17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

C. Cornelisz, wintergezicht
Resultaat: 40 EUR

Dick Lemcke
Resultaat: 40 EUR

Dick Lemcke '42 (Rotterdam 1916 - ), olieverf op linnen, boerderij met hooimijt, kar en kippen 40x50cm. Cond.: R

2 Lithografiën, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse lithografiën; 1x Zwolle J.M. Riegel sculpt 17x12cm. en 1x Kampen A. Fesca sculpt 13x17cm. Cond.: G

Ton Ancone
Resultaat: 40 EUR

Ton Ancone 1970, olieverf op linnen, stadsgezicht Denekamp 50x60cm. Cond.: G

Familiewapen, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Oud familiewapen uit 1874 Everts Tret. met goudkleur etc. 19x24cm. Cond.: G

Terras, Parijs
Resultaat: 40 EUR

Pierre Morot, aquatint op papier, place du Tretre Paris 60x44cm. Cond.: G

Schilderij, J. van Potten
Resultaat: 40 EUR

J. van Potten, olieverf op linnen, boerderij met hooimijt en kippen 40x60cm. Cond.: G

C. Scholten
Resultaat: 40 EUR

Rogier Chailloux
Resultaat: 40 EUR

H. van Nooyen, schilderij
Resultaat: 35 EUR

H. van Nooyen, olieverf op linnen, bospad 50x70cm. Cond.: G

Jan Bleys, portret
Resultaat: 35 EUR

Jan Bleys 1911 (1868 Hoorn - ), tekening op papier, damesportret 10x13cm. Cond.: G

Ets, Jan Portenaar
Resultaat: 35 EUR

Jan Poortenaar no. 55-1 (Amsterdam 1886 - 1958 Naarden), ets op papier, stadhuis Middelburg met figuren op straat 19x15cm. Cond.: G

Schilderij, landschap 1918
Resultaat: 35 EUR

Monogram R.C.M. 1918, olieverf op linnen, landschap met koeien 60x40cm. Cond.: G

Lithografie ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Van der Vorst, peren
Resultaat: 30 EUR

Schilderij, landschap
Resultaat: 30 EUR

B. Jansen
Resultaat: 30 EUR

B. (of D.) Jansen ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien 40x60cm. Cond.: R

Alie Kruse Kolk, aquarel
Resultaat: 30 EUR

Alie Kruse Kolk, aquarel op papier, wilde bloemen 52x64cm. Cond.: G

Alie Kruse Kolk, aquarel
Resultaat: 30 EUR

Alie Kruse Kolk, aquarel op papier, vaas met rozen 50x60cm. Cond.: G

Alie Kruse Kolk, aquarel
Resultaat: 30 EUR

Alie Kruse Kolk, aquarel op papier, landschap met wilde bloemen 44x63cm. Cond.: G

Alie Kruse Kolk, aquarel
Resultaat: 30 EUR

Alie Kruse Kolk, aquarel op papier, vaas met bloemen 71x50cm. Cond.: G

Schilderijtje Gebhorst
Resultaat: 30 EUR

Selhorst ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Aquarel, H.E. Wassing
Resultaat: 30 EUR

H.E. Wassing, gouache op papier, voetballer 1973, kubistische gouache 39x30cm. Cond.: G

Schilderij, bloemen
Resultaat: 30 EUR

L. Kern 80-er jaren, olieverf op linnen, stilleven met gele rozen 30x40cm. Cond.: G