Prachtige diep blauw Chinees porseleinen bord 18e eeuw met floraal decor. lichte randschades ø12,6cm. Cond.: R-G
Meissen porseleinen sierbord met drakenmotief en druiveranken ca. 1900. In goede originele staat ø26cm.
Oude handbeschilderde porseleinen dekseldoos met vogeldecor en messing armaturen 20e eeuw. Gemerkt met een anker met een "S" erdoor 11x13x13cm. Cond.: G
Handbeschilderde porseleinen presenteerschaal met vrouwenbustes en gouddecor ca. 1900. (2 Chips) 13x29x24cm. Cond.: R
Twee porseleinen 19e eeuwse amforen vazen met vergulde bronzen armaturen ca. 1880 Frankijk. Handbeschilderd met vogels, gouddecor, vermoedelijk Sevres 16x13xø9cm.
Oude Rosenthal porseleinen figuur, Kunst abteilung Selb Bavaria. Voorstellend een halfnaakte danseres, in goede staat 23cm.
Kleine Duitse Meissen porseleinen koffiekan Zwiebelmuster (uiendecor) ca. 1900. Chips van deksel binnenzijde 17x13xø9cm. Cond.: R-G