3-Delig tinnen moccaservies, bewerkt 1e helft 20e eeuw 7-22cm. Cond.: R
Twee marmeren art-deco boekensteunen ca. 1920, (1 chip) 16x10x14cm.
Romery '49, aquarel op papier, Ajaccio, Italiaans dorpsgezicht 39x27cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets op papier, "Titel: Surprise" 27x37cm. Cond.: G
L. Lansman 19/50, ets op papier, St. Jozefkerk 10x12cm. Cond.: G
Ongesigneerd Egypte 20e eeuw, gouache op papier, Egyptische voorstelling met valken en scarabee 30x23cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, Toren te 's Hertogenbosch, 37x53cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerde ets 15/50 '93, ets op papier, vrouw voor de spiegel 23x14cm. Cond.: G
W.Mesman 1921, pastel op papier,kustgezicht bij nacht met roeiboot. 40x27cm., Cond.:G
Monogram M. 19e eeuw, aquatint op papier, portret Lady Melbourne 18x23cm. Cond.: R
Oude map met Staatliche Kunstsammlungen Dresden Kupferstich kabinett. Grafik des neunzehnten und zwanzigsten Jahrhunderts 34,5x27,5cm. Cond.: G
Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.
Kavel met 6 horloges 1 heren met lerenband en 5 dames met metalen band.
Ring goud op zilver, 833/000, slagmodel met donkere steen. ø 57.ca 1,3 gr.
Hollands zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte steel. Minervakopje M.Schoon hoven. Jaarletter: C:1937, L.15 cm., ca.20 gr., Cond.:U