Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese gele schotel
Resultaat: 800 EUR

Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G

Gemberpot, groot
Resultaat: 140 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot ca. 1900 met diverse figuren onder een boom 22xø20cm. Cond.: G

Egyptische terracotta reliëf
Startprijs 30 EUR

Antiek terracotta reliëf met Egyptische voorstelling, chip af. 12x8x2cm., Cond.:G

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G

Kop&Schotel, Meissen teken
Startprijs 30 EUR

Porseleinen sierkop & schotel ca. 1900 met gouddecor, zwaardteken. Vermoedelijk Frankrijk of England 9xø15cm. Cond.: G

2 Russische figuren
Resultaat: 35 EUR

Twee Russisch porseleienen figuren 1x sneeuwhoen en 1x mandarijneend, made un USSR en teken, 14-19 cm., Cond.:G

Vaas Picasso
Startprijs 80 EUR

Porseleinen Picasso design vaas, edition 1996 door Goebel Duitsland 26x24x9cm.

Moccaservies
Resultaat: 40 EUR

Oud twaalf persoons moccaservies, gemerkt Mosa Maastricht, ca.1930, in goede staat.

5 Kop & 2 Schotels
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel B...

Aardewerken veulentje
Resultaat: 10 EUR

Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G

2 Majolica vaasjes
Startprijs 20 EUR

Twee majolica vazen ca. 1890, beide gelijmd 27x12x10cm. Cond.: M

50-Delig Frans servies
Startprijs 100 EUR

50-Delig Frans keramieken restservies ca. 1930, gemerkt Obernai Faienceries Sarreguemines France. Geheel bestaand uit; 13x ontbijtborden, 13x maaltijdborden, 9x diepere borden, 1x grote ronde schaal, ...

2 Porseleinen vazen
Startprijs 10 EUR

Twee Duits porseleinen siervazen met bloem- en vlindermotief. gemerkt Bareuther Waldsassen Bavaria Germany in uitstekende staat 22xø14cm.

Eetservies, soepterrine
Startprijs 80 EUR

Antiek keramieken restservies met blauw decor (ongemerkt), onder andere; 2x grote schaal, soepterrine en 14 borden Cond.: G

Servies Imperium Austria
Startprijs 30 EUR

Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G

Servies Bavaria
Startprijs 50 EUR

Groot uitgebreid Bavaria porseleinen eet- en ontbijtservies met bloemdecor o.a; terrines, borden, kop&schotels, schalen (enkele chips) Cond.: R-G

Mokka servies, goudkleurig
Startprijs 80 EUR

Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G

Verliefd paar met paard
Startprijs 260 EUR

Groot oud porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt F met kroon (Duitsland, Fürstelberg?), voorstellend een vrouw te paard en man. Poot van paard gerestaureerd en been van man ook 31x27x15cm. Cond...

Jade boedha
Resultaat: 150 EUR

Grote wit jade boedha 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x15x5cm.