Ivoren buste(antiek) van een Afrikaanse vrouw. fijn uitgewerkt. gesig. Dambi Lapes. Met console 24x10x10cm. Cond.: U
Etui met ivoren schrijfgerei 19e eeuws. (7 voorwerpen). Cond.: G
Antiek ivoren figuur, portret van een meisje, mooie kwaliteit. 20x10cm. Cond.: G
6 Delen antiek ivoor. 5x messenleggers 8,5x3x3cm. Cond.: U. 1x ivoren handvat van een wandelstok. 9,5xØ4cm.
Antiek ivoren borstbeeld. Afrikaans portret van een vrouw. 12x3x4cm. Cond.: G
2 stenen figuren. 1x leopard (Egyptisch motief) beschadigd 29x16x8cm. Cond.: S. 1x heilig figuur 33x10x6cm. Cond.: G
Antieke bronzen miniatuurpotje ca. 1900 (uitgewerkt). 3,5x4,5x3,5cm. Cond.: U
Bronzen sculptuur op marmeren voet van een spelend meisje 23xØ10cm.
Bronzen sculptuur op marmeren sokkel van een dame met bloemenmand. Gesig. R. Valton eind 20e eeuw 28xØ13cm.