Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kroonluchter, Boheems kristal
Resultaat: 275 EUR

Grote Boheems kristallen 5-armige kroonluchter ca. 1910 in zeer goede originele staat met bloem- en gouddecor. 1 Chip ingelijmd 65xø55cm. Cond.: G

Ivoren okimono, vis
Resultaat: 275 EUR

Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis (stok mist), gesigneerd. H.: 14cm. Cond.: R-G

3 Chinese vazen
Resultaat: 275 EUR

Drie Chinees porseleinen siervazen 2e helft 20e eeuw met bloemen- en vlinderdecor Cond.: G

Ivoren beeld, gesigneerd
Resultaat: 275 EUR

Prachtig antiek ivoren buste, gesigneerd Sambi Lopes. Voorstellend een Afrikaanse vrouw met speciale haardracht op houten sokkel 11x10x24cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Resultaat: 270 EUR

Twee aparte Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw, 8-kantig met goud/blauw en mangaankleur, minimale randschade 21,7x21,7cm. en 1x 18e-19e eeuw met rood floraal decor (gesigneerd (Cond....

Hein Hoppman
Resultaat: 260 EUR

Hein Hoppman (Duitsland 1901 - 1982), olieverf op linnen, interieur met 5 drinkende heren 100x50cm. Cond.: G

Bureaustoel
Resultaat: 260 EUR

Oude Engelse bureaustoel met groen gecapituneerde zitting. Mahoniehouten armleuning en voet (voet op wieltjes) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105x65x60cm.

Chin. trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Prachtige 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met als decor Chinezen die een vaas dragen en vogels met bloemen. In goede originele staat 9x16xø9cm.

6 Chin. kop&schotels
Resultaat: 260 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met kustplaats-motief. 5 Schotels goed, 1 kopje gelijmd, 1 kopje met haarlijn en 2 kopjes met chip. 5,5xø11,8cm. Cond.: R-G

Bloedkoraalcollier, 4 rij GG slot
Resultaat: 250 EUR

Collier met 4 strengen zeer fijne bloedkoralen, tonnetjes model, aan een GG 585/000 antieke sluiting, ca 1870 .ø bloedkoraal 3 mm. Lengte 43 cm

Piet Bouter
Resultaat: 250 EUR

Piet Bouter (Gouda 1887 - 1968), olieverf op linnen, schapen op zandpad 40x80cm. Cond.: G

Indisch landschap
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd Indonesië (omgeving Leo Eland?), olieverf op paneel, Indische rijstvelden 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Pit van Loo
Resultaat: 250 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, kustgezicht 60x80cm. Cond.: G

Ton Schulten
Resultaat: 250 EUR

Ton Schulten, lithografie op papier, zomergloed 2005. 168/180. 107x60cm., Cond.:G

Houten geweren-standaard
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse notenhouten handgestoken geweerstandaard ca. 1880 in renaissance stijl. Voorstelling van een man en vrouw met floraal decor (wormbeval) 154x48cm. Cond.: R

Grote regelateur
Resultaat: 250 EUR

Grote notenhouten Grunderzeit regelateur ca. 1880 van Junghans met originele kroon en tollen. In redelijke staat 110x48x19cm.

Grote rococo spiegel
Resultaat: 250 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse handgestoken opengewerkte rococo spiegel in goede originele staat 133x110cm. Cond.: G

Vitrinekast met kuif
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Louis Philippe stijl vitrinekast 20e eeuw. Prachtig snijwerk en kroon. Zijkanten ook met glas, in uitstekende gerestaureerde staat 220x100x31cm.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 250 EUR

Bronzen sculptuur op hardstenen voet. gepolijst en groen gepatineerd. Kunstenaar: Beelhouwer Ruurd Hallema Borne. Hoekje van voetstuk iets bijgewerkt, H.: 29cm. Cond.: G

Handspiegel met jade
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinese handspiegel ca. 1930 met jade handvat en bewerking. Messing armatuur. Geheel in goede originele staat 27x9x1cm.

2 Pors. vazen, ca. 1900
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke porseleinen siervazen ca. 1890 met goud- en (handbeschilderd) bloemendecor. Gemerkt met een N of Z. In goede originele staat 31x17x14cm.

Houten beeldje, ivoor
Resultaat: 250 EUR

Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met stok en vat op zijn rug 21cm. Cond.: G

Chin. pors. bord
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Japanse schotel gedecoreerd met bloemen op een vaas. rand gedecoreerd met diverse vakken met bloemen ø43cm. Cond.: G

4 Pors. borden 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap-, herten- en floraal decor. geschulpte rand met minimale randschade 21,7x21,7cm. Cond.: G