Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Sterling zilv. jat
Resultaat: 150 EUR

Sterling zilveren jat aan gourmet draagketting, 925/000, L. 20cm., ca. 36gr., Cond.:U

Tabakspot met zilver
Resultaat: 150 EUR

Hollandse tabakspot met zilveren banden en cartouche en zilveren opzetstuk waarin luciferdooshouder. 835/000 Jaarletter: P 1908, MT.: van Kempen & Zonen Voorschoten. H.17xø10 cm., Cond.:U

Zilv. loddereindoosje
Resultaat: 150 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000, met floraal bandendecor en hartvormig wapenschildje met gravering G.P.P. 1851, en het deksel met filigrainwerk en knopjes. MT.: D.de Gilde Koppenol, Schoonhoven 1850...

Tantalus-kwelling
Resultaat: 150 EUR

Tantalus kwelling, afsluitbaar met sleutel en voorzien van een stel originele fraai geslepen kristallen karaffen compleet met stoppen en metalen banden in het kristal.20x37x11cm.

Zilveren tafelstuk
Resultaat: 150 EUR

Mooi antiek zilveren tafelstuk rustend op vier acanthusbladpootjes. De buitenkant is gegraveerd in meandermotief. Mooi opgewerkte handgreep met lothuskelkmotief, 813/000, MT.: AK, ca. 259gr., B.20xH 2...

Zilv. snuifdoosje
Resultaat: 140 EUR

Ovaal zilveren snuifdoosje, 800/000 met fraai bijzonder gedreven deksel van een grote hond aan een touw met 7 spelende putti's en de opstaande rand met florale versieringen, binnenzijde is verguld, On...

Ovaal kristallen bakje
Resultaat: 135 EUR

Mooie ovale waaiergeslepen kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter K: 1920. MT W de Burger, Haarlem 23x12x8 cm Cond U

3 Zilveren dieren
Resultaat: 130 EUR

Drie zilveren dieren, 835/000, edelhert( incl.gewei) 10cm., Vos, 4.5cm., reetje 5cm., Samen ca. 220gr., Cond.:U

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 dekseldoos, rondom bewerkt met accanthus- en bloemmotieven, op deksel voorstelling: Napoleon met zijn zoon. Jaarletter: I : 1918, MT.: Schoonhovense zilverfabriek Hoo...

Zilveren visschep
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollands zilveren visschep met ivoren heft, 835/000, Jaarletter: V 1880,m MT.: D.P.Kooi, Kollum, L. 27cm., Cond.:U

Zilveren huwelijksdoosje
Resultaat: 130 EUR

Ovaal zilveren 835/000, filigrain huwelijksdoosje met op het deksel een opgehoogde bloem. Gekeurd met Franse haan, Parijs, ca. 1809, 5x4x1cm., ca. 22gr.

Kalebas flacon
Resultaat: 125 EUR

Kalebasflacon met zilveren monturen en dop, versierd met halfedelstenen.L.19cm., Cond.:U

Krist. theebus
Resultaat: 125 EUR

Geslepen kristallen theebus op stervormige voet, met zilveren, 835/000, stop. MT: J.M.van Kempen en Zn Voorschoten, ca. 1870, 19xø8cm.

Zilveren candyschaal
Resultaat: 120 EUR

Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 120 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: N, 1923, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca. 91 gr. 18x9x5cm., Cond.:U

2 Zilv. opdienlepels
Resultaat: 120 EUR

Twee Hollands zilveren dienlepels model Haags lofje, 835/000 Jaarletter: O : 1924, MT.: J.M.van Kempen & Zonen, Voorschoten , ca. 200 gr. L. 25cm., Cond.:U

12 Zilv. vorken en lepels
Resultaat: 120 EUR

Twaalf Hollands zilveren 835/000 theelepels met bijbehorende taartvorkjes met sneeuwklokjesmotief bekroond. MT.:onbekend, totaal ca. 230gr., L.11cm., Cond.:U

Kristallen cakeschaal
Resultaat: 120 EUR

Geslepen kristallen fruitschaal aan een gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: J.M.van Kempen en Zn. Vooraschotgen ca. 1890, 26x16x18cm.

Zilv. miniatuur, hooiwagen
Resultaat: 110 EUR

Hollands zilveren miniatuur, hooiwagen, 835/000 Grootkeur, Schoonhoven Jaarletter: U 1979, L. 11.5cm., ca. 92gr., Cond.:G

Rijk bewerkt ei
Resultaat: 110 EUR

Zwaar bewerkt zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.11cm. ø7cm.

Kristallen dessertcoupe
Resultaat: 100 EUR

Geslepen kristallen dessertcoupe met omgeslagen rand. ø 18 cm op 8-kantige zilveren, 835/000, voetje, ø 10 cm, met fraai florale graveringen. Hoogte 15 cm, MT.:onduidelijk, keurkamerr Amsterdam ca. 18...

Zilv. beker, emaille
Resultaat: 100 EUR

Geëmailleerd zilveren bekertje met vergulde binnenzijde 916/000, MT.: 7A10, 4.5xø3.5cm., Cond.:U

6 Pers. zilv. bestek
Resultaat: 100 EUR

Zes persoons fruitbestek met zilveren 835/000 heften, in origineel etui, voorzien van keur Buitenlandse werken, ca. 1920, L.ca. 15cm., Cond.:U

12 Lepels + klontjestang
Resultaat: 100 EUR

Twaalf zilveren koffielepels en klontjestang, deels verguld, in origineel etui, met rocaille motieven, Lodewijk xv stijl, Frankrijhk, ca. 241gr., Cond.:U