Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4 Antieke boeken 2207
4 Antieke boeken

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Klokkenstolp, 19e eeuw 2257
Klokkenstolp, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken schooltas 1816 2156
Eiken schooltas 1816

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
4 Aziatische messen 2326
4 Aziatische messen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Koperen houtbak 2290
Koperen houtbak

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Wandapplique 2287
2x Wandapplique

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Chinese cloisone vaas 2285
Chinese cloisone vaas

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Bronzen hengselvaas 2273
Bronzen hengselvaas

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Kunstwerkje, zijde 2256
Kunstwerkje, zijde

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Map oorlogs documentatie 2226
Map oorlogs documentatie

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Doos boeken 2202
Doos boeken

Resultaat:

15 EUR

Dwarsfluit 2176
Dwarsfluit
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Antieke kachel ca. 1920 2131
Antieke kachel ca. 1920

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2 Lampen 2117
2 Lampen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Tinnen schotel Duits 2079
Tinnen schotel Duits

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke koffiemolen 2381
Antieke koffiemolen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
20 Smeedijzeren sleutels 2380
20 Smeedijzeren sleutels

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Divers tin 2379
Divers tin

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kerfsnede kistje 2367
Kerfsnede kistje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Knikkerspel 2366
Knikkerspel

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Kaarsenstandaard 2352
Kaarsenstandaard

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Koperen strijkijzers 2350
2 Koperen strijkijzers

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Antieke lijst 2348
Antieke lijst

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Antieke lijst 2345
Antieke lijst

Resultaat:

175 EUR