Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese vaas 6264
Chinese vaas

Resultaat:

825 EUR

Verkocht
Presenteertablet 6164
Presenteertablet

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Kang Xi vazen 6550
2 Kang Xi vazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Grote schaal, 18e eeuw 6420
Grote schaal, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Terracotta trekpotje 6340
Terracotta trekpotje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese schotel, ca. 1900 6329
Chinese schotel, ca. 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese trekpot 6312
Chinese trekpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chin. schotel, vismotief 6310
Chin. schotel, vismotief

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Koffieservies, Fam. Noir 6305
Koffieservies, Fam. Noir

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Chinese kom, 19e eeuw 6266
Chinese kom, 19e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Hummel, meisje 6189
Hummel, meisje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Keramieken tablet 6166
Keramieken tablet

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kinderservies, P. Regout 6139
Kinderservies, P. Regout

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees bord 6050
Chinees bord

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese soepterrine 6028
Chinese soepterrine

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kutani serviesje 6587
Kutani serviesje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Japanse vaas 6583
Japanse vaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Serviesje, Amsterdam 6574
Serviesje, Amsterdam

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, 18e eeuw 6571
Chinese pijpvaas, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees vaasje 6569
Chinees vaasje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5 Delen porselein 6560
5 Delen porselein

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Samson bordjes 6558
2 Samson bordjes

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Delen porselein 6543
3 Delen porselein

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delftse borden 6540
3 Delftse borden

Resultaat:

60 EUR