19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Gesigneerd Lassche 1395
Gesigneerd Lassche

650 EUR

Gouden choker, filigrain 716
Gouden choker, filigrain

290 EUR

Kapstok 4160
Kapstok

140 EUR

4 Antieke boeken 2207
4 Antieke boeken

135 EUR

Set trouwringen 796
Set trouwringen

70 EUR

Ring GG fantasie diamant 793
Ring GG fantasie diamant

40 EUR

Gouden collier, jasseron 717
Gouden collier, jasseron

390 EUR

6 Zilveren drinkbekers 674
6 Zilveren drinkbekers

240 EUR

Chinese vaas 6264
Chinese vaas

825 EUR

Presenteertablet 6164
Presenteertablet

45 EUR

Art Deco kastje 4163
Art Deco kastje

140 EUR

Divers klein zilver 542
Divers klein zilver

85 EUR

3 Zakhorloges 309
3 Zakhorloges

120 EUR

Zilveren schaartje 169
Zilveren schaartje

80 EUR

Zilveren schaal 21
Zilveren schaal

180 EUR

Neccesaire met ivoor 5815
Neccesaire met ivoor

250 EUR

Glazen dessert-servies 5559
Glazen dessert-servies

80 EUR

Bronzen stier, "Picasso" 5036
Bronzen stier, "Picasso"

75 EUR

Kleed 4514
Kleed

390 EUR

Groot tapijt 4503
Groot tapijt

325 EUR

Klokkenstolp, 19e eeuw 2257
Klokkenstolp, 19e eeuw

60 EUR

Eiken schooltas 1816 2156
Eiken schooltas 1816

135 EUR

Ring en vulling 800
Ring en vulling

80 EUR

Ring ovaal monogram 792
Ring ovaal monogram

30 EUR