19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Gesigneerd Lassche 1395
Gesigneerd Lassche

650 EUR

Tekening ca. 1900 1589
Tekening ca. 1900

15 EUR

Schilderij, Leaven '72 1584
Schilderij, Leaven '72

80 EUR

Sledetocht, onduidelijk 1573
Sledetocht, onduidelijk

2.000 EUR

4 Ingekleurde etsen, 18e eeuw 1429
4 Ingekleurde etsen, 18e eeuw

160 EUR

Ets, P.A. Nijgh 1402
Ets, P.A. Nijgh

70 EUR

Schilderij, Frankof 1195
Schilderij, Frankof

390 EUR

Russische School 1123
Russische School

500 EUR

3-Luik ikoontje 1084
3-Luik ikoontje

70 EUR

J.H. Ronby ca. 1880, haven 1037
J.H. Ronby ca. 1880, haven

350 EUR

Schilderij, Italiaans landschap 1612
Schilderij, Italiaans landschap

250 EUR

Schilderij, Italiaans landschap 1611

250 EUR

Schilderij, riviergezicht 1607
Schilderij, riviergezicht

300 EUR

Herman Brood 1604
Herman Brood

75 EUR

Schilderij ca. 1800 1586
Schilderij ca. 1800

25 EUR

Stilleven, P.H. Dillen 1583
Stilleven, P.H. Dillen

30 EUR

Kamasutra op bamboe 1539
Kamasutra op bamboe

25 EUR

Henry Kley, abstract 1534
Henry Kley, abstract

40 EUR

J. Thorckes ca. 1900 1533
J. Thorckes ca. 1900

50 EUR

Rozen-stilleven ca. 1870 1531
Rozen-stilleven ca. 1870

40 EUR

Henry Kley, waterlandschap 1530
Henry Kley, waterlandschap

60 EUR

Ongesigneerd stilleven 1522
Ongesigneerd stilleven

80 EUR

Schilderij, H. Verbeek 1469
Schilderij, H. Verbeek

30 EUR

Duitse ets, haven 1464
Duitse ets, haven

70 EUR