Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mokka servies + dienblad 6465
Mokka servies + dienblad

Resultaat:

25 EUR

Mokkaservies 6466
Mokkaservies
Startprijs 30 EUR
Porseleinen bord 6467
Porseleinen bord
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Porseleinen sierbord 6468
Porseleinen sierbord

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Restservies Frankrijk 6469
Restservies Frankrijk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Rode keramieken vaas 6470
Rode keramieken vaas

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Servies + Etagere 6471
Servies + Etagere

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Servies Altmann Weiden 6472
Servies Altmann Weiden

Resultaat:

20 EUR

Societe Ceramique schotel 6473
Societe Ceramique schotel
Startprijs 10 EUR
Tabakspot, man 6474
Tabakspot, man
Startprijs 110 EUR
Tegeltableau 18e eeuw 6475
Tegeltableau 18e eeuw
Startprijs 15 EUR
Witte vaas Makkum 6476
Witte vaas Makkum
Startprijs 10 EUR
Div. vazen en kannen 6477
Div. vazen en kannen
Startprijs 30 EUR
Goudkleurige vaas 6478
Goudkleurige vaas
Startprijs 80 EUR
Empire theepot 6479
Empire theepot
Startprijs 30 EUR
Zilverkleurig servies 6480
Zilverkleurig servies
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Glas en pijp 6481
Glas en pijp

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Kavel diversen (11x) 6482
Kavel diversen (11x)

Resultaat:

90 EUR

Chinese vaas + deksel 6483
Chinese vaas + deksel
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Benen figuur, India 6484
Benen figuur, India

Resultaat:

25 EUR

2 Terracotta paarden 6485
2 Terracotta paarden
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Ivoren slagtand 6486
Ivoren slagtand

Resultaat:

50 EUR

Chinese kom 6487
Chinese kom
Startprijs 10 EUR
8 Delen div. porselein 6488
8 Delen div. porselein
Startprijs 10 EUR