Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mensen op plein
Resultaat: 30 EUR

Oude gravure in lijst 18e eeuw (of ouder), gravure op papier, volle markt 49x27cm. Cond.: R

Jaap van Kregten
Resultaat: 30 EUR

Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, Twentse boerderij met bloesembomen en kippen 30x40cm. Cond.: G

Ovale lijst met mand
Resultaat: 25 EUR

Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G

Ongesigneerd modern
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen (cracele verf), abstracte compositie 70x50cm. Cond.: G

Aquarel, P.A. Nijgh
Resultaat: 25 EUR

Arie Pieter Nijgh, 1876-1959 Enschede.Genemuiden aquarel op papier, 31x18cm., Cond.:G

Berlijn
Resultaat: 25 EUR

Reproductie Thüringer Fürstl, Residenz St. Berlin v. Köln, reproductie op papier, stadsgezicht oud Berlijn 68x22cm. Cond.: G

Gravure Hasselt,
Resultaat: 25 EUR

Gravure 17e eeuw, van Hasselt uit de topographia Germanicae ca. 1680 17.5x11,5cm. Cond.: G

Schilderij op rijstpapier
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd China 19e eeuw, gouache op papier (bovenste gedeelte beschadigd), 2 Chinese vrouwen in interireur 20x30cm. Cond.: M

35 Diverse landkaarten
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 35 Franse landkaarten 2e helft 19e eeuw Cond.: R-G

E. Nandy, ingekleurde gravure
Resultaat: 20 EUR

E. Nandy (Franse School) ca. 1920, ingekleurde gravure op papier, twee dames met pauw 15x30cm. Cond.: G

Emilio 1918
Resultaat: 20 EUR

Emilio 1918, ingekleurde gravure op papier, twee schommelende dames "La vie est une balacoire dont les cordes sont nos espoirs" 35x26cm. Cond.: R

Ets, Marius Jansen
Resultaat: 20 EUR

Marius Jansen, ets op papier, Den Bosch St. Janskerk 28x40cm. Cond.: G

2 Etsen, Suze de Lint
Resultaat: 20 EUR

2 Etsen Suze de Lint (Princenhage 1878 - 1953 Den Haag), etsen op papier, 2 landschappen met boerderijen 15x11cm. en 8x14cm. Cond.: G

Ingekleurde ets
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G

Stilleven, fruit
Resultaat: 18 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x20cm. COnd.: G

2 Landkaarten, 17e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Twee 17e eeuwse landkaarten. 1x 1656 C.Gustawo, Otto Steenbok, van een Deense vestiging en 1x 1659 Victoris arbitrio permisit mense, van een Deense vestiging. 32x25 cm., Cond.:G

Bungers, stilleven
Resultaat: 15 EUR

J. Bungers 66, olieverf op paneel, ketel met bloemen 43x50cm. Cond.: R

Ets, Den Bosch
Resultaat: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd , ets op papier, Den Bosch boekenvrouw 33x26cm. Cond.: G

Auguste Brouet, ets
Resultaat: 10 EUR

Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, 11/56, ets op papier, boerenhuis met twee figuren. Moetrand is ingescheurd. 15x8.5cm., Cond.:R

Schilderij, Maria met kind
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M