Grote glazen vaas Frankrijk ca. 1900, ongesigneerd 84xø20cm. Cond.: G
Grote Boheems kristallen 5-armige kroonluchter ca. 1910 in zeer goede originele staat met bloem- en gouddecor. 1 Chip ingelijmd 65xø55cm. Cond.: G
Twee glazen vazen ca. 1900; 1x molendecor en 1x waterput en handbeschilderd bloemendecor. 31xø8cm. Cond.: G
Zeven oude Franse Lalique glazen borden met bladmotief ca. 1930 in goede staat ø19,5cm.
Prachtige heldere Copier leerdam anna groen glazen vaas in zeer goede staat 20xø18cm. Cond.: G
Drie grote Franse glazen borden met bloemmotief in Lalique-stijl, gemerkt VDA France ø27,5cm. Cond.: G
Vijf Limited Edition Orrefors glazen met zilveren ring (ontworpen door EFVA Attling 1952) in chique koffer (Champagneglazen) 12-23cm. Cond.: U
Drie grote glas-in-lood vensters ca. 1900, 1 glas gescheurd. In goede staat 101x60cm.
Prachtige 19e eeuwse roze opaline glazen karaf met fijngeschilderd bloemen- en vlinderdecor 30xø13cm. Cond.: G
Zes Biedermeier kristallen schaaltjes met geschulpte rand ca. 1860, minimale chips 15x11x2cm. Cond.: R-G
Empire stijl kristallen karaf met plated voet, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 38xø14cm.
Prachtige oker-bruin kleurige vaas ca. 1940, ongemerkt (Copier?), in zeer goede staat 30xø19cm. Cond.: G
Grote ruitkristallen schenkkaraf ca. 1880, in zeer goede originele staat 32xø11,5cm.
Grote ruitkristallen karaf ca. 1880, lichte randschade 33x13xø11cm.
Grote kristallen facetgeslepen schenkkaraf ca. 1900 35x13xø10cm. Cond.: G
3-Delige opalineglazen kaststel met handbeschilderd decor ca. 1900 in goede staat 36xø11cm. en 20xø9cm. Cond.: G
Kristallen schaal op voet ca. 1900 met goud-overlay en bloemdecor. Nr. 327/138 en schaarteken, vermoedelijk Wenen. Chip bij bovenrand 13x21x11cm. Cond.: R
Twee kristallen dekselpotten met hengsel, facetgeslepen in goede staat 1e helft 20e eeuw 15xø12cm. Cond.: G
Drie oude Franse lalique glazen schaaltjes ca. 1930 2-kleurig (groen/neutraal) 4xø13cm.
Zes glazen bierkruiken ca. 1900 met metalen (bewerkte) handgrepen en porseleinen doppen in goede staat 28-33cm.
Oude glazen mondgeblazen vaas en schaal ca. 1960, Murano?. 37xø13cm. en 7xø21cm. Cond.: G
19e Eeuwse roze karaf met 5 glazen. Prachtige handgeschilderd voorstellend een jongen in landschap 16-31cm. Cond.: G
Kavel van 46 kristallen glazen o.a; 11x champagneglazen, 8x whiskeyglazen, 4x longdrinkglazen, 10x likeurglazen en 22 wijnglazen (2x minimale chips) Cond.: G
Drie oude glazen presse-papiers; 1x grote bloem (chip) 5xø7cm., 1x 8 bloemen 7xø7cm. en 1x Mille Giori (geen sigantuur gevonden) 10xø8cm. Cond.: R-G