17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

40 Diverse munten
Resultaat: 170 EUR

Veertig diverse munten wereldwijd o.a; Zwitserland, Frankrijk, Ned. Indië, diverse kwaliteiten.

17 Diverse munten
Resultaat: 160 EUR

Zeventien diverse munten wereld o.a; Zwitserland, Frankrijk, Ned. Indië. Diverse kwalieiten.

12 Munten Israel
Startprijs 90 EUR

Twaalf munten Israel zilver/nikkel, diverse dubbele en diverse kwaliteiten.

4 Zilveren munten
Resultaat: 100 EUR

Vier zilveren munten Spanje, Engeland, Ned. Indië, France kolonie, diverse kwaliteiten.

42x Halve cent
Resultaat: 50 EUR

42 Munten van 1/2 cent Nederland, diverse jaren en kwaliteiten.

Westerbork op krant
Resultaat: 140 EUR

Westerbork kamp biljetten 1944 met krant, Cond.: FR

3 Biljetten van 25G
Startprijs 150 EUR

Drie biljetten van 25 Gulden (1x 1943 en 2x 1949) Cond.: FR-

6 Biljetten, Ned. Indië
Resultaat: 80 EUR

Zes biljetten Ned. Indië; van 50 cent tot 1 gulden, Cond.: G

9x Ned. Indië + Suriname
Startprijs 60 EUR

Negen biljetten Ned. Indië/Suriname Cond.: G-FR

11 Zilverbonnen + 1G
Startprijs 60 EUR

Elf zilverbonnen 1938 en 1 biljet van 1 gulden 1949 Cond.: G-FR

4x Zilverbon
Startprijs 60 EUR

Vier zilverbonnen 1938.

100Gld, Nederland
Startprijs 60 EUR

Biljet van 100 gulden Nederland Cond.: G

100Gld, Nederland
Resultaat: 125 EUR

Biljet van 100 Nederland Cond.: ZFR

10x UNC set NL
Startprijs 40 EUR

Tien UNC sets Nederland 1976-1980 en 1982-1986

27 Munten Hongarije + Mapje
Resultaat: 70 EUR

Doosje munten
Resultaat: 50 EUR

Doosje met diverse munten en briefgeld.

18 Duitse munten
Resultaat: 50 EUR

18 Diverse zilveren Duitse munten

8x Zilver Victoria
Resultaat: 200 EUR

Acht zilveren munten Victoria

Div. Chinese munten
Resultaat: 35 EUR

Kavel diverse Chinese munten canaf 17e eeuw