Ronde zilveren schaal 800/000 (B.W.G. ) ca. 1920 gedecoreerd met bloemen en hamerslag motief. Ø20 H4.5cm
Zilveren theepotje met parelrand decor Holland ca. 1900. Snavelvormige tuit, bovenzijde met opengewerkte rand, 347 gr.,H15x18x11 cm
2 zilveren vleesvorkjes en een suikerschep ca. 1850. handgreepje met gravures, etui van latere datum.
6 zilveren suikerlepels ca. 1850 met gravures in de handgreep, cassette van later datum.
Kristallen flacon met zilveren dop ca. 1890, amandelgeslepen.10x4.5x3.5cm.
Klein rond ruitkristallen karafje met zilveren dop ca. 1900. H.10cm, Ø8cm
Zilverkleurige chocoladekan met houten handvat. Duits ca. 1890 zeer fraai gedecoreerd met mythologische voorstellingen.H29cm.,Ø20cm.
Zilveren servetring (36gr.) en zilveren theezeefje 12cmx8cm (43gr.)
Suikerpot en melkkannetje,399 gr.,kan 5x10x13h, pot 16x8x10h
Zilveren lantaarntje bevestigd aan zilveren standaard Portugal gekeurd ca. 1900, 415 gr. H24cm. Ø11cm.
12 vleesmesjes art deco met zilveren heft en 12 vorkjes art deco met zilveren heft
Zilveren roomschaaltje op drie pootjes 19e eeuws.85gr., H 4.5gr.,Ø9cm.
Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
12 Zilveren petit-four schaaltjes buitenl. gek. (900) ca. 1920 met kabelrand.442 gr. Ø10cm.
Zilveren 835/000. roomkannetje met zwart gekleurd handvat ca. 1920 , 100 gr., H 8 xØ6cm.
Zilverpleet ajourbewerkt hengselmandje Hollands ca. 1900, Ø20 x 7cm.
Gedeeltelijk verguld zilv. wandelstokknop versierd met libelle's en bloemen. Ond. gek. 19e eeuw 55 gr., 8x Ø4.5 cm..
Zilveren wandelstokknop versierd met boeddhafiguren ca. 1900, 22gr., Ø 3cm.
Zilveren parasolhandvat met fraai gedreven voorstelling. Adres: E. Brahny - Croonenberghs / Luik (B) ca. 1880, 90 gr., 20 cm.lang
Zilveren sierlepel met Rembrandtieke voorstellingen Holl. gek. 1912.L 15cm., 30 gr.
Verzilverd roomstelletje met 2 lepeltjes en een verzilverde coupe. Midden 20e eeuw
Zilveren lepeltje met zeilschip. Holl. gek. (met dolkje) ca. 1950.14 gr., L 13cm.
6 Zilveren lepels en 1 zilveren vorkje in casette van Hoeker & Zoon juweliers Amsterdam. Bewerkt met engelenkopje 255gr.
2 Delig zilveren couvert (kinderbestek) Holl. gek. 1918, 70gr., L17cm.
Ajour zilveren Hollands knottenmandje met parelrand. A.Presburg, Haarlem 1966,113gr.,ø10cm,h 6cm.