Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen vaas
Startprijs 420 EUR

Grote glazen vaas Frankrijk ca. 1900, ongesigneerd 84xø20cm. Cond.: G

Kroonluchter, Boheems kristal
Startprijs 300 EUR

Grote Boheems kristallen 5-armige kroonluchter ca. 1910 in zeer goede originele staat met bloem- en gouddecor. 1 Chip ingelijmd 65xø55cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Startprijs 190 EUR

Twee glazen vazen ca. 1900; 1x molendecor en 1x waterput en handbeschilderd bloemendecor. 31xø8cm. Cond.: G

7x Lalique
Startprijs 180 EUR

Zeven oude Franse Lalique glazen borden met bladmotief ca. 1930 in goede staat ø19,5cm.

Copier vaas
Resultaat: 120 EUR

Prachtige heldere Copier leerdam anna groen glazen vaas in zeer goede staat 20xø18cm. Cond.: G

3 Lalique borden
Startprijs 110 EUR

Drie grote Franse glazen borden met bloemmotief in Lalique-stijl, gemerkt VDA France ø27,5cm. Cond.: G

Glazen Orrefors set in koffer
Startprijs 100 EUR

Vijf Limited Edition Orrefors glazen met zilveren ring (ontworpen door EFVA Attling 1952) in chique koffer (Champagneglazen) 12-23cm. Cond.: U

3 Glas in Lood ramen
Startprijs 100 EUR

Drie grote glas-in-lood vensters ca. 1900, 1 glas gescheurd. In goede staat 101x60cm.

Opaline karaf
Startprijs 90 EUR

Prachtige 19e eeuwse roze opaline glazen karaf met fijngeschilderd bloemen- en vlinderdecor 30xø13cm. Cond.: G

6 Glazen schaaltjes
Startprijs 80 EUR

Zes Biedermeier kristallen schaaltjes met geschulpte rand ca. 1860, minimale chips 15x11x2cm. Cond.: R-G

Kristallen karaf
Resultaat: 80 EUR

Empire stijl kristallen karaf met plated voet, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 38xø14cm.

Glazen vaas
Resultaat: 130 EUR

Prachtige oker-bruin kleurige vaas ca. 1940, ongemerkt (Copier?), in zeer goede staat 30xø19cm. Cond.: G

Kristallen karaf
Startprijs 75 EUR

Grote ruitkristallen schenkkaraf ca. 1880, in zeer goede originele staat 32xø11,5cm.

Kristallen karaf
Startprijs 75 EUR

Grote ruitkristallen karaf ca. 1880, lichte randschade 33x13xø11cm.

Kristallen karaf
Startprijs 75 EUR

Grote kristallen facetgeslepen schenkkaraf ca. 1900 35x13xø10cm. Cond.: G

3 Opaline vazen
Startprijs 70 EUR

3-Delige opalineglazen kaststel met handbeschilderd decor ca. 1900 in goede staat 36xø11cm. en 20xø9cm. Cond.: G

Goud overlay schaal
Startprijs 70 EUR

Kristallen schaal op voet ca. 1900 met goud-overlay en bloemdecor. Nr. 327/138 en schaarteken, vermoedelijk Wenen. Chip bij bovenrand 13x21x11cm. Cond.: R

2 Glazen bonbonschaaltjes
Startprijs 70 EUR

Twee kristallen dekselpotten met hengsel, facetgeslepen in goede staat 1e helft 20e eeuw 15xø12cm. Cond.: G

3 Lalique schaaltjes
Resultaat: 70 EUR

Drie oude Franse lalique glazen schaaltjes ca. 1930 2-kleurig (groen/neutraal) 4xø13cm.

6 Oude Duitse bierpullen
Startprijs 60 EUR

Zes glazen bierkruiken ca. 1900 met metalen (bewerkte) handgrepen en porseleinen doppen in goede staat 28-33cm.

Glazen kunstvaas + schaal
Startprijs 60 EUR

Oude glazen mondgeblazen vaas en schaal ca. 1960, Murano?. 37xø13cm. en 7xø21cm. Cond.: G

Karaf met 5 glazen
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse roze karaf met 5 glazen. Prachtige handgeschilderd voorstellend een jongen in landschap 16-31cm. Cond.: G

Div. kristallen glazen
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 46 kristallen glazen o.a; 11x champagneglazen, 8x whiskeyglazen, 4x longdrinkglazen, 10x likeurglazen en 22 wijnglazen (2x minimale chips) Cond.: G

3x Glazen presse-papier
Resultaat: 65 EUR

Drie oude glazen presse-papiers; 1x grote bloem (chip) 5xø7cm., 1x 8 bloemen 7xø7cm. en 1x Mille Giori (geen sigantuur gevonden) 10xø8cm. Cond.: R-G