Grote Duits porseleinen vaas, gemerkt Altenburg met rozendecor 20e eeuw in goede staat met geschulpte rand 24xø15cm. Cond.: G
Drie oude kristallen vazen 20e eeuw (bewerkt), 1 chip 14-22cm. Cond.: R-G
Kristallen schenkkannetje met 3 waaierkristallen glaasjes 10-17cm. Cond.: G
Twee oude compositie metalen paarden (1 op marmeren voet) 20e eeuw 14,5x14x8cm. en 11x13x3cm. Cond.: G
Oude spiegel met goudkleur 2e helft 20e eeuw (kunststof) 68x58cm. Cond.: G
Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G
Antiek Engels mahoniehouten bijzettafeltje met nieuw blad. 52x42cm.,Cond.:R
Oude armleunstoel met houtsnijwerk in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met velours stoffering in goede staat 90x65x60cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G
1x Oude gietijzeren visschaal 24x3x18cm. met daarbij een set plated messenleggers in doos. Gemerkt Zilmeta 20e eeuw 3x11x16cm. COnd.: G
Oud pallisanderhouten paneel met diverse houtsoorten ingelegd o.a; been, noten, vruchtenhout. Oosterse voorstelling met figuren in zeer goede staat. 36x25cm.
Drie aparte 19e eeuwse gietijzeren strijkijzers, o.a. 1 kinderstrijkijzer. 9-14 cm., Cond.:G
Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.
Twee antieke oefendegens; 1x verbogen en 1x heft mist 106-108cm. Cond.: M
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G