Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren tondeldoosje
Resultaat: 100 EUR

Heel bijzonder model zilveren tondeldoosje, 835/000, met biedermeier graveringen en mooie aparte overslag sluiting . Toegeschreven aan Abraham v/d Sluys, Schoonhoven, ca. 1858, 6x3.5x1cm., ca. 25gr.

Zilv. pepermunt doosje
Resultaat: 100 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met floraal graveerwerk. MT.: P.Kuilenburg, Schoonhoven, Keurkamer Utrecht, 1832, ø5.35cm., ca. 23gr.

Zilv. pepermunt doosje
Resultaat: 100 EUR

Gedreven zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met op het deksel een fraaie bloemgravering in een meanderrand. Doosje is te openen met een drukknop. MT.: S.F.Reitsma, Heerenveen, 1869, 6x5x2cm., ca. 27gr...

Zilv. pepermunt doosje
Resultaat: 100 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met gecontourneerde rand, opgehoogde bodem en deksel met fraai floraal graveerwerk. MT.: C.Montaban, Schoonhoven 1865, ø 5cm., ca. 25gr.

Zilveren zuurcouvert
Resultaat: 95 EUR

Zilveren zuurcouvert, 835/000, steel met puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1930, L.13cm., ca. 40gr.

Plated warmhoudschaal
Resultaat: 90 EUR

Oude/antieke plated warmhoud-comfoor, gesigneerd Alexander Clark London Penchurch str. Rondom bewerkt met distelmotief 26x32x20cm. Cond.: G

Holl. zilv. beugel
Resultaat: 90 EUR

Hollands zilveren beugel ca. 1880, gerestaureerd. MT: Z.H. van Kuijk Utrecht, 835/000, ca. 74gr. 22cm. Cond.: U

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 90 EUR

Fijn oud bijbeltje met gouden beslagsloten. 9x14.5x4cm., Cond.:G een slot behoeft reparatie.

3 Zilv. kandelaren
Resultaat: 90 EUR

Drie zilveren tafelkandelaars met gevulde voeten, 835/000, Diverse modellen. H. 5, 13 en 15cm., Cond.:R

Kristallen dessertcoupe
Resultaat: 90 EUR

Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand, ø 15 cm op ronde zilveren, 835/000, voet met parelrand. ø 7 cm. Hoogte 13 cm. MT: J.Hogendoorn, Amsterdam ca 1885

Zilv. beugel + tasje
Resultaat: 90 EUR

Antieke zilveren beugel aan jasseronketting voorzien van fluwelen tasje. MT.: onleesbaar, Jaarletter: R 1851, Beugelbreedt 10cm., Cond.U,

4 Delig kapstel
Resultaat: 90 EUR

Vierdelig zilveren kapset in bijbehorend luxe etui, 925/000, Jaarletter: J: 1962, MT.: v.JKempen en Begeer bv, Zeist. Cond.:U

Zilv. mosterdpotje + zoutbakje
Resultaat: 90 EUR

Antiek zilveren mosterdpotje met bijbehorend lepeltje, en zoutbakje op pootjes, beide met blauw glazen inzetbakje, 835/000, ca. 78gr. zilver, Mosterdpotje H.9.5cm. zoutbakje ca. 9.4 gr.zilver ø4.5 cm,...

6 Delen zilver
Resultaat: 90 EUR

Lot zilver: twee voeten, een topstok, een lange draaggreep, een tussenstuk en een klinkplaatje, 835/000

Plated kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.

Plated kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 90 EUR

Rond zilveren schaaltje, 835/000, met twee oren en fraai gedreven voorstelling op de bodem, van een bok aan het touw en vier spelende kinderen. De staande rand met floraal drijfwerk met c-voluten. Onb...

12 Zilv. theelepels
Resultaat: 90 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met gekroonde Oranje Vorsten 835/0100 MT: van Kempen L:11cm. ca. 140gr. Cond.: U

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 85 EUR

Bijzondere bijbel uit 1902, uitgereikt bij de inzegening van een huwelijk, in leer gebonden en voorzien van twee zilveren bijbelsloten. 28x18.5x6cm., Cond.:U

Zilveren figuur
Resultaat: 85 EUR

Zilveren beeldje op houten voetstuk, vrouwfiguur met druivenrank, 835/000m H. 13.5cm., zilvergewicht ca. 52gr., Cond.:U

Kristallen tafelset
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kirstallen tafelset met olijf- en amandelslijpsel bestaande uit een beker en een schaaltje. Beiden staan op een zilveren voet, 835/000 met parelrand. Het geheel staat op een zwart houten base...

Kristallen dessertcoupe
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand. ø 14 cm op ronde zilveren, 835/000, voet, ø 8 cm. De voet is voorzien van een stippelgravure in ruitvorm. Hoogte 15...

2 Zilv. kandelaars + kannetje
Resultaat: 80 EUR

Israëlisch zilveren set bestaande uit twee kandelaartjes en een schenkkannetje. De kandelaartjes zijn filigrain bewerkt 925/000 H.11cm.Schenkkannetje H. 17cm., kannetje behoeft reparatie.

Tasbeugel
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren tasbeugel, 835/000. Grootkeur. Beugel is versierd met florale motieven en 4 vossen. ca 85 gr. Breedte 14.5cm. Cond. U