Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers plated
Resultaat: 15 EUR

Groot kavel divers oud plated o.a; kaarskandelaar, beugel, vaasje, schaal, roomstel, zilveren ring, etc. etc. Cond.: G

2 Landkaarten, 17e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Twee 17e eeuwse landkaarten. 1x 1656 C.Gustawo, Otto Steenbok, van een Deense vestiging en 1x 1659 Victoris arbitrio permisit mense, van een Deense vestiging. 32x25 cm., Cond.:G

Bungers, stilleven
Resultaat: 15 EUR

J. Bungers 66, olieverf op paneel, ketel met bloemen 43x50cm. Cond.: R

Ets, Den Bosch
Resultaat: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd , ets op papier, Den Bosch boekenvrouw 33x26cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G

Spaan, beddekruik en kookpot
Resultaat: 15 EUR

IJzeren kookpot 19e eeuw, 1x grote zeef met lange steel 19e eeuw en koperen beddekruik in goede staat 25xø25cm. en 11x32x22cm.

Kristallamp, zakmodel
Resultaat: 15 EUR

Oude kristallen 6-lichts zakkroonluchter met messing bewerkt 20e eeuw, mist een paar stukjes glas L. 50-90cm. Cond.: R

Kristallamp, kaarsenhouder
Resultaat: 15 EUR

Oude kristallen hanglamp 6-lichts met messing 20e eeuw 47xø58cm. Cond.: R

Buizerd
Resultaat: 15 EUR

Grote opgezette buizerd met wandbevestiging. 70x70x60cm., Cond.:R

2 Kandelaren
Resultaat: 15 EUR

Twee grote metalen kaarskandelaars (zwart) 2e helft 20e eeuw 46xø15cm. Cond.: R-G

4 Tinnen kandelaars
Resultaat: 15 EUR

Vier tinnen kaarskandelaars 19e(3x) - 20e (1x) eeuw in goede originele staat 18-24cm.

2 Messing hengselbakken + vijzel
Resultaat: 15 EUR

Drie delen koperwerk 18e-19e eeuw; 1x strakke vijzel met stamper en 2x koperen hengselbakken in goede originele staat 11-ø13cm. en 36xø33cm. en 28xø27cm. Cond.: G

3 Ketels + theepot
Resultaat: 15 EUR

Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x biedermeier waterkan (gerestaureerd), 1x hengselkan (bedeukt) en 1x koffiekan bewerkt (bedeukt) 16-23cm. Cond.: R

Houtgestoken wandrek
Resultaat: 15 EUR

Oud Oosters handgestoken wandkastje 20e eeuw in goede originele staat 57x60x13cm.

Taart display
Resultaat: 15 EUR

Oude vernikkelde taartschaal met achter-glas motief ca. 1930. in goede staat 11,5xø30cm.

Messing jardiniere
Resultaat: 15 EUR

Messing jardiniere ca. 1880 staand op klauwpoten en rondom gedreven met floraal decor en leeuwekoppen (ringen missen) 22x40x21cm. Cond.: G

5 Boeken postzegels
Resultaat: 15 EUR

Vijf stockboeken met 5x 200 grootformaat zegels; Honden, Paarden, Vlinders, Vliegtuigen en Auto's. Gestempeld

Album ca. 1300 DDR
Resultaat: 15 EUR

Postzegelalbum met ca. 1300 zegels DDR, gestempeld.

Ca. 1300 zegels, Indonesië
Resultaat: 15 EUR

Postzegelalbum met ca. 1300 zegels Indonesië, gestempeld.

Faller Z 282777, dorpsset
Resultaat: 15 EUR

Faller Z 282777 dorpsset, Z spoor. Geheel nieuw in verpakking.

Grootmoeders tijd, klok
Resultaat: 15 EUR

Oude eikenhouten fineer pendule, ca.1920, met bloemdecor. Lichte fineerschade zijkant, met gong. 28x45x14cm., Cond.:R

Klokje
Resultaat: 15 EUR

Oude eigenbouw eikenhouten wandklok met pendule uurwerk ca. 1880, 8-daags 44x20x13cm. Cond.: R

Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oude Perzische loper in redelijke staat 130x76cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed zwart/bruin in redelijke staat 147x90cm. Cond.: R