Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

9 Tegel Makkum
Resultaat: 20 EUR

Negen oude wandtegels Holland Makkum 20e eeuw met diverse landschaps-voorstellingen 13x13cm. Cond.: R-G

Chinese gemberpot
Resultaat: 20 EUR

Grote Chinese 18e eeuwse gemberpot met blauw landschapsdecor 15xø16cm. Cond.: G

Chinese kom
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse kom met vissendecor, gesigneerd onder de bodem. Scherf gelijmd en randschade 7x15cm. Cond.: M

Diverse delen Limoges
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse porselein en glas; 11x Limoges porselein 2e helft 20e eeuw, 1x glazen vaasje met met goud en 2x Herend porselein (kruikje en schaaltje) 2-11cm. Cond.: G

2 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud/antiek porselein; 1x Petrus Regout kastkom, decor Timor 10xø16cm. en 1x cakschaal Staffordshire England, decor Pagoda met Chinees decor 31x16cm. Cond.: G

5 Hummel figuren
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude keramieken Hummel figuren (beschadigd); schoorsteenveger, tirolerjongen met rugtas, engel met trompet, engel met accordeon en meisje op het hek 6-11cm. Cond.: M-R

Serviesje
Resultaat: 20 EUR

Acht porseleinen kop & schotels van Marcel Chau Friasse Limoges. Met handbeschilderd vogeldecor 4,5xø13cm. Cond.: G

Petrus Regout servies
Resultaat: 20 EUR

Societe Ceramique Maastricht restservies, decor Peacock ca. 1900 bestaande uit; koffiepot (zonder deksel), suikerpot, melkkan(Kapot), 11 kop&schotel en Torgau schaal Cond.: R

4 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Vier delen oud porselein; 1x groot bord 19euw merandschade, matig), 1x kom ca. 1900 met floraal decor (Goed) en 1x kommetje ca. 1900 met floraal decor (Goed) 5,5-30cm. Cond.: R-G

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G

5 Kop & 2 Schotels
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel B...

Terracotta Chinees
Resultaat: 19 EUR

Terracotta Chinees met glazuur (blauw/bruin/groen/wit) Nr. 42 in goede staat 15x11x11cm. Cond.: G

Stilleven, fruit
Resultaat: 18 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x20cm. COnd.: G

Weens schenkkannetje
Resultaat: 18 EUR

Antiek Weens porseleinen schenkkannetje met gouddecor. Handbeschilderd decor (amorschlafend), gesigneerd Johner 12cm. Cond.: G

Fruitschaal
Resultaat: 17 EUR

Decoratieve Italiaanse tinnen schaal, gesigneerd Lavorazione A.mano 20e eeuw, licht verbogen 17x41x30cm.

2 Delen + zilv. lepel
Resultaat: 15 EUR

Antiek waaierkristallen melk- en suikerstel met daarbij een zilveren lepel 6-8cm. Cond.: G

Lot double
Resultaat: 15 EUR

Lot double, met o.a. 8 brches en 2 paar oorclips

8 Delen djokja zilver
Resultaat: 15 EUR

Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U

Lot broches
Resultaat: 15 EUR

Lot 8 broches, o.a. een krekel, een knoop met parel, 2 hondjes,

Lot divers
Resultaat: 15 EUR

Diverse sieraden, o.a. double oorhaken parel, collier met filigrainhanger, armband, hangertje

Lot double
Resultaat: 15 EUR

Lot met diverse double sieraden. O.a. 7 broches, medaillon, oorclips en speld.

Tijgeroog collier
Resultaat: 15 EUR

Tijgeroogcollier. Lengte 42 cm, ø kraal 7 mm

Kavel sieraden
Resultaat: 15 EUR

Lot met diverse horloges en sieraden. 8 Horloges, o.a. Prisma heren, Olympic dames. 5 Kettingen o.a. bruine parels, zilveren collier met G-sleutel broche.

2 Zoutlepels
Resultaat: 15 EUR

Twee zilveren zoutlepeltjes ; 1x met opengewerkte roos 835/000 L.: 7,5cm. ca. 5,5gr. Cond.: U