Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Joris Verdonkschot
Startprijs 2.000 EUR

Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Startprijs 1.400 EUR

Bronzen figuur ca. 1880 Vecceta, van H. Maindron (Hippolyte Maindron 1801 - 1884 Parijs), voorstellend een halfnaakte Romeinse vrouw. Mooie patina in goede staat 47x15x16cm.

Beeld, nar met vioor
Startprijs 1.400 EUR

Zeldzame notenhouten met ivoren nar ca. 1910. Voorstelling: nar met ivoren gezicht, handen en staf. Heeft aapjes met glazen ogen bij zijn benen en een uil op het hoofd. Originele goudkleurige beschild...

Terracotta Clodion
Startprijs 1.100 EUR

Zeldzame grote antieke terracotta figurengroep door Clodion (1738 - 1814), Satyr en Cupido. Groen gepatineerd en goudkleurig gepatineerd, minimale chips 56x35x29cm. Cond.: G

Groot bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1890, voorstellend een zittende vrouw met amfora (ongesigneerd), mooie kwaliteit in zeer goede staat 43x38x22cm.

Grote brons
Startprijs 950 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1900 van Georges Colin ( 1875 - 1917 Frankrijk), getiteld "Le Chemin Parcouru", voorstellend een jongeman met stok. Mooie patina in goede staat 53cm.

Beeld, 3 mannen
Startprijs 900 EUR

Groot antiek bronzen beeld Duitsland, gesigneerd Stüttgen met gietstempel Duesseldorf. BronceBildgiesserei G.b.m.H. Voorstellend 3 zingende koorknapen in goede staat 42x32x17cm. Cond.: G

Bronzen Jezus
Startprijs 880 EUR

Grote bronzen heilige met kind ca. 1890. Gesigneerd: L.Gregoire (vermoedelijk Jean-Louis Gregoire 1840-1890 Frankrijk) 60cm. Cond.: G

Beeld, Java
Startprijs 850 EUR

Antiek Javaans lavastenen heilig beeld, leeftijd onbekend. In goede originele staat 51x30x17cm.

Bronzen figuur
Startprijs 800 EUR

Antiek bronzen figuur gesigneerd:H.Fuchs, ca. 1900, op marmeren voet, vorstellende een kale man met gans en pot. In zeer goede staat. 34x15x16cm.

Bronzen papegaai
Resultaat: 925 EUR

Zeer grote bronzen figuur voorstellend een Ara op stam. Tweekleurig gepatineerd 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 139cm.

Jugendstil beeld met lamp
Startprijs 720 EUR

Groot bronzen beeld/lamp ca. 1900, gesigneerd Ant. Nelson. Voorstellend een provinciaal meisje met mand. In de mand zitten rode transparante glazen schijfjes. Tevens een lamp in de mand (origineel). D...

Bronzen beeld, Seifert
Resultaat: 750 EUR

Duits bronzen figuur van professor Victor Seifert ca. 1920 voorstellend een drinkende naakte vrouw op marmeren voet (mooie patina) 41x11x10cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 700 EUR

Groot bronzen figuur van een adelijke jongen met hoed en zwaard staande op gedraaide houten sokkel. Onbekende beeldhouwer 19e eeuw. H.78cm.

Bronzen man met slang
Startprijs 700 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.

Bronzen beeld, zittende vrouw
Startprijs 600 EUR

Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een zittende vrouw met bloem. gesigneerd L. Kley (Louis Kley 1833-1911), mooie patina in zeer goede originele staat 31x11x20cm.

Beeld A. ter Braak
Startprijs 500 EUR

Anton ter Braak, bronzen figuur "Fieste Sevilla", halfnaakte vrouw met zwaard staand op marmeren sokkel. Inclusief een handgesigneerd boek. Nieuwprijs € 2.500,00, 51x8x8cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Kauba
Resultaat: 675 EUR

Prachtige antieke bronzen figuur van C. Kauba (Carl Kauba 1865 - 1922), voorstellend Bronco Buster, stijgerend paard met cowboy en marmeren voet, mooie patina in zeer goede staat 22x14x10cm.

Terracotta figuur
Startprijs 400 EUR

Grote terracotta figuur, 1e helft 20e eeuw gesigneerd Anne de Uhdekerke, Nerlandse beeldhouerin voorstellende jongen met duiveneieren in de hand begeleid van een haan en duif. 71x39x40cm., Cond.:G

Beeld als lamp
Startprijs 390 EUR

Oude bronzen tafellamp in de vorm van een vrouwenfiguur die een fakkel draagt 1e helft 20e eeuw 99cm. Cond.: G

2 Beelden ca. 1920
Startprijs 380 EUR

Twee oude houtgesneden Moren beelden 1e helft 20e eeuw (of ouder). Meerkleurig beschilderd en met gouddecor 83cm. Cond.: G

Beeld, jongen + kruik
Startprijs 380 EUR

Grote compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd A. Moreau, voorstellend een jongen met kruik (kruik heeft binnenhouder voor bloemen). Geheel staand op geschulpte marmeren voet. mooie bronsachtige...

Bronzen beeld, Chinees
Startprijs 350 EUR

Bronzen geisha met cloisonne ca. 1900 in goede originele staat 35cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Maria
Startprijs 350 EUR

Bronzen beeld ca. 1900 gemaakt door A. Carrier (Albert Ernest Carrier - Belleuse 1824 - 1887), voorstellend Maria 45cm. Cond.: G