Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Postzegels, Midden/Zuid Amerika 2976
Postzegels, Midden/Zuid Amerika

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Italië 2974
Italië

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Verzameling Bosnië 2970
Verzameling Bosnië

Resultaat:

30 EUR

NL kinder bedankkaarten 2951
NL kinder bedankkaarten
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Doos, 10 insteekboeken 2942
Doos, 10 insteekboeken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vaticaan 1852-1983 2933
Vaticaan 1852-1983

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Duitsland 2927
Duitsland

Resultaat:

150 EUR

Postzegels, Azië 2979
Postzegels, Azië
Startprijs 25 EUR
Postzegels, Ned. Antillen 2978
Postzegels, Ned. Antillen
Startprijs 20 EUR
Schilderijen op postzegels 2977
Schilderijen op postzegels
Startprijs 20 EUR
Frankrijk 2975
Frankrijk
Startprijs 40 EUR
Italië 2973
Italië
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Zuid-West Afrika 2972
Zuid-West Afrika

Resultaat:

50 EUR

België 2971
België
Startprijs 30 EUR
Nederland postfris 2969
Nederland postfris
Startprijs 40 EUR
Oostenrijk 2968
Oostenrijk
Startprijs 40 EUR
Nederland postfris 2967
Nederland postfris
Startprijs 40 EUR
Griekenland 2966
Griekenland
Startprijs 20 EUR
Canada + Nw. Zeeland 2965
Canada + Nw. Zeeland
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Oostenrijk 1957 2964
Oostenrijk 1957

Resultaat:

30 EUR

Italië + Zwitserland 2963
Italië + Zwitserland
Startprijs 40 EUR
Startverzameling NL 2962
Startverzameling NL
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Nederland FDC 2961
Nederland FDC

Resultaat:

90 EUR

Stockboek Zuid-Amerika, Chili 2960
Stockboek Zuid-Amerika, Chili
Startprijs 20 EUR