Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Karaf, zilv. montuur
Resultaat: 80 EUR

Bolvormige karaf met zilveren montuur op kraag en stop, 925/000 Engels, MT.: TK, Jaarletter: W, H. 19xø10cm., Cond.:U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagd mandje. Grootkeur, Jaarletter: W 1956, MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem, ca. 62gr., 14.5x9x4.5cm., Cond.:U

2 Zilv. opdienlepels
Resultaat: 80 EUR

Twee Hollands zilveren 835/000 dienlepels: aardappellepel en sauslepel. MT.: zilverfabriek te Voorschoten. Samen ca. 137 gr., Cond.:U

2 Zilv. opdienlepels
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren punchlepel en sauslepel, model Haags Lofje. 835/000, MT.: van Kempen &Zonen, Voorschoten, Samen ca. 150 gr. L.16-21 cm., Cond.:U

Gouden odeurflacon
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristalgeslepen parfumflesje met gouden kraag en dop en glazen stopje,Dopje iets gedeukt. H. 9cm., Cond.:G

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel, 835/000, Jaarletter: U 1979, MT.: J.van Niekerk, Schoonhoven, ca. 37 gr., 5x5x2cm., Cond.:U

Zilveren beugel
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren tasbeugel 835/000, Grootkeur, Jaarletter: M 1922, Beugelbreedte 15.5cm., ca. 112gr., Cond.:U

Zilv. loddereindoosje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren loddereindoosje 835/000, fraai gedreven en gegraveerd. MT.: J.H.v/d Meulen, Joure, 1980, 4x3x4cm., ca. 26gr.

Krist. loddereinflesje
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje op zilveren voet en zilveren montuur met dop, 800/000, Compleet met binnenstopje. H.12cm.

2 Zilveren scheppen
Resultaat: 80 EUR

Twee Hollands zilveren taartscheppen, Jugendstil model met getordeerde steel uit 1907, 835/000 . Samen ca. 120gr., L.ca. 21cm., Cond.:U

Kristallen bonbonschaal
Resultaat: 80 EUR

Fraai geslepen schuitvormig kristallen bonbonschaal, 11x17 cm met o.a. Russisch- en waaierslijpsel voorzien van een zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT Ch. van de Velden, Amsterdam, 1896

Zilveren boerenjongens lepel
Resultaat: 80 EUR

Antieke zilveren brandewijn- of boerenjongenslepel, 835/000, met fraaie schuitvormige bak, gedraaide steel met spatelheft en parelrand. MT.: C.Hooijkaas, 's-Gravenhage, 1892. L. 26cm., ca. 47gr.

Kristallen karaf
Resultaat: 80 EUR

Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.

Karaf, zilv. montuur
Resultaat: 75 EUR

Geëtste karaf met zilveren 800/000 klepdeksel met schenktuit, versierd met druivenblad. H.24cm., Cond.:U

3 Plated tabletten
Resultaat: 75 EUR

Drie oude plated presenteerbladen ca. 1930, 30-62cm. Cond.: G

Zilv. snuifdoosje Engels
Resultaat: 75 EUR

Klein Engels sterling zilveren snuifdoosje met opengewerkt scharnierend verguld binnendekseltje. De buitenkant is geheel met de hand gegraveerd. Ca. 8gr., 2.2x2.x1cm., Cond.:U

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 75 EUR

Twee zilveren miniaturen: "de eerste fiets"800/000 en "Hondekar" 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca. 75gr., Cond.:U

Kristallen bonbonschaal
Resultaat: 75 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal op bloemvormige voet, met floraal gegraveerd zilveren, 835/000, hengsel. Keurkamer 's Hertogenbosch ca. 1887, 16xø14cm.

3 Zilv. suikerscheppen
Resultaat: 70 EUR

Drie suikerscheppen, waarvan twee Hollands zilver 835/000 grootkeur, ca.23gr., L.,ca.12cm., Cond.:U

Zilv. roomlepel, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 roomlepel met geciseleerde bloembak, bekroond met springend paard, 18e eeuw, ca. 20gr., L.9cm.xø 4.5cm., Cond: U

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren pillendoosje, 835/000, met gegraveerde deksel, Grootkeur, Jaarletter: K, 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 27gr., 4.5x4.5x1.5cm., Cond.:U

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 70 EUR

Nieuwe testament in leer gebonden met zilveren sloten waarvan een defect, 1818, 9x5x15.5 cm., Cond.:G

2 Zilv. zoutvaatjes
Resultaat: 70 EUR

Stel sterling 925/000 zilveren zoutvaatjes met opengewerkte rand met florale motieven, op vier pootjes en blauw glazen binnenbakjes. Nederlands keur, ø5 cm., zilvergewicht ca. 28gr.

Kristallen opaline coupe
Resultaat: 70 EUR

Geslepen kristallen opaline coupe met olijf- en sterslijpsel met omgeslagen rand, ø 17 cm, op ronde zilveren, 835/000 voet met biedermeier graveringen. ø8 cm. Hoogte 10 cm. MT onduidelijk, ca 1860 Ne...