Grote Duitse porseleinen empire vaas, ca. 1810, met handbeschilderde voorstelling van : De Oper in München, met diverse figuren. Mooie kwaliteit. Gedeelte van bladgoud is vakkundig gerestaureerd, pors...
Japans ivoren 19e eeuws figuur (bijzondere kwaliteit) voorstellend een Quan Yin met masker en waaier in de hand 25cm. Cond.: G
Rozenburg (Den haag) 19e eeuws tegeltableau in lijst. Voorstellend de grote markt van Nijmegen met Waaggebouw en St. Stevenstoren. naar een schilderij van de bekende schilder Klinkenberg. 1 Tegel is g...
Prachtig groot tegeltableau van Porseleyne Fles bestaande uit 20 tegels. Voorstellend een stadsgezicht van Amsterdam, geschilderd door S.L. ca. 1920 in zeer goede staat 80x62cm.
Zeldzame 19e eeuwse ivoren Japanse marskramer (gesigneerd). Met diverse voorwerpen, mooie kwaliteit, fijn uitgewerkt en gaaf 12,5x8,5x5cm.
Twee Chinees ivoren figuren ca. 1900; 1x man met rugzak en zak in de handen en 1x man met schoffel en groente in 1 hand 11-12cm. Cond.: G
Grote keramieken Oosterse voorraadvat met uitgang onder voor een kraan (olie- of wijnvat). Handbeschilderd ca. 1900, 1 oude haarscheur 100xø42cm. Cond.: R-G
Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrant met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...
Diverse Jugendstil tegels van een oude lambrisering ca. 1920 bestaande uit; 86 tegels met medaillon, 7 randtegels met witte rand onder en boven, 12x randtegel met witte rand en 11x randtgele met gebog...
Grote oude bisquit porseleinen Rosenthal figuur, moeder met kind. Gesigneerd L. Friedrich Gronau nr. 5114 20e eeuw 57x15x17cm. Cond.: G
Grote oude bisquit porseleinen Rosenthal figuur, gesigneerd F. Klinsch 20e eeuw 43x22x22cm. Cond.: G
Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.
Zes 18e eeuwse Chine de Commande porseleinen kop & schotels met wapen, putti en bloemendecor. Lichte randschades en haarscheuren 4xø12cm. Cond.: R
Chine de Commande 18e eeuws porseleinen chocoladekannetje met handbeschilderd wapen en bloemdecor. In goede originele staat 15x13xø9cm.
Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 62cm., Cond.:G
Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 57cm., Cond.:G
Antiek Weens porseleinen beeld, ca. 1900, voorstellende een dansend paar (1 vinger af).27cm.
Weens porseleinen beeld ca. 1900 Nr. 137 van een dansend paar. 1 Vinger stukje af en chip van bloem af 27x18x12cm. Cond.: R
Grote Arnhemse platelen vaas, gemerkt met haan, decor Lindus (maiskolfen en bloemen ca. 1910) 25xø23cm. Cond.: G
Twee Chinese antieke ivoren figuren ca. 1900, rondom rijk bewerkt. Tekens (naam ?) onder de voet. In zeer goede staat. 30-31cm.,
Negen 3-delige tegeltableaus ca. 1920; 5x met afbeeldingen van vlees en 4x met afbeeldingen van fruit. Tevens 98 randtegels Cond.: R-G
Twee porseleinen figuren, gemerkt Passau. Voorstellend een romantisch paar bezig met een balspel 20e eeuw (1 vinger eraf en chips aan bloem) 20-21cm. Cond.: R
Chine de Commande porseleinen trekpot met handbeschilderd wapen en bloemendecor. Deksel heeft lichte randschade, chipje bij tuit 14x19xø10cm. Cond.: R-G
Groot Duits KPM porseleinen inktstel met bloem- en gouddecor. Tevens met vlinders handbeschilderd. Verso tekst en datum 1927, 7x30x23cm. Cond.: G