Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. vingerhoed
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vingerhoed, 835/000, met filigrainwerk en meander onderrand. ca. 2x2cm., ca. 6gr.

Zilveren klontentang
Resultaat: 30 EUR

Antieke zilveren klontjestang, 835/000, met gedrevedn catrouche vorm met ovaal schild en lange klauwpoten. Onbekend MT. L. 14cm., ca. 26gr.

Zilv. miniatuur
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, waterketel met beweegbaar hengsel en los deksel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 29gr.

Zilveren miniatuur
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur piano/vleugel, 925/000, ca. 12gr.

3 Dozen plated bestek
Resultaat: 30 EUR

Drie dozen plated bestek o.a. met creme handvaten (Engels)

Divers plated
Resultaat: 25 EUR

Divers plated 20e eeuw; kandelaar, aansteker, pillendoosje, taartschep, broodschaal, etc. etc. 4-30cm. Cond.: G

3 Zilveren lepels
Resultaat: 25 EUR

Drie Hollands zilveren, 835/000, lepels. Twee roomlepels en een jamlepel. Totaal ca 62 gr. Cond U

Lot divers
Resultaat: 20 EUR

Lot divers o.a. een grote hanger met groene stenen en ketting, muntjesarmband, 2 broches, ketting ivoren hangertje

Divers plated
Resultaat: 20 EUR

Negen delen oud plated 20e eeuw, bewerkt; 1x borstelset 4-delig, 1x asbak, 1x bonbonschaal, 1x dekseldoos en 1x kandelaar 6-18cm. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 20 EUR

Paar antieke zilveren, 800/000, tafelstrooiers, met bloemmotieven aan boven- en onderrand. ø 2 cm Hoogte 3 cm. ca 14 gr. Cond U

2 Delen + zilv. lepel
Resultaat: 15 EUR

Antiek waaierkristallen melk- en suikerstel met daarbij een zilveren lepel 6-8cm. Cond.: G

8 Delen djokja zilver
Resultaat: 15 EUR

Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U

2 Zoutlepels
Resultaat: 15 EUR

Twee zilveren zoutlepeltjes ; 1x met opengewerkte roos 835/000 L.: 7,5cm. ca. 5,5gr. Cond.: U

Divers plated
Resultaat: 15 EUR

Groot kavel divers oud plated o.a; kaarskandelaar, beugel, vaasje, schaal, roomstel, zilveren ring, etc. etc. Cond.: G

Dobbelsteenhanger met collier
Resultaat: 10 EUR

Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm