Vier porseleinen bloemenmeisjes 19e eeuw, gemerkt met anker en kruis. Lichte beschadigingen 10cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 19e eeuwse ghandi vaas (tuit mist) met bloemdecor, erg apart 20xø14cm. Cond.: R
Twee Franse porseleinen Samson borden 19e eeuw met wapen- en bloemdecor (verso gemerkt) ø24cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor, gerestaureerd en lichte randschade ø22,3cm. en ø24,6cm. Cond.: R
Drie delen 19e eeuws imari porselein; 1x vaasje met bloemdecor, 1x miniatuur vaasje (randschade) en 1x miniatuur dekselvaasje (chip deksel) 7-15cm. Cond.: R
Drie Makkums keramieken pauwenborden, polychroom 20e eeuw, ø15cm., ø22cm., ø28cm. Cond.: G
Drie Makkums keramieken sierborden 20e eeuw met bloemen- en vogeldecor ø9,5cm. 18x18cm. en ø20cm. Cond.: G
Twee delen Makkums keramiek 20e eeuw; 1x tegeltableau (2 tegels) met bloemdecor 28x16cm. en 1x beker met bloemen- en vlinderdecor 8xø10cm.
Oude keramieken Ghandi ca. 1930, genummerd 3245, hoogstwaarschijnlijk Royal Dux in goede staat 22x20x16cm.
Oud porseleinen figuur van een bloemenmeisje, gemerkt Passau 20e eeuw, lichte chips 18cm. Cond.: R
Twee porseleinen figuren, gemerkt Passau. Voorstellend een romantisch paar bezig met een balspel 20e eeuw (1 vinger eraf en chips aan bloem) 20-21cm. Cond.: R
Villeroy en Boch aardewerk, 21 deel, (beschadigd) 1e helft 20e eeuw en 1 Gouda plateel asbakje in de vorm van een klompje, decor Lydia (chip af) o.a; vazen, potten, tablet etc. 12-32cm. Cond.: M
Drie Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kommen met blauw decor; 1x CHinese muur 7,3xø15,7cm., 1x Draak (haarscheur) 5,7xø13,2cm. en 1x vlinder (chip rand) 6xø15cm.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delfts keramieken schotels; 1x gelijmd, gemerkt met bloemendecor en 1x gemerkt LPK, lichte randschade met bloemendecor 34-35cm. Cond.: M-R