Postzegelalbum collectie Nederland. Cataloguswaarde ca. 2000 euro.
Hollands Davos postzegelalbum deel lll met diverse zegels. 33x30x6cm., Cond.:G
Zeven multobanden met souvernier poststukken waaronder 50-er jaren
Hollands Davos postzegelalbum deel ll met diverse zegels. 33x30x6cm., Cond.:G
Avonturendoos met FDC's, enveloppen Nederland, onafgewerkt, stadspost, plakzegels etc.
Davo postzegelalbum dell 1 met een diversel postzegels 31x28x4cm. Cond.: G
Kavel postzegels, Nederland postfris, w.o. legioenblok etc. ca.30vel. Cond.:G
Postzegelalbum Suriname met ca. 950 verschillende postzegels.
Kavel PTT-post mapjes postfris en losse gestempelde zegels , geschat ca. 220-250 zegels
Kavel poststukken, veel aangetekend Julianan, Raad van Kerken 1948, militair etc.
Drie postzegelalbums divers en 1 blik met postzegels (o.a; postfris). Cond.: G
Postzegelalbum Scandenavië met ca. 2600 verschillende postzegels.
Vier oude postzegel verzamelboeken Nederland, postfris en gestempeld. Cond.:R/G
Drie oude postzegelboeken Europa, 1e helft 20e eeuw ( meeste gestempeld). 14-31 cm., Cond.:R
Lotje klassiek vooroorlogs Europa in 2 stockboeken en 2 rondzendboekjes
Postzegelalbum DDR, grootste gedeelte compleet. Cataloguswaarde ca. 700 euro.
Postzegelalbum Roemenië met ca. 1650 verschillende postzegels.