Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

7-Delig servies + 6 lepels/vork
Resultaat: 3.750 EUR

Monumentaal Djokja zilveren uitgebreid theeservies; groot ovaal dienblad, theepot, melkkan, suikerpot, theezeef met lekbak, lepelvaas met bijbehorende theelepels en taartvorken. Totaal 13 stuks ca. 43...

Zilv. pronkschaal
Startprijs 3.000 EUR

Bijzonder groot zilveren pronktafelstuk, geheel staand op vier opengewerkte leeuwenkoppootjes. De schaal heeft drie ovaal geschulpte opengewerkte en met florale motieven versierde opzet-schalen. Gehal...

Omvangrijk zilv. bestek
Startprijs 2.500 EUR

Uitgebreid Hollands zilveren, 835/000, eet- en dienbestek. Model Puntfilet: 15 tafelvorken, 15 tafellepels, 7 dessertvorken, 7 dessertlepels, 6 viscouvert, 2 botermesjes, 1 vlessdienvork, 2 sauslepels...

Groot Russisch ei
Startprijs 1.900 EUR

Mooi groot zilveren vuurverguld ei op vuurverguld zilveren standaard. Rondom versierd met geëmailleerde zwaan- en bloemmoitef. Bekroond met grote Almandien 875/000 12xø8,5cm. Cond.: U

Zilveren servies
Resultaat: 2.200 EUR

Voor de pure Djokja-zilver liefhebber: een kapitaal zilveren, 800/000, theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot, theezeef op uitlekbakje, lepelvaas met 10 theelepels, 11 coctailprikkers i...

Zilveren kraankan
Startprijs 1.200 EUR

Zilveren kraantjeskan op drie poten, met houten handgreep, dop op deksel en voetjes. H.35cm., Cond.:U (twee kleine deukjes in deksel)

Keteltje op comfoor
Startprijs 1.100 EUR

Zilveren trekpotje op zilveren comfoor, Z2 gekeurd voorzien van oud belastingteken V (na 1900) ca. 736gr. ø14cm H.25cm.. Cond.: U

Barok dienblad, monogram
Startprijs 1.000 EUR

Groot 19e eeuw,ovaal zilveren 800/000 dienblad in barokstijl. 54x29 cm. ca. 1075 gr. Cond.:U

Zilveren bierpul
Resultaat: 1.250 EUR

Mooie antieke zilveren, 800/000,cilindrisch drinkbeker met deksel, op vier bolpoten. Gedreven zilver, binnenzijde geheel en buitenzijde deels verguld. Rondom versierd met putty's en druivenranken en b...

Zilveren hengselmand
Startprijs 900 EUR

Grote ajourgezaagde ovale sterling zilveren hengselmand op dichte voet. 33x21,5x15 cm (zonder hengsel), Z1 gekeurd ca.886 gr., Cond.:U

Koektrommel + onderschotel
Startprijs 825 EUR

Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond: G

Hollands mokkaservies
Startprijs 800 EUR

Haags zilveren, 925/000, mokkaservies op zilveren tablet. Grootkeur, 1e helft 1900. MT: Zilverfabriek Voorschoten. Grootte Mokkakan ca 13 cm. Totaal ca 691 gr. Cond U

Div. zilveren bestek
Startprijs 750 EUR

Holland zilveren, 835/000, bestek bestaande uit 9 tafellepels, 7 tafelvorken, 12 dessertlepels en 11 dessertvorken. Model Haags Lofje. MT: van Kempen en Hooijkaas. Totaal ca 1970 gr. Cond U

35-Delig zilv. bestek
Startprijs 750 EUR

Hollands zilveren bestek, 35 delig, 925/000 en 835/000 van diverse zilversmeden. Het bestek bestaat uit 12 tafellepels, 11 tafelvorken ( viertands), 6 dessertlepels en 6 dessertvorken ( drietands). To...

Russisch ei
Startprijs 700 EUR

Zilveren vuurverguld ei op zilveren standaard rondom versierd met geëmailleerde rocaillemotieven 875/000 7xø5cm. Cond.: U

Zilveren vaas
Startprijs 700 EUR

Mooie grote zilveren, 835/000, vaas, geheel bewerkt met putti's, mascarons en acanthusbladeren, voorzien van diverse tekens, waaronder gekroonde C en jaarletter N. ca 679 gr. Hoogte 27 cm ø 13,5 cm. ø...

2 Kandelaars
Resultaat: 650 EUR

Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U

Friese brandewijnkom
Startprijs 600 EUR

Antieke zilveren, 835/000, Friese brandewijnkom, met bloemdecoratie en mascerons op de handgrepen. 25x12x7,5cm. ca 193 gr. Cond G

Broodmand, parelrand
Startprijs 550 EUR

Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U

3 Franse karaffen
Startprijs 475 EUR

Drie zeldzame grote 12-kantige kristallen geslepen karaffen met zilveren montuur (835/000), gemerkt ca. 1900 in goede originele staat 30x17x17cm.

Zilveren papegaai tasbeugel
Startprijs 450 EUR

18e Eeuwse zilveren, 835/000, papegaai tasbeugel met gegraveerd dorpsgezicht en zwarte fluwelen tas aan zilveren papegaai tashaak. Beugel MT: Clemens Cornelis Hellegers, Schoonhoven ca. 1795, Haak MT:...

Ovale theecomfoor
Startprijs 425 EUR

Sterling zilveren comfoor, ajourgezaagde rand Engeland Z2 gekeurd 835/000 ca. 483gr. 17,5x11,5x5,5cm. Cond.: U

Ovale dienschaal, vlak
Startprijs 400 EUR

Ovale zilveren, 925/000, dienschaal met uitgezaagde opstaande rand. Z1 gekeurd. 32x22x5,5cm, ca 302 gr. Cond U

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 375 EUR

Stel bijzonder mooie Deens zilveren kandelaars op gecontourneerde coet 826/000 16,5xø11cm. Cond.: U