm.). Compleet gegraveerd

peper en zout stel
Resultaat: 100 EUR

Zilveren peper en zout stel

Wandelstokknop
Startprijs 90 EUR

Gedeeltelijk verguld zilv. wandelstokknop versierd met libelle's en bloemen. Ond. gek. 19e eeuw 55 gr., 8x Ø4.5 cm..

6 lepels
Resultaat: 90 EUR

6 Zilveren tafellepels, 5 lepels van J.van den Broek,Amsterdam 1833 en 1 lepel van J.H.Tarner 1879. Alle model Hollands glad 363gr.

Schaaltje
Startprijs 90 EUR

Zilveren schaaltje, sterling 200 gr.

klein bestek
Startprijs 100 EUR

Zilveren bestek in cassette, 6 messen en 6 vorken