Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Zilveren suikertangen
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren suikerklonttangen, waarvan twee antiek 835/000, Samen ca. 96gr., Cond.:U

12 Zilv. lepels
Resultaat: 50 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels, 835/000, bekroond met pyramide. Jaarletter: P 1950, MT.: J.M.Visser, Steenwijk, ca. 90gr., L.11cm., Cond.:U

6 Lepels + 4 vorken zilver
Resultaat: 50 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels en vier taartvorkjes met bekroonde steel. MT: J.G.J.Niekerk, Schoonhoven. Begin 1900. Totaal ca 126 gr. Cond U

Joodse tol
Resultaat: 50 EUR

Joodse vierkante dubbel pyramide-vormige tol bewerkt met zilver. 3x3x8cm., Cond.:U

2 Bijbels, zilveren sloten
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren sloten (gekeurd); 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem Johannes Enschede en zonen 1851 9x16x5,5cm., 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem ...

Peper & Zout stel
Resultaat: 50 EUR

Engels Sterling zilveren, 925/000, peper- en zoutstrooiers, met afschroefbare dop en glazen binnenwerk. Hoogte 13 cm. Cond R

Zilveren strooilepel
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren strooilepel, jaarletter V: 1855, MT: van Gelderen Schoonhoven, 835/000, ca. 22gr. L.: 15cm. Cond.: U

Zilv. drukbel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren drukbel, 835/000, met hamerslag en fraaie florale graveringen. L. 6cm.

Kristallen strooibus
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen strooibus met olijfslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van zilveren montuur met draaibare zilveren dop, 835/000, MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1870, ca. ...

Zilveren suikerschep
Resultaat: 50 EUR

Zilveren suikerschep, 835/000, met gegraveerde vleugelbak en gedraaide streep met streepagaten heft. Nederlands gekeurd 1870. L. 13cm.,

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 45 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagde bonbonniere met parelrand, zilver grootkeur 2e gehalte 835/000, Jaarletter: I : 1943, MT.: onleesbaar, ca. 98 gr., 16x10.5x5cm., Cond.: op twee plaatsen bij pare...

19 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Collectie van 19 zilveren wapenlepeltjes uit het buitenland, diverse landen. Totaal ca 200 gr. Cond U diverse gehaltes.

Zilv. lepels in doosje
Resultaat: 45 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep en theeduimpje in kist. Diverse MT., waaronder C.de Langen, Schoonhoven, Jaarletter N 1923, totaal ca. 19 gr.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren ajourgezaagd pepermuntmandje, Grootkeur 835/000, Jaarletter: C 1962, MT.:onduidelijk, Schoonhoven ca. 29gr., 8.5x5.5x4cm., Cond.:U

WMF, 12 lepels + duimlepel
Resultaat: 40 EUR

Uitgebreide WMF set bestaande uit 12 theelepeltjes, een suikerschep en theeduimpje in etui. Cond.:U

2 Lijstjes
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren fotolijstjes, rond model 800/000, ø 5.5cm., rechthoekig model 925/000, 5.5x7.5cm., Cond.:U

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren pillendoosje met scharnierende deksel met drinkgelag voorstelling, 835/000, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem, ca. 34gr., 6.5x5cm., Cond.:U

Zilv. notitieblokje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren notitieboekje, 835/000, geheel geribbeld voorzien van draagring en met bijbehorend potlood. Boekje met notities en een foto. 6x4cm.

Parfumflacon zilver
Resultaat: 40 EUR

Parfumflacon, zilver, 800/000. Vijfhoekig model voorzien van gravure en bloembewerking. Groengemelleerd dopje met groen kwarstje. Grootte ca 46x52x7mm. ca 19 gr.

Pennendoosje
Resultaat: 40 EUR

Pennendoosje met diagonale gedreven groeven en hartvormig wapenschildje. Voorzien van 5 pennen. 6x2cm., ca. 16gr.

Zilveren theezeef + bakje
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 theezeef op bijbehorend lekbakje op drie pootjes versierd met palmet. MT.: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam, begin 1900, ca. 87 gr., H.5.5x ø 6 cm., Cond.:U

2 Zilveren bekertjes
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ,835/000, eierdop en gelobd zilveren, 835/000, bakje op voet. ø bakje 7 cm. ca 73 gr. Cond G

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met rocaillemotieven. MT: v.Kempen, Voorschoten. Lengte 10,5 cm. ca 71 gr. Cond U

Plated warmhoudpan
Resultaat: 30 EUR

Antieke zware plated warmhoudpan, Elkington en Co 38x22x14cm.