Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese vaas + gemberpot 6441
Chinese vaas + gemberpot

Resultaat:

10 EUR

Delfts blauw bord 6442
Delfts blauw bord
Startprijs 10 EUR
Delfts bordje, 18e eeuw 6443
Delfts bordje, 18e eeuw
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Delfts kaststelletje + 2 borden 6444
Delfts kaststelletje + 2 borden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Design uilenbord 6445
Design uilenbord

Resultaat:

15 EUR

Divers Belleek 6446
Divers Belleek
Startprijs 100 EUR
Divers porselein 6447
Divers porselein
Startprijs 10 EUR
Engels blauw servies 6448
Engels blauw servies
Startprijs 15 EUR
Fam Rose trekpotje 6449
Fam Rose trekpotje
Startprijs 90 EUR
Fayence dekseldoos 6450
Fayence dekseldoos
Startprijs 15 EUR
Foo-Hond, been 6451
Foo-Hond, been
Startprijs 25 EUR
Gebakstel 6452
Gebakstel
Startprijs 10 EUR
Gemberpot 6453
Gemberpot
Startprijs 25 EUR
Gemberpot + dekseldoos 6454
Gemberpot + dekseldoos
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Groene schotel 6455
Groene schotel

Resultaat:

35 EUR

Grote gemberpot 6456
Grote gemberpot
Startprijs 80 EUR
Hollands kaststel 6457
Hollands kaststel
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Imari schotel 6458
Imari schotel

Resultaat:

45 EUR

Inktpotje 6459
Inktpotje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Japans ei 6460
Japans ei

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Japans theeservies 6461
Japans theeservies

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Japanse vaas 6462
Japanse vaas

Resultaat:

10 EUR

Kaststel 6463
Kaststel
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Meissen servies 6464
Meissen servies

Resultaat:

230 EUR